Starostlivosť o kožu

DIY - domáca ústna voda na boj s zlým dychom s podrobnými krokmi a obrázkami

DIY - domáca ústna voda na boj s zlým dychom s podrobnými krokmi a obrázkami

Zápach z úst vám vždy umožní nadol, aj keď ste Brad Pitt alebo Angelina klon! To je jedna vec, ktorú by ste mali okamžite konať podľa alebo pristane vám v trápnych situáciách, pre istotu. Ale rozčuľovať, že nie! Je veľmi jednoduché ovládanie a zabrániť zápach z úst.

Zápach z úst sa stane z rôznych dôvodov starnutia, lieky, chorý kovania zubné protézy, že niektoré z nich, na rozdiel od zrejmého-zlá ústnu hygienu!

Ako bojovať proti zápach z úst?

Ak sa chcete zbaviť zlého dychu, kefou s riadnou technikou dvakrát denne, používanie ústnej voda, dentálna niť zuby každý deň a opláchnite čistou vodou po každom jedle. Ak sa nič funguje, navštívte svojho zubára pre kompletnú preveriť nájsť príčinu. Existujú nejaké podomácky vyrobené lieky rovnako, ktoré vám pomôžu v boji zlý dych. Naučte sa, ako robiť dobré ústnej vody pre zápach z úst.

load...

Domáce Ústna voda pre zápach z úst:

Tu je ústna voda recept, ktorý vám pomôže udržať váš dych svieži a bez zápachu. Väčšina vecí potrebných sú ľahko dostupné doma. Potrebuješ:

 • Citrónová šťava
 • Škorica
 • Med
 • Prášok na pečenie
 • Teplá voda

Veci Vyžaduje:

Čo robiť:

 • Rez citróna a extrahovať 1 lyžicu citrónovej šťavy. O pol citróna bude robiť svoju prácu.

load...
 • Že šťavu do pohára naliať. Preto berieme pohári miesto misu tu? Že budete spoznali neskôr.
 • Lemon je silný antimikrobiálne a osviežuje dych. Nepridávajte viac ako vyššie spomínané množstvo, nechceme vytvoriť kyslé prostredie v ústach.

 • Pridá sa 1 - 4. Lyžicu škorice na citrónový kvapiek. Škorica je veľmi účinný pri zabíjaní zápach spôsobujú baktérie. Je ľahko dostupné na miestne obchody s potravinami a môže spôsobiť žiadnu škodu, ak sa budete držať od uvedeného množstva.

 • Pridajte len štipku jedlej sódy. To tiež pomáha v boji proti problému. Okrem toho pomáha pri bielení zubov do určitej miery. Aj keď by ste mali vedieť, že to nie je práca pre každého jednotlivca; vyskúšať a pokračovať iba vtedy, ak to funguje u vás. V žiadnom prípade by ste mali použiť viac ako predpísané množstvo jedlej sódy.
[Čítajte: sóda bojovať zápach z úst]

 • Pridajte polovicu na jednu lyžicu medu. Med pôsobí ako proti bakteriálne a tiež robí chuť tejto ústnej vody chutnejšie.

 • Zmiešať ingrediencie rýchlo. Môžete vidieť šumieť prichádza, ako si miešať obsah; je to z dôvodu prítomnosti jedlej sódy.

 • Pridať teplú vodu do mixu. Mieša sa správne na konci. Pridávame teplú vodu, aby med, aby sa rozpustil. Malo by byť ani horúci, ani studený.
 • To je, ako sa vaše domáce ústna voda pre zápach z úst s plávajúcou častice škorice na vrchole.

 • Pridajte vodu, či to chutí navyše kyslé. Preneste kvapaliny v malej fľaštičke a skladovať v chladničke.

 • Táto ústna voda sa musí riadne pretrepať pred každým použitím, pretože obsah tendenciu usadiť sa na dne.
[Čítajte: Domáce lieky na zápach z úst]

Nezabudnite, že ústna voda pre zápach z úst bude fungovať dobre pre 2 - 3 dňoch, pretože nemá žiadne konzervačné látky. Treba si pripraviť čerstvý mix písať, že. Nemyslím si, že to je problém, pretože nezahŕňa zdĺhavý postup a prísady sú pomerne ľahko k nájdeniu. A čo je najdôležitejšie, je to všetko prirodzené. Použite ho vždy, keď potrebujete osviežiť ústa alebo po jedle. To nielen šetrí peniaze, ale tiež robí ísť k zubárovi non-udalosť, pre zubára, ktorý je! V skutočnosti váš zubár by mohol byť prekvapený zdravie vašich úst!

Poznámka: Táto ústna voda je výhradne za účelom boja proti zlý dych, a nie v prípade problémov s ďasnami. Ak váš zubný lekár vám povie, používať ústnu vodu pre ošetrovanie zubov a ďasien problémy, nenahrádzajú, že s týmto domácim ústnu vodu.

Použite tento ústna voda, a rozlúčiť sa zápach z úst. Hovoriť s istotou, a pozerať sa na svet okolo seba dav!

Trpíte zápach z úst? Čo robiť, aby to dokázal? Už ste niekedy skúšali tento druh ústnej vody pre zlý dych? Do podeliť o svoje tipy s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...