Starostlivosť o kožu

DIY - Osviežujúca domáca uhorka namočená maska ​​na oči

DIY - Osviežujúca domáca uhorka namočená maska ​​na oči

Nie je žiadnym tajomstvom, čo robíte dnes, je, ako sa bude vaša pleť vyzerať zajtra. Tak, to je najlepšie vziať dobrú starostlivosť o pokožku začína dnes, ako ste skončili s väčšími kožnými problémami. Cvičenie, spánok dobrých 10 hodín, vypiť aspoň 7 až 8 pohárov vody a vyhnúť sa pracuje na počítačoch na dlhé hodiny. Ale je to naozaj možné robiť všetky tieto veci počas pracovných dní? Neskoro v noci pracovná doba, stres, nedostatok spánku a zlé jedlo zvyk rozhodne začnú zobrazovať ich vplyv na našu kožu a predovšetkým na oči. Oči majú mimoriadne citlivú pokožku a okamžite odrážať všetky tie zlé životný štýl.

Požadované produkty:

Nepotrebujete nič vymysleného pre túto masku! Všetko, čo potrebujete, sú ľahko dostupné, stačí skontrolovať chladničku!

  • 1 stredne veľký čerstvej uhorky.
  • Obdĺžnikový, štvorcový alebo oválny silné vrstvené bavlnené vankúšiky.
  • Obyčajná voda.
  • Zelený čaj.
  • Zip zámku vačok.

Majstrovanie Mask Osviežujúca uhorka Eye Tutorial:

Tmavé a opuchnuté oči nielen vás vyzerať nudné, ale aj tí starnú predčasne. Takže dnes mám vlhkosti nárast osviežujúci uhorka očné masku, ktorá je 100% bylinné a plná antioxidantov, perfektný spôsob, ako hýčkať vaše oči späť do svojej krásnej seba!

load...

Krok 1:

Vezmite pol lyžicu zeleného čaju a začať varu ju čistou vodou. Nechá sa variť po dobu 1: 1 a pol minúty, a potom vypnúť sporák. Zelený čaj je naložený s antioxidantmi a dostatkom trieslovín rokov, ktoré pomáhajú v upokojujúce a osviežujúce tupé a unavený pod očného okolia. Zelený čaj pôsobí pri znižovaní opuch a tiež vypúšťanie tekutiny z okolia očí.

Krok 2:

Kocky uhorky na menšie kúsky. Môžete si olúpeme uhorku, ak by ste chceli mať čistý pyré. Ale ako šupka má veľa antioxidantov, je najlepšie brúsiť uhorky s kôrou. Pre jemné pasty a potom ju preniesť do misky.

load...

Krok 3:

Potom kmeň zelený čaj vodu do uhorky pastu a zmiešať ho s lyžičkou.

Krok 4:

Vezmite obdĺžnikové alebo okrúhle vatové vankúšiky. Ak sú o niečo väčšie, než je vaše očné okolie, môžete rezať podľa potreby. Vždy používajte mierne vrstvené alebo hrubé bavlnené vankúšiky, ako to bude držať pasty a šťavu viac, takže dávať lepšie výhody.

Krok 5:

Drop bavlnené vankúšiky v paste po dobu niekoľkých minút, aby nasiakli šťavu. Nechajte ich stranou aspoň 1 minútu.

Krok 6:

Potom vezmite vatový tampón z pasty a preniesť ju do krytu zips zámku pre skladovanie. Môžete ľahko vytvoriť 10, 20, alebo 30 namočené uhorky a zeleného čaju podložky naraz a ukladať ich do chladničky ju použiť neskôr. Využitie týchto očných vankúšikov je jednoduchý. Take 2 z nich z chladničky a rozmraziť ich po dobu 10 minút, až sa stane mäkká. Potom umiestnite ju do oka a relaxovať po dobu 10 až 15 minút. Nájdete oko maska ​​osviežujúce a upokojujúce pre oči, a to najmä v lete. Maska oko je chladenie, hydratačný, upokojujúci a osviežujúci. Znižuje tmavé kruhy a opuchy očí. Môže byť použitý každý deň, ako to je bez chemikálií.

Tieto uhorky a zeleného čaju očné vankúšiky sú účinnejšie než len uvedenie dva chladené plátky uhorky. Je to preto, že bavlnené vankúšiky držať a hodí kontúry očí oveľa lepšie a pomáhajú pri podpore maximálnu absorpciu. Po druhé, uhorky a zeleného čaju nájsť v tomto očnej vložky je v koncentrovanej podobe a fungujú lepšie, než len umiestnenie plátky uhorky.

Dúfam, že všetci radi na DIY uhorky osviežujúci očný masku! Skúste to a dajte nám vedieť vašu cennú spätnú väzbu v sekcii Komentáre nižšie.

load...