Starostlivosť o kožu

Čo spôsobuje popraskané podpätky?

Čo spôsobuje popraskané podpätky?

Ako hovorí, človek je súdený jeho topánky a ženy pri nohách!

Básne boli napísané v histórii o krásu nôh ženskej. Tiež, tam sú úžasné obrazy zobrazujúce ženské nohy. Na rozdiel od všetkých týchto acclaims, existuje toľko reklamy, ktoré sa môžu pochváliť o krásne nohy. Avšak potom, čo podpätky v perfektnom stave je úloha časovo náročné. Pravidelná práce a nabitý rozvrh môže odradiť od užívania prestávku a sústrediť sa na nohy.

Popraskané Podpätky Príčiny

Príčiny trhliny v nohách podpätky môžu môže byť z niekoľkých dôvodov. Niektoré z nich sú uvedené nižšie:

1. Dlhšom státí môže viesť k stvrdnutiu kože na nohách, ktoré môžu neskôr zrúti. Jediný spôsob, ako sa vyhnúť týmto podmienkam je tým, že nosí polstrovanou obuvi. Tiež vziať časté prestávky tým, že pohybuje okolo stoji na dlhú dobu.

load...

2. Tvrdé podlahy môže tiež spôsobiť trhliny v nohách. Neustály tlak na kožu, môže zhoršiť problém. V dlhodobom horizonte, kosť z päty vyrastie, čo vedie k silnej bolesti.

3. Obezita, spolu s dlhšom státí môže viesť k zvýšenému tlaku na nohy.

4. Neustále na sebe rovnaký druh obuvi, a to najmä tie ploché môže spôsobiť trhliny. Obnažená časť nohy môže tiež viesť k popraskané päty.

 [Prečítajte si: Ako vyliečiť prasknuté podpätky]

5. Dlhodobé pôsobenie vody vedie k popraskané päty. Jedná sa väčšinou riziko povolania.

6. Koža na pätách zahusťuje s vekom a môže prasknúť-up s časom. S pribúdajúcim vekom, vaša pokožka má tendenciu strácať svoju pružnosť a vlhkosť.

 [Čítajte: Prírodné prostriedky pre popraskané Podpätky]

7. Príliš veľa teplej sprchy majú rovnaký účinok na päty, pretože zvyšok vašej pokožky. Vyhnúť sa používaniu horúcej vody aj pri pedikúre. Umývanie nôh dvakrát denne a vysušenie pokožky suchý uterák po každom umývaní pomáha udržiavať podpätky chránené.

load...

8. Zdravotné stavy, ako je nedostatok vitamínov, diabetes, podmienky štítnej žľazy a lupienky môže spôsobiť popraskané pätu.

9. Vyhnite sa používaniu drsných mydiel na päty. Odrezať vlhkosť z kože!

10. Príliš veľa čistenie môže viesť k odstráneniu príliš veľa vrstiev z vašej kože, ktorá má za následok nadmerné sucha a prasklín.

11. Ale jeden z najdôležitejších príčin je nedostatočná hydratácia. Pije veľa hydratácie.

Tipy, aby sa nohy atraktívne:

• Pravidelné pedikúra: pedikúra pomôcť zbaviť odumretej kože v pravidelných intervaloch. Pravidelná pedikúra pomáha udržiavať nohy v dobrom stave.

• Vonkajšia vlhkosť: Pred nočným spánkom si umyť nohy, osušte a naneste krém na nohy. Noha krémy sú navrhnuté tak, aby hlboko vyživujú tvrdú kožu na chodidlách. Môžete vidieť zázraky týždeň.

• Zmeňte obuv často.

• Ak je vaša práca vyžaduje dlhotrvajúce, nezabudnite nosiť pohodlnú obuv.

• Ak trpíte zdravotný stav, poraďte sa s lekárom.

To sú niektoré z najdôležitejších vecí, mať na pamäti, pokiaľ ide o starostlivosť o päty. Dúfam, že ste sa snažil vyššie uvedené tipy. Do zanechať komentár a podeľte sa s nami, čo pre vás pracoval.

load...