Starostlivosť o kožu

DIY - 4 jednoduché kroky na prípravu masky na kávu pre vašu pokožku

DIY - 4 jednoduché kroky na prípravu masky na kávu pre vašu pokožku

Verím, že som komunikácia s niektorými horlivcami kávy tu. Myslím, že áno, pretože som jeden z vás chlapci! Milovníkov kávy zo svetovo spojte sa! Tento príspevok je o káve a ako to môže urobiť nás vyzerať žiarivé!

Som tu, aby som s vami podeliť o jeden z mojej obľúbenej kávy masku na tvár, ktorý sa chová ako leštič s kožou, rovnako ako napína kožu do značnej miery. Variť trochu menej kávy a ušetriť nejaké kávový prášok pre túto masku recept.

Požadované produkty:

  • Jeden sáčok z kávového prášku
  • Čistý med
  • Čistý riad

Ako pripraviť si kávu masku na tvár:

Teraz sa poďme naučiť kroky, ako sa robí káva masku:

load...

Krok 1:

Musíte vidieť veľa ľudí využívajúcich kávy kroviny. Urobil som to taky a je to efektívne, ale tentoraz pripravujeme niečo iné, pre našu pokožku. Potom sa kávový sáčok (ten, ktorý slúži pre jednu šálku). Urazená a vyprázdniť do čistej a suchej nádoby. (No, moje srdce nedovolí káva musí byť doručená kdekoľvek inde ako mojich úst, ale tak ako tak, nevadí!). Ako môžete vidieť, táto suma je len asi v blízkosti jednej čajovej lyžičky kávy prášok.

Krok 2:

Ak chcete tento doplnok medu. Nie je to úplne yum? Kým som nalial med nad kávou, chcel som pridať snímku mlieka a len lízať to všetko dole, ale potom som brzdil moje pokušenie.

load...

Teraz môžete vidieť, že med je šťastne plávajúce cez kávový prášok. Približne dve čajové lyžičky, je všetko, čo potrebujete.

Krok 3:

Vezmite lyžicu podľa vlastného výberu a zobraziť miešacej schopnosti. Miešať, miešať, a dobre premiešajte, aby konečne mať hustú pastu, ako je konzistencia.

Tu máme zmiešané husté zmesi. Moje oči sa rozžiarili vidia to, že vyzerá báječný, že? Teraz aplikovať na tvár. Rozprestrel ju pekne na tvári a krku. Nie je ľahko šíri. Skúste použiť rovnomernú vrstvu.

Táto maska ​​bude vaša pokožka cítiť napätý a pružný, ale to je, ako to funguje, takže zostaňte v pokoji. Keď sa naťahovacie pocit, ide trochu cez palubu, pochopiť, že je na čase, aby zmyť masku.

Krok 4:

Udržať obrúsok po ruke, pretože napriek tomu, že je tučný a lepkavý, bolo by to ešte kvapkať trochu dole. Teraz môžete ho zmyte vlažnou vodou.

Výhody Káva maska ​​Skin:

  • Káva je známe, že zvyšuje krvný obeh, niečo, čo je veľmi prospešné pre našu pokožku. Ľudia kupujú druhov olejov a séra k zvýšeniu prekrvenia pokožky tváre a v prípade, že rovnaký efekt pochádza z niečoho tak jednoduchého a lacného, ​​čo lepšie riešenie si môžete chytiť?
  • Aj antioxidanty v káve ďalej ťažiť kožu.
  • Med spevňuje pokožku a dodáva zdravý lesk pri pravidelnom používaní. Med je niečo, čo moja matka ručí za. Mali by ste to určite skúsiť.
  • Môžete cítiť hladkosť vo svojej koži po použití tejto masky.
  • Vôňa kávy zmieša s medom v tejto zmesi upokojí vaše zmysly.

Pomáha pri omladzovanie pleti ako celok pri použití na týždennej báze.

Takže ľudia dať preč ten hrnček na kávu a rýchlo pripraviť túto masku pre seba ani pre svoje priateľky. Existuje snáď lepší spôsob, ako osláviť dobroty kávy? Na rozdiel od pitia, samozrejme! A najlepšie na tom je, -je lacná a takmer trvá nejaký čas. Takže, hýčkať vašu pleť s niektorými, čas na kávu a pozerať sa, ako to kvitne! A keď ste na to, zdieľať tento recept s rodinou a priateľmi príliš, budú ďakujem vám za to!

Vyskúšajte túto kávu tvár masku recept a nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...