Starostlivosť o kožu

Dia Mirza je tajomstvá krásy

Dia Mirza je tajomstvá krásy

Dia Mirza je bezchybné pleti je príčinou závisť medzi nás všetkých !!! A prilial olej do ohňa je jej atraktívna osobnosť, ktorá bude inšpirovať niekoho !!! Ona je známa pre jej stint ako diva, ktorý vyhral Miss Ázie a Tichomoria v roku 2000. Ona určite pracovala na jej krásu za jeden z najkrajších herečiek v pozlátko mesta.

Dia Mirza Tajomstvo krásy

Pozrite sa na jej starostlivosť o pokožku; make-up, fitness, štýl a starostlivosť o vlasy tajomstvo:

Tajomstvo Starostlivosť o pleť Dia Mirza:

Dia Mirza má svetlú pleť s kombináciou kože, ktorá je ťažké riadiť, ale ona robí istá, že vždy vyzerá dokonalá!

load...

Pre starostlivosť o pleť, Dia sleduje základné rutinné očistu, tónovanie a hydratačné, a nikdy nezabudne, aby sa odstránili jej make up pred spaním do postele.

Byť obdarený zmiešanú pleť sa používa zvlhčovač od francúzskej značky Uriage.

Bezchybný svetlú pleť Dia mirza je vzhľadom na to, že nikdy šliapne vonku bez opaľovacieho krému a ona používa Vichy Capital Soleil s SPF 50, ktorý chráni tvár po dobu ôsmich hodín.

load...

 [Čítajte: Lara Dutta jogy tajomstvo]

Makeup Secrets Dia Mirza:

Dia vždy nesie svoju vlastnú sadu všade a miluje robiť ľahké pokrytie skôr ako ťažký make-up. Jej make-up pre každú príležitosť, musí byť MAC Studio Fix nadácie spolu s Bobbi Brown očné linky, Make up For Ever upozorniť na lícne kosti a lesk na pery od Bobbi Brown.

Krása je neúplná bez správneho fragrance.Dia Mirza podpis vôňa je DKNY Be Delicious.

Medzi "zozname musí chýbať výrobky" pre Dia Mirza je to tónované jahodovou príchuťou balzam na pery, riasenku a Techna Kohl ceruzka, všetko MAC

MAC jahoda Tónované lipbalm

Natalia Ningthoujam

2012 - 11 - 01

Vogue Beauty Awards 2017 sudca, Dia Mirza je obdarený dokonalú pleť a je self-priznala kráska narkoman. "Som minimalistická: Za deň vyzerať, mám rád tóny krajiny a v noci idem s Kohl a rozmazane monokel." hovorí Mirza, ktorý zdieľa s nami poznamenáva, zo svojej krásy denníka.

Dia Mirza Fitness tajomstvo:

Nie je to len nádherné kože, Dia Mirza je dobre známy pre bytie fit a udržať svoje telo veľmi dobre. Ona to vďaka jej pravidelnej fitness rutiny a jej zdravej výživy za to. V jednom zo svojich rozhovorov, vyhlásila, že jej pozitivita k svojmu zdraviu, ktorá zahŕňa jesť správne a pravidelné cvičenie, pomáha jej zostať fit. Hovorí, že sa vyhne vyprážané a ťažké jedlo a pije veľa vody, aby sa udržala hladinu hydratácie.

Dia Mirza Style Secrets:

Dia Mirza je známe, že nosiť sama s eleganciou; Jej zmysel pre štýl je jednoducho bezchybný pretože je jednoduché a elegantné. Je známe, obliekať podľa príležitosti a personalizáciu pokračujúci trend dokonale.

Dia mirza Láska Saga s telom Shop produkty:

Dia Mirza je tajomstvo krásy tiež ležať v karosárne rad výrobkov. No to sa predpokladá, keď je značka veľvyslanec! Bývalý slečna Indie a teraz herec a producent Dia Mirza išiel tradičné pre pre-Diwali oslavy organizované The Body Shop v jeho Dillí obchode. Ako vždy, jej kože vyzerala úplne bezchybné. Byť značka veľvyslanec pre Body Shop Dia Mirza nám hovorí, čo jej pomáha vyzerať nádherne. V poslednej dobe v Dillí Dia Mirza odhalil jej tajomstvo krásy v karosárne akcie, kde sa hovorí, že miluje krásu rozsah obchodu tela ako existuje prirodzene inšpirované produkty. Prezradila top 10 kultové produkty, ktoré Body Shop, ktorý miluje.

Dia Mirza krása tajomstvo - Top 10 krása Tovar Miluje:

Moringou telové maslo

White Musk toaletná voda

 Čajovníkový olej

Spa Múdrosť Africa Ximenia & Salt Scrub

Vitamín E hydratačný krém

Strawberry Shower Gel

All-In-One Základné Face

Tea Tree Skin Clearing Foaming Cleanser

Vitamín E krém Eye

A White Musk Hladké Satin telové mlieko

Dia vysvetľuje: "Tak dlho, ako si spomínam, bol som veľký fanúšik produktov Body Shop. Som rád, že vášnivé krásy fanatika, ktorý je úplne závislý na tých najlepších prírodne inšpirovaných kozmetické výrobky. "

Tajomstvo Dia Mirza Hair Care:

Posledný perie na jej korunu, ktorá prispieva k jej kráse je jej nádherné vlasy. Dia sa špeciálnu starostlivosť o vlasy a vždy vyhľadáva prírodné produkty namiesto chemikálií. Podľa nej mať zdravé a lesklé vlasy by sme mali začať brať starostlivosť koreňov.

Dia sa špeciálnu starostlivosť o kožu a vlasy pri cestovaní v lete. Nikdy používa make-up v lete, a to je dôvod, prečo sme sa chytiť Dia na letisku po väčšinu času s obrovskými slnečnými okuliarmi na. Vždy udržuje jej tvár a pod očami dobre hydratovaná. Ona sa rozhodne pre stratiť zviazané cope na cestách, takže jej vlasy nedostane statické alebo kučeravý a rozhodne kondicionéry pre podľa počasia. Pre zimy ona používa vlhkosť náročných kondicionér alebo vlasy maslo ako vlasy dostane veľmi suchý.

Ďalšia vec, ktorá jej pomáha, je maľovanie! Začala maľovať pred vstupom do glam priemysle, ale zdieľa je so svojimi fanúšikmi prvýkrát v obchode karosárne. Maľovala, dar života ', ktorý krásne ukazuje Dia tvorivým spôsobom. To prispeje k zvýšeniu finančných prostriedkov pre pomenované NGO Shakti Vahini. "Zistil som, maľovanie skvelý spôsob, ako relaxovať. Pracujem s prvkami, ako je fantáziou a realitou. Raz som dokonca daroval obraz na Sushmita (Sen). Bol to letecký pohľad na mesto v nočnej dobe, "hovorí Dia. To je jej obľúbený stres buster, a všetci vieme, že stres nie je dobré pre kožu!

Máte nejaké diva vo svojej mysli, ktorej krása tajomstvo inšpirovalo veľa?

Ešte s nami podeliť.

load...