Starostlivosť o kožu

DIY - 5 jednoduchých krokov k okamžitému plumu Up vaše pery so škoricou

DIY - 5 jednoduchých krokov k okamžitému plumu Up vaše pery so škoricou

Pery ako Angelina Jolie sú niečo, čo treba žiaduce! Ale väčšina z nás rozhodne nie sú pripravení ísť na botox alebo iných nákladných postupov pre daný obraz perfektné pút. Ale môžete dostať kypré pery bez stráviť šťasteny!

Dnes mám DIY hack získať zvodné kypré pery okamžite a že príliš s prírodné zložky. Spoločná kuchyne korenie škorica pomôže vaše pery nabehnúť a núti ich vyzerať bacuľatejšie by jemne dráždi kožu. To dá tvoje pery zanieteného vzhľad! Takže dnešná krása lekcii vám pomôže dostať, že krásne včelí žihadlo-ako bacuľatá pery!

Celý obsah tejto DIY krásy hack je založený na exfoliačný vaše pery. Exfoliačný pery pomáha oživiť suché a popraskané pery a tiež čerpadiel až prietok krvi. Akonáhle sa krv prúdi do úst, že nabehnúť okamžite. Ale pamätajte, aby vaša základňa pery kožu dobre hydratovanú. Recept je úplne bezpečné to skúsiť. Mierne to svrbí a horí pri chuti korenené jedlá, ale ten pocit mizne veľmi rýchlo. A nezabudnite, že všetky tie drahé rtu plumpers dostupné na trhu bodnutie taky!

load...

Môžete použiť tento prírodný pery kroviny raz týždenne. Nepreháňajte to ako cez exfoliačný akúkoľvek časť vašej pokožky môže spôsobiť vážne podráždenie a môže dokonca poškodiť kožu.

Takže, poďme okoreniť svoj život s nejakým škoricou!

Produkty potrebné pre tento DIY:

Poďme sa pozrieť na výrobky, ktoré budete potrebovať pre tento DIY:

  • Vazelína
  • 2 až 3 kúsky škorice alebo lyžička škorice
  • Kefka na zuby, alebo dokonca môžete použiť prsty

Ako Plump Lips sa škoricou:

Naučiť kroky, aby okamžite bacuľatá vaše pery s použitím škorice:

load...

Krok 1:

Začať s čistými a dobre sanované rúk, ak používate prsty na peelingu. Ak máte nejaký rúž alebo lesk na pery, odstrániť ich s jemným čistiacim prostriedkom a začať s čistým peru.

Potom sa mäkký uterák a tlmiť ju čistou vodou. Jemne trieť uterák cez vaše pery s použitím az pohybu drhnúť vaše pery mierne sa zbaviť sa odumretých kožných buniek, ako aj iných cudzích telies.

Krok 2:

Naneste tenkú vrstvu vazelíny alebo vašej obľúbenej balzam na pery, aby boli chránené pred viac ako exfoliácia. Tento trik sa tiež pred nanesením prášku škorice mazať vaše pery hydratáciou.

Krok 3:

Potom sa pridajú 2 až 3 kúsky škorice do mixéra a jemne mlieť to, aby sa prášok. To nemusí byť veľmi jemné, ako niektorí hrubé granule pomôže pri exfoliačný vaše pery lepšie. Vezmite čistú misu alebo tanier, pridajte lyžičku uzemnenej škorice a tiež vytlačiť trochu vazelíny. Potom použite čistú lyžicou alebo prstami rozmiešavajte. Potom vložte kefka na zuby alebo prstom so zmesou a začať používať to celé pery.

Krok 4:

Teraz stlačte kefka na povrch pier a vytvorí jemné exfoliating pohyby. Použite zmes na hornej i spodnej plochu pier a vyhnúť sa deje mimo pery oblasti, ako to môže dostať chaotický. Ak používate prsty na aplikáciu a stlačte škoricu a vazelína zmes na povrchu pier a jemne votrite.

Zmes bude bodať vaše pery zľahka a tiež vaše pery sú červené, pretože podráždenie spôsobené korenia. Pokiaľ si nevšimnete podráždenie či začervenanie, potom môžete ísť ďalej a pridať trochu škorice a votrite ho na perách. Jemne masírujte zmesi po dobu 30 až 40 sekúnd. Nechajte zmes sedieť po dobu ďalších 30 sekúnd a potom ho utrite savým papierom.

Krok 5:

Teraz, opäť naneste trochu vazelíny upokojiť vaše pery. Konečný výsledok? Bacuľatá a zvodné pery!

Skúste tento recept na Angelina Jolie ako bacuľaté pery bez botox! Budete iste zamilujete svojimi perami!

Prajete si plnšie pery? Máte nejaký trik, aby sa dosiahla perfektný vzhľad? Podeľte sa s nami.

load...