Starostlivosť o kožu

CTM Rutine - Základy starostlivosti o pleť

CTM Rutine - Základy starostlivosti o pleť

Na konci dňa, čo je prirodzené, je to, čo sa počíta! Make-up môže len zlepšiť vaše krása nie je, aby to pre vás. Takže poďme sa zmieriť s tým, že vedenie tohto pleť mladej a zdravé je kľúčom k hľadajú krásne dlhšie! Čistenie, tónovanie a hydratačné (CTM) rutina by sa mala stať súčasťou vášho života. Uvediem opis o tom, ako ísť o tomto čistenie pleti, tonizáciu a hydratáciu.

Základné Starostlivosť o pleť: CTM Routine- čistenie pleti, tónovacie a hydratačné

Pleť Tipy preplachovacie:

Prvé a najdôležitejšie, vyčistiť nábožensky. Mydlo sa neodporúča, pretože má tendenciu vysušovať pokožku ale použiť dobrý Face Wash na dennej báze. A všetko, čo tvorí milovníci musieť použiť ďalší produkt ako čistiace mlieko alebo olej, aby zabezpečili, že produkty, ktoré boli použité na tvári a krku odlepovať prevenciu upchávanie pórov. Tento jav sa nazýva double očista.

Rýchly Tip: Akýkoľvek rastlinný olej alebo detský olej sú veľké make-up odstraňovače, takže ich použitie namiesto pretože vyživujú pokožku príliš. Masírujte tvár a oči s veľkorysým množstvom vášho obľúbeného oleja a nechajte ju po dobu 3 - 5 minút, aby pomohol uvoľniť ropu z celého zvyšku všetkých produktov na vašej tvári. Zotrite všetok ďalší olej s bavlnou alebo umývanie handričkou. A postupujte s umývanie tváre alebo čistiaci prostriedok. Jedná sa o jednoduchší spôsob, ako odstrániť očný make-up taky čo je celkom tvrdohlavý v porovnaní s inými výrobkami.

load...

Tónovanie pre kožu:

Niekedy späť, tónovanie bolo považované za úplne zbytočné režim starostlivosti o pleť, ale to má nejaké drobné výhody pre kožu, ktorá je viditeľná v dlhšom časovom horizonte. Existuje veľa tonerov na trhu k dispozícii a je hlavnou funkciou z nich je považovaná za odstránenie zvyškového make-up alebo výrobkov. Ale akonáhle ste double očistiť svoju tvár, vaša tvár je čistá a žiadny produkt zostáva odstrániť.

Takže, čo je využitie tonera teraz? No, v prvom rade, tonery majú pridať hydratáciu pokožky, aby bol pružný. Takže vyhnúť tonery, ktoré majú lieh v nich kúpite len hydratačné tonery. V týchto dňoch, ste tiež dostať tváre hmly. Môžete ich použiť ako tonerov taky, pretože ich funkciou je pridanie vody do pokožky a zdvihnúť ho nahor. Takže, nech už je sprej priamo na tvár alebo si malé množstvo tonera / hmly v dlani a pat váš tvár s ním.

Rýchly tip: Ak chcete používať prírodné produkty, môžete tiež ísť o zelený čaj alebo ružovú vodu ako svoje pravidelné toner. Robia vaša pleť vláčnu, dotiahnuť pokožku a oživiť svoju tvár. Splash zelený čaj alebo ružovú vodu na tvár po vyčistení to. A nechajte zaschnúť. Nasledovať bezprostredne s hydratačný.

load...

Hydratačný na koži:

A dostávame k poslednému kroku našej starostlivosti o pleť rutina. No rutinné starostlivosť o pleť je kompletný bez tohto kroku. Hydratačný čelíte prostriedky používať výrobok, ktorý zabráni strate vlhkosti z vašej pokožky tým, že vytvorí vrstvu medzi pokožkou a vonkajšej atmosféry, aby vaša pleť necíti suchá a vyzerá matne. Vždy použite hydratačný na vlhkú pokožku udržať vodu v pokožke. A vyberte hydratačný podľa typu pleti. Ak je vaša pokožka je suchá alebo zrelý, budete potrebovať ťažký krém, zatiaľ čo pre mastnú a zmiešanú pleť, ľahký nemastný hydratačný urobí.

Rýchly Tip: Bez ohľadu na to, aké sú vaše typ pleti je, nikdy preskočiť na hydratačné !!! Táto správa je pre mastnú pleťou krásy, ktorí majú tendenciu preskočiť hydratačný. Existuje veľa produktov na trhu k dispozícii dnes, a niektoré alebo iný by určite vyhovovalo vám. Tak zistiť, produkt, ktorý je vhodný pre váš typ pleti a držať usilovne na to. By ste vidieť rozdiel vo svojej vlastnej koži za pár dní.

Takže, to sú tri kroky tohto základného bežnej starostlivosti o pleť, ktoré musia byť vykonané každý deň - ráno a predtým, než idete do postele. Urob to a cítiť ten rozdiel!

load...