Starostlivosť o kožu

DIY - Ako urobiť Rosewater doma?

DIY - Ako urobiť Rosewater doma?

Hovoriť o prírodných pleťové masky a prvej zložky, ktorá príde na naše myseľ je ružová voda.

Takže to, čo je ružová voda? Rosewater je jedným z najviac prospešných prírodných produktov, ktoré pomáhajú udržiavať rovnováhu pH našej pokožky. Používajte ju ako tonera alebo vo svojich balíčkov alebo len osviežiť vašu pokožku, jeho viazaný robiť svet dobra na koži. Vždy máme tendenciu kupovať ružovú vodu z regálov v supermarketoch, ktoré sú zaručené mať chemikálií a konzervačných látok.

Tak prečo neurobiť ružovú vodu doma? Tak, ako sa robí ružovú vodu doma? Vedeli ste, že je to len tak jednoduché, aby sa doma pri extrémne nízkych nákladoch svojej 100% čistote intaktné ??? Čítajte nižšie pochopiť, ako sa pripraviť ružovú vodu doma.

load...

Ako sa pripraviť ružovú vodu doma?

Po prvé, čo potrebujete, aby ste sa hneď odroda ruží, aby sa doprava ružovú vodu. Musíte tie vyššie uvedené. Tí, zobrazené sa hovorí, že sú vhodné pre ľudskú spotrebu na rozdiel od tých, ktoré sú kvetinárstva ponúkajú.

Dúfam, že môžete vidieť a rozoznať rozdiel ??? Tie sú jasne ružovej farby, majú veľmi sladkú vôňu a sú veľmi chúlostivé.

Musíte byť istí, že ich použitie deň, kedy ste si ich mohli kúpiť, alebo začnú vädnúť v žiadnom momente. Dôkladne ich umyte vo vode a odtrhnúť ich okvetné lístky. Umiestnite ich do nádoby a pridajte vodu, aby ich úplne ponoriť. Teraz dať to variť na veľmi nízku teplotu. To by malo znížiť na polovicu a plátky úplne zbelie. Všetky farby budú vo vode. Skvelé tento odvar a napätia a naplňte ju do čistej fľaše. Hotový !!! Mohol by to dostať nejakú jednoduchšie ??? Je to príprava ružovú vodu doma nie je ľahké?

load...

Váš Rosewater bude vyzerať nejako takto. Prírodné a chemické zadarmo. Nezabudnite vždy ukladať to do chladničky. Trvá na konci mesiaca bezpečný. Tam môže byť nejaký útvar zvyšok v ňom, čo je v poriadku, ale zapouzdřit sa ukáže naozaj tma, akési čiernej farby, čas ho vyhodiť.

Výhody Home Made ružovú vodu�

Rosewater má niekoľko výhod. Je to jeden z mojich najobľúbenejších starostlivosti o pleť zložiek a ja, aby to miesto, aby ho pridať do všetkých svojich balíčkov. Chladené Rosewater cíti ako v nebi pre mastnú pleť v lete. Tu sú niektoré výhody môžete odvodiť z toho:

  • Rosewater je prírodný toner a čistiaci prostriedok. Trvať trochu to na kúsok bavlny a použiť ju k utretie svoju tvár pre prirodzený sťahujúce otvoriť póry.
  • Jedná sa o prírodné antiseptikum, ktorá pomáha upokojiť akné a podráždenie kože a pomáha vám zbaviť čierne bodky.
  • Ak máte suchú pleť trápi vás, pridajte trochu glycerín ružovou vodou a použiť ju ako prírodný zvlhčovač.
  • Rosewater má upokojujúci účinok na naše nervy, zmierňuje stres a pôsobí ako antidepresívum.
  • Je požehnaním pre starnúcu pleť a pomáha udržiavať jemné linky a vrásky na uzde.
  • Tvárová balenie ružovou vodou a santalového dreva prášku zmieša úplne upokojuje a osviežuje pokožku.
  • Namiesto podložky bavlny namočený v ružovej vody ochladiť unavené alebo opuchnuté oči.
  • Pridať Rosewater do svojho vaničkou a použiť ju ako posledné pláchanie pre jemnú a hodvábnou srsťou.
  • Pomáha hojiť jazvy a rany a liečiť bodnutia hmyzom.
  • Postrek chladené Rosewater môže pomôcť upokojiť opálené kožu.

Rosewater Recept pri použití ako sprej Sun telo:

Rozdrviť 10 až 15 Tulsi listy, pridajte ho do 200 ml ružovej vody a uložte ho do chladničky v spreji. Teraz po dlhej unavený slnečných dní môžete sprej to ako hmla upokojiť pokožku. To tiež pomáha predchádzať nepriaznivým účinkom spálenie slnkom, zatiaľ čo hojenie začervenanie kože.

Rosewater Recept pri použití ako Farbenie na pery balenia:

V tomto type produktu, budete musieť znížiť červenú repu na malé kúsky, vysušte na slnku a prášok to. Teraz zmiešajte lyžičku ružovej vody na túto cviklou prášok a aby si farbenie pier pack. Po 15 minútach zmyte ho dosiahnuť okamžité mäkké ružové farebné škvrny na perách.�

Teraz, keď ste si vedomí niektorých nádherné Rosewater dávok, ako aj jeho ľahké recept, to aby bolo súčasťou vašej každodennej starostlivosti o pleť rutina a pozerať sa na lásku, to ukazuje na koži. Zostať krásne vždy !!!

load...