Starostlivosť o kožu

DIY - domáca noha namočte, aby ste dostali Soft Feet s detailnými krokmi a obrázkami

DIY - domáca noha namočte, aby ste dostali Soft Feet s detailnými krokmi a obrázkami

Je čas zbohom na chladné zimné sezóny. Zimy takmer skončila v Indii; Doba objať jarnú / letnú sezónu hneď. Ja naozaj teším zase na sebe svoje ľahko tečie letné šaty a nakoniec nemám hromadiť na tony oblečenie! Teraz, keď už nemôže skrývať svoje nohy v ponožkách, musím pripraviť svoje nohy a chodidlá pre teplejších mesiacoch. Pedikúra sú úžasné pre istotu, ale nemôžem vziať čas ísť do salónu na pravidelné pedikúru, takže som sa rozhodol pripraviť svoj vlastný personalizované domáce nohu namočiť!

Koža na nohách je väčšinou suché a moje nohy sú najmä doslova odsúdené v winters- suchej a trpia omrzliny. Tak som urobil výživný nohu namočiť, ktorý čistí a vyživuje moje nohy v rovnakom čase. Čo? Chcete sa dozvedieť, ako to urobiť noha namočiť domáce liek príliš? To je to, čo som tu!

Domáce Foot Namočte

Začnime s domácim nohy máčať popraskané päty tak, aby si ten krásny mäkké nohy!

Krok 1:

Extrahovať limetkovej šťavy z 1 citróna strednej a vyzdvihnúť v malej miske.

Krok 2:

Pridajte 1 ½ až 2 lyžice čistého medu do neho. Pokúsiť dostať med pochádza z dôveryhodného zdroja, ako falšovanie medu sa stala v dnešnej dobe samozrejmosťou. Verím produkty Patanjali, pokiaľ ide o čistotu, takže som s použitím medu rovnakej značky. Účinnosť zmesi, je priamo ovplyvnená kvalitou použitých zložiek.

load...

Krok 3:

Pridajte svoj obľúbený šampón... Hmm... Vlastne váš non-obľúbený šampón, k vyššie uvedenej zmesi. Dôvodom je, že šampón povaľovať, pretože to nefungovalo tak dobre pre vaše vlasy môžu byť kladený na dobré využitie v domácej DIYs, ako je tento.

load...

Krok 4:

Druhý výživný prísada po mede je mandľový olej. Mandľový olej vyhovuje moje telo to najlepšie; môžete použiť olivový olej alebo iný olej v zmesi v závislosti na tom, čo pre vás pracuje. Pridajte 2 - 3 lyžice oleja do zmesi.

Krok 5:

Zmiešajte všetky tieto prísady dobre dosiahnuť zmiešané druh pyré a vzhľad. Zložky by nemal plávať samostatne; zmes do hladka.

Krok 6:

Zmes sa prenesie do malej vane, v ktorom si môžete užívať vaše nohy pohodlne.

Krok 7:

Teraz pridajte teplú alebo horúcu vodu v rovnakom vani.

Krok 8:

Udržiavať pridávaním vody, kým pena dosiahne 2 - 3. Výšku vane. Nevyplňujte vodu až po okraj alebo inde to bude prebiehať v priebehu okamihu, kedy ste ponoriť nohy a nechcete strácať časť svojho zmesi, že jo?

Krok 9:

Naše výživný nohy namočte je teraz pripravený. Nemôžem vám ukázať moje nohy namočené v ňom preto, že si absolútne nechcem vidieť červené paradajka ako prsty, ktoré som práve teraz!

 [Read: Hlavné prostriedky pre bolesti nôh]

Návrhy:

  • Môžete pridať esenciálny olej v tomto nohy máčať zmesi, ak sa vám páči príjemnou vôňou vo vašej skúsenosti kúpanie.
  • Namiesto šampónu môžete použiť sprchový gél príliš.
  • Ak chcete, aby nasiakli nohy až do lýtok, pridajte dvojnásobné množstvo zložiek v zmesi a naplňte vody v vedre namiesto vane.

Domáce Foot Namočte Výhody:

Táto namočiť naozaj funguje! To hydratuje moje nohy na rozdiel od dáva im pekný čistý vzhľad. Ak sa obávate o med takže vaše nohy lepkavý, nebojte sa! Med nezostáva lepivý potom, čo je správne mieša a pridá sa teplou vodou. V skutočnosti to vyživuje nohy krásne. Všeobecne platí, že musím veľa pedikúra zasadnutí, aby moje nohy pri pohľade slušný znovu po krutých zím. Ale s touto domáci nohy máčať, teraz môžem získať mäkké a krásne nohy ľahko doma! Pri opakovanom používaní zlepšuje stav nôh, ako účinnejšie než noha vsiakne k dispozícii v lekárňach.

Skúste to a dajte mi vedieť o svojich skúsenostiach. Stavím sa, že sa vrátiš blúznenie o tom!

Až nabudúce, starať!

load...