Starostlivosť o kožu

Denná starostlivosť o pokožku Regimen - top 10 tipov na sledovanie

Denná starostlivosť o pokožku Regimen - top 10 tipov na sledovanie

Rovnako ako jedlo, oblečenie a prístrešie pre telo, dobrý dennú starostlivosť rutina je pre našu pokožku. Na rozdiel od svojho tela, tvár je vystavený veľa prachu a špiny po celý deň, aj keď ste doma. Nasledujúce dennej starostlivosti o pleť režim je nevyhnutná, aby ju udržali zdravú a sviežu. Prečítajte si o tom, čo je potrebné urobiť, aby sa vaša pleť stále žiariace.

Denný režim pre žiariace pleť

1. Zistite svoj typ pleti:

Každý má iný typ pleti, s použitím akéhokoľvek produktu na kožu môže spôsobiť poškodenie. Vedieť, či vaša pokožka je mastná, suchá, pupienok náchylné alebo ich kombinácie. Pozrite sa na produkty, ktoré sú mierne a určená pre váš typ pleti.

2. Cleanse:

Očistite si ruky a umyte si tvár teplou vodou otvoriť póry. Použite tvárové čistiaci prostriedok určený pre váš typ pleti; v miernych nahor krúživými pohybmi čistenie tváre po dobu asi 50 sekúnd. Niektoré čistiace prostriedky musia byť ponechaná na minútu alebo dve pre dosiahnutie lepších výsledkov. Umyte studenou vodou dôkladne.

load...

3. Tone:

Po očistení, osušte tvár s čistou utierkou a pomocou čistým vatovým tampónom DAB tonera na tvár a nechajte prirodzene uschnúť. Toner obnovuje rovnováhu pH pokožky po očistení. Kým použitie, vyhnite sa okoliu očí.

4. Hydratujú:

Potom, čo toner vysychá, sa malé množstvo hydratačné a kruhovými pohybmi smerom nahor aplikovať hydratačný jemne na pokožke. Čistiace, tonizujúce a hydratačné by malo byť vykonané každý deň ráno a pred spaním, aby sa vaša pleť zdravú a sviežu.

5. Odlupovať alebo Scrub:

Kefovanie je potrebné vyčistiť póry do hĺbky a by malo byť vykonané až dvakrát za týždeň. To je vo svojom každodennom režime starostlivosti o pleť veľmi dôležité. Po pravidelnom čistiace rutiny, naneste peeling a čistenie po stranách nosa, čela a brady dôkladne. Pravidelné čistenie vedie k viac otvorenými pórmi, a preto sa neodporúča.

load...

6. Maska:

Po očistení a drhnutie, použite masku, aby vyčistiť pleť odumretých suchých buniek. K dispozícii sú na trhu k dispozícii rôzne masky, alebo jeden môže byť doma s prírodnými zložkami. Použite masky, ako je navrhnuté. Naneste domáce masky počas maximálne 15 minút.

7. Vyhnite sa Dotknite:

Nezáleží na tom, svrbiace pokožka cíti, odolať pokušeniu utieranie tváre s špinavé uteráky / suchou utierkou znovu a znovu. To vyvoláva baktérie vybudovať. Existuje mnoho ľudí, ktorí nedobrovoľne Nedotýkajte sa znovu a znovu; vyhnúť úplne.

8. Nikdy Squeeze Pimples:

Pupienky sú veľmi nepríjemné a neraz sa môžete cítiť ako stláčanie von pri čistení, alebo keď to svrbí. Tie zanechávajú tmavých škvŕn a známok, ktoré sú ešte tvrdšie, ako sa zbaviť. Z tohto dôvodu sa nedotýkajte pupienky s rukami - čisté alebo špinavé.

9. Hydrát:

Hydratovať telo vnútorne, tým, že pije veľa vody. Zdravá koža ukazuje, ak váš vnútorný systém je čistý. Po druhé, umyte si tvár s čisté a čistá voda 4 - 5 krát denne a DAB s čistým uterákom, aby sa zabránilo hromadeniu nečistôt.

10. Použite správny produkt:

Ak používate výrobok určený pre vašu pokožku neukazuje efektívne výsledky za mesiac alebo dva, prepnúť na inú značku. Je dôležité vedieť, čo vyhovuje vašej pokožke to najlepšie a dáva požadovaný výsledok. Navyše si nemali nechať ujsť na skutočnosť, že by mala byť určená pre váš typ pleti.

Zdravá koža je ľahké získať a udržať, ak budete postupovať podľa tohto najlepšiu každodennú starostlivosť o pleť. Je to chúlostivá časť tela a je potrebné plnú pozornosť po celú dobu. Choroboplodné zárodky vybudovať ľahko a spôsobiť mnoho ďalších ťažkostí. Okrem toho, s použitím veľa make up každý deň môže tiež spôsobiť kožné problémy, ale s dôkladné čistenie zdravého režim starostlivosti o pleť môžete udržiavať zdravú pokožku a žiariace.

load...