Starostlivosť o kožu

DIY - Ako si farbiť pery Ružové s repa

DIY - Ako si farbiť pery Ružové s repa

Chcete-ružová, Putami pery. Tak vyjdete von a kúpiť všetko, čo zaručuje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť. Balzamy na pery, kroviny a odtiene - tie márnotratnosť na všetko. Vám pohľad na dlhý zoznam chemických látok, ktoré idú do výroby je ale môžete ju ignorovať. Vzhľadom k tomu, chcete ružové pery. Ak ste unavení z produktov chemického sužovaných, ktoré vám sľubujú perfektnú, ružová pút, ale nedokážu priniesť výsledky, skúste tento super-efektívne DIY miesto.

Repa na pery

Hviezda tohto DIY je červená repa. Každý, kto zaobchádza s cviklu vie, že škvrny všetko, čo príde do styku. Tak to dáva zmysel vyrábať výrobok na pery z nej. Repa prepožičiava svoje pery nádherný ružový nádych a zároveň, uprace peru pigmentáciu. All-prírodné, chemické zadarmo a lacná - to je lip make-up na jej absolútne najlepšie! Chcete sa dozvedieť, ako ju používať? Prečítajte si o jasné a podrobné pokyny.

Požadované produkty:

  • Stredne veľká červená repa
  • Kokosový olej
  • Procesor Food
  • Cedidlo
  • Malý kontajner

Ako sa pripraviť červená repa Lip Stain Pre ružové pery?

Postupujte podľa nasledujúcich krokov na zafarbenie vaše pery, aby si to dieťa mäkké a dieťa ružový vzhľad.

load...

Krok 1: Príprava červená repa zvyšok

Začnite tým, že umývanie červenej repy dôkladne vodou. Potom, kôra vonkajšiu vrstvu vypnúť. Nakrájajte repu na malé kúsky a dajte ich do kuchynského robota. Mlieť repa úplne až je patrný vodnatý zvyšok.

Uistite sa, že ste nepridávajte vodu do repy, pretože oslabí živosť farieb.

Krok 2: Skladovať

Starostlivo kmeň šťavu z strúhaným červenej repy, a uistite sa, že žiadne kúsky, aby ich cesta do neho. Okamžite prenesie do čistej nádoby ju uložiť pre budúce použitie. Tu som použil starý Balzam puzdro pre uloženie odtieň. Kontajner alebo nádoba, ktorú používate, musí byť čistené a sterilizované. Aby sa uistil, že tento prípad je čistý, zotrite všetok zvyškový produkt, ktorý by mohol byť prítomný, umyte ju dôkladne a sterilizovať s liehom.

load...

Krok 3: Pridanie kokosový olej

Pridať asi lyžičku kokosového oleja do červenej repy odtieňa. Ak hľadáte pre číre farby na pery, môžete pridať trochu viac kokosový olej. Ak máte skončiť s použitím menej ako lyžičkou oleja, potom formula pery odtieň bude dopadať byť suchá a šupinatá na perách. Môžete nahradiť kokosový olej s medom alebo včelím voskom, ako to robia skvelú prácu na hydratačné pery.

Teraz použite čistú lyžicou alebo špáradlo dobre rozmiešavajte. Nádoba sa umiestni do chladničky a čakať na odtieň sa spevniť pred použitím. Vzhľadom k tomu, pery odtieň je úplne prirodzené a bez konzervačných látok, musíte ju uložiť do chladničky, aby to trvať dlhšie.

Akonáhle je aplikovaný, previsnutý nádych zdá byť svetlo ružovej farby. Ale akonáhle sa oxiduje za pár minút, vaše pery budú trvať na nádherné červeno-slivkovej odtieň, ktorý vyzerá skvele na akomkoľvek pleti! Môžete ho oklepte raz jemnejší, prirodzenejší vzhľad alebo vrstvy ho väčšou intenzitou.

Uplatňovať svoj all-prírodné pery odtieň tak často, ako je to možné, a môžete mať mäkšie, ružovejšia pery v týždni.

Bonus Tip: Môžete pridať kryštálový cukor do odtieňa, aby sa sám DIY pery kroviny.

Zdá sa, ako by sa prírode skutočne má všetky odpovede. Tak skúste túto all-prírodný odtieň, aby zostali krásne a bezpečné.

Je to DIY užitočná? Poznáte inú prirodzenou cestou na farbu svoje pery? Ak áno, podeľte sa o svoje tipy s nami.

load...