Starostlivosť o kožu

DIY: domáca uhorková tvárová hmla - Toner pre žiariacu pokožku

DIY: domáca uhorková tvárová hmla - Toner pre žiariacu pokožku

Možnosti starostlivosti o pleť je bezpočet dnes. Každá značka má ton výrobkov ponúknuť na kožné problémy, alebo dokonca pred problém môže preniknúť na povrch. Niektoré práce, niektorí nemajú, a niektorí iní, ktorí pracujú pre vašu pokožku Nezdá sa, že pracovať pre vašu peňaženku - v poriadku? Tonery, alebo pleťové hmly sú letné náležitosti. Chcem chladené spreji tonera na mňa čaká v chladničke, až sa vrátim domov. Aj nemožno používať jednu Forest Essentials každú chvíľu vzhľadom k pádny cenovka je dodávaný s. Som radené svoje vlastné riešenie, ktoré by mohli byť váš príliš akonáhle sa posunúť nadol a prečítajte si celý príspevok dole.

Čo potrebujeme pre tváre Mist uhorky?

Ruže alebo uhorka, podľa toho, čo si prajete; si môžete pripraviť toner s niektorou z týchto dvoch zložiek. Použil som uhorky. Na tom nie je nič znepokojujúce s zozname zložiek rovnako. Len jediný uhorka je všetko, čo potrebujete.

Čo musíme urobiť?

Krok 1:

Zhotovovať nový zdravý uhorky.

Krok 2:

Budete potrebovať asi 2 - 3rds uhorky veľkosti mám. Môžete si kúpiť menšie kus.

load...

Krok 3:

Olúpať uhorku. Môžete vyhnúť peeling ju a len ju umyte. Cieľom je vyčistiť uhorky úplne.

Krok 4:

Teraz môžu existovať dve cesty von. V prípade, že budete chcieť používať iba ako toner a pravdepodobne by ho použiť raz alebo dvakrát denne, môžete ju rovno chrliť, preosiať šťavu a obchod. Mojím cieľom je pripraviť tváre hmla cum tonera, ktorý ju potrebuje byť trochu viac skvapalnený. Idem druhú cestou z tohto dôvodu. Začnem rezanie uhorky vo vodorovnej ťahy ako prvý.

load...

Krok 5:

Musím veľmi malé kúsky uhorky, takže dávam vertikálne rezy rovnako. Aj zníži zo základne získať jemné a rovnakej veľkosti nakrájané uhorky kusov.

Krok 6:

Prenos týchto jemných kusov do panvice.

Krok 7:

Pridá sa voda k tejto panvici, zhruba o množstvo, v ktorom sa tieto uhorka kusy budú dobre ponorený.

Krok 8:

Udržiavať panvicu na miernom plameni sa po dobu 5 - 7 minút celkom. Robíme to preto, že chceme, aby uhorky podstata miešať s vodou pekne. V rovnakej dobe, nie variť vodu alebo ju ponechať na dlhú dobu, pretože to bude pracovať proti cieľu, to znamená, že bude zabíjať živiny v uhorky.

Krok 9:

Teraz dal plameň vypnúť a nechať uhorka voda vychladnúť trochu. To bude trvať približne 10 minút vychladnúť na úroveň chceme. Preneste celú vec do zmiešavacie nádoby.

Krok 10:

Chrliť na zhruba 20 sekúnd udržiavaním otáčok mixéra na 1. Úrovni.

Krok 11:

Sme takmer hotoví s postupom a hádajte čo? Som už nadšený sprej na tvári! Musíme teraz preosiať šťavu von a ktorá bude oddeľovať väčšie kusy.

Krok 12:

Filtrovať šťavu a vyzdvihnúť priamo do zásobnej fľaše alebo poháre na okamih, ako spôsob, ako som urobil.

To je to, naša uhorka tváre hmly / toner je pripravený! Chladom ho na čisté fľaše a ak je vyžadovaný sprej.

Spôsoby, ako ho môžete použiť:

  • Ako tváre miest- je to môj obľúbený druh využitia. Ja jednoducho milujem nastriekaním na potom, čo môj tvár umývanie rituálu po návrate domov v letných horúcich dňoch. Je to čistá blaženosť!
  • Uhorka má prirodzené tónovanie vlastnosti, takže ho môžete použiť dvakrát denne ako samotný toner.
  • Odstráňte chladené kvapalinou vatovým tampónom a položte ju na oči, aby sa uľavilo z opuchnuté oči a bolestivosť.
  • Premiešame s ubtans a pleťové masky v lete.

Doba použiteľnosti:

Raz Príprava tohto uhorky tváre tonera bude slúžiť po dobu asi 4 dní pri uchovávaní v chladničke. Rovnaký postup možno vykonať s lupeňmi ruží príliš miesto uhoriek.

Už ste niekedy skúšali uhorka masku pre vašu pokožku? Skúste to a dajte mi vedieť, ako sa ti to páči. Až nabudúce, starať!

load...