Starostlivosť o kožu

Čestná recenzia - Royal Indulgence Kumkumadi

Čestná recenzia - Royal Indulgence Kumkumadi

Pigmentácie, škvrny a škvrny sú skôr zaspávanie. Prichádzajú pomaly, a potom zrazu. Vidíte vadu, tmavá škvrna alebo jazvu, ktorá oreže odnikiaľ, budete chcieť konať. A predtým, než si uvedomíte, že je to nočná mora. Keď už hovoríme o nočnej mory, sa vysporiadať s tmavé kruhy pod očami? Viete, že prstence okolo planéty Saturn? To sú len ako to, že okrem toho, že sú škaredé a bolesť riešiť.

Pýtaš najhoršia časť? Nemôžete dať prst na príčinu toho všetkého. Samozrejme, tam sú znečistenie, zmeny životného štýlu a dlhá pracovná doba na vine, ale je tu aj nedostatočná informovanosť, nedbanlivosti a neprijatie včasných opatrení. Pre mňa to bolo trochu všetkého. Prial by som si ho brať vážne, a viac ako čokoľvek, ja by som vedel, čo som potreboval. V snahe o zázrak, alebo krému (skôr ako čarovnou paličkou), ktorý by ukázal okamžité výsledky, som skončil strácať čas, peniaze a energiu na krémy a dermatológ návštev, ktoré robili takmer žiadny alebo žiadny rozdiel na tvári (a mnoho môjho bankového účtu).

A to je, keď som narazil na toto sérum - Royal Indulgence Kumkumadi. Aj keď to vyzeralo sľubne, musím sa priznať, že som nastupuje polovičato. Keď moji priatelia začali všímať rozdielu, myslel som, že je sladká, takže som ešte otrel je preč. Aj tajne sledoval svoj pokrok a bol zaskočený. Nikdy som to povedal nahlas, pretože som nechcel, aby to Jinx, ale ja to teraz hovorím - je (skutočne) pracoval! A všetko, čo mám povedať, aby každý, kto chce vzdialene zvážiť to je, "Ak by pracoval pre mňa, môže pracovať pre každého."

load...

Má Kumkumadi Práce Na tmavé kruhy a nerovný tón pleti / pleť?

Áno! Tu je čestný Recenzie...

Môj požiadavka bola pomerne jednoduchý - niečo, čo dáva aj tón pleti, ktorý pracuje na svojej tmavé kruhy pod očami a robí moja pleť jasné, ak nie zosvetliť. Ale pre zosvetlenie pokožky sa stalo tak ako tak. Ak chcete mi, že látky obsiahnuté v prípravku boli celkom presvedčivý, a viem, že každý z nich je tam z nejakého dôvodu. Na rozdiel od mnohých iných kozmetických krémov, ktoré používame, Royal Indulgence Kumkumadi skutočnosti nemá zložky, ktoré sú len plnidlá alebo obyčajné nosiča. Bol som predal na myšlienke šafranu, kozieho mlieka, a sezamový olej. Saffron vám pomôže so zdravou kožou, kozie mlieko prestupuje rýchlejšie, exfoliuje vašu pokožku a odstraňuje odumreté / extra kožu a hromadeniu melanínu zatiaľ čo sezamový olej stará o hydratáciu. Tiež rád Aj, ako hustý olej, ako sérum bolo ľahké a ľahko vstrebáva pri aplikácii na tvár.

Packaging

Jedna fľaša Royal Indulgence Kumkumadi vám dáva 15 ml séra. To sedí perfektne v krabici to príde dovnútra. Zlaté farbe fľaša je bezproblémové a ponúka žiadny priestor pre sérum unikať. Sérum je dávkovaný z pumpy, ktorá vám dáva len toľko výrobok - nie príliš veľa alebo príliš málo.

load...

Ako používať túto

 1. U väčšiny otázok, opravy kože, je potrebné použiť a nechajte ju cez noc.
 2. Odstráňte všetky stopy make-upu. Umyte si tvár a pat to v suchu.
 3. Vezmite jedno čerpadlo séra na prsty a aplikovať ich na celom rovnomerne.
 4. Ak je vaša Dôraz je kladený na tmavé kruhy pod očami, mať produkt na prostredný prst a jemne aplikovať to všetko okolo očí. Uistite sa, že neplatí príliš veľký tlak.
 5. Sérum dostane absorbovaná v priebehu niekoľkých minút, a máte hotovo.

Tu je to, čo som našiel od svojho výskumu -

 • "Moja neskoré nočné smeny a pracovný čas podelal môj spánok; takže nevyhnutné stalo. Tmavé kruhy vynorilo a boli zhoršuje zo dňa na deň - skoro som stratil nádej. Stále som videl reklamy na Kumkumadi séra na Facebooku a chcel to skúsiť. A to je, keď som zistil, kráľovský pôžitok Kumkumadi. Na konci FAG fľaše a jeden mesiac, začal som vidieť zmenu a nádej. Vďakabohu! "- SWATH acharya
 • "Zrazu som začal všímať niektoré podivné škvrny na koži, skôr náplastí pred spálením. Začal som pendluje medzi mestami značne pre moju prácu, pohybujúce sa okolo Slnka. Niektoré mestá sú vlhké, zatiaľ čo iní boli v suchu - nech to bolo čokoľvek, určite to bola katastrofa. Nemal som žiadnu kontrolu nad moje cestovanie, ale musel som urobiť niečo o mojej starostlivosti o pleť režime. Môj kolega odporučil Royal pôžitok Kumkumadi, a myslel som, že by som to skúsiť. Som rád, že som to urobil. Je to prenosné a leak-free, pracuje efektívne, a tým sa stáva trvalou súčasťou môjho cestovné súpravy. Daj to niekoľko týždňov, než uvidíte rozdiel, ale nevzdávajte to ešte predtým "- Diya Verma

The Good Part

 • Funguje to ako kúzlo pre tmavé kruhy pod očami. To vyrovnáva tón pleti a zosvetľuje pokožku.
 • Hladký, ľahký a nemastný.
 • Dáva vám žiara zvnútra.
 • To, čo vidíte, je to, čo dostanete.
 • Jeden produkt pre väčšinu kožné problémy - rýdze, čisté, a organických.

Nie-tak-dobré Part

 • Nemôže byť použitý ako zvlhčovač, pretože mierne mastnú textúru.
 • Chvíľu trvá, než uvidíte výsledky.

Záverečné slová

Môžete buď sedieť a jasličky o svojom živote, alebo začať robiť niečo o tom. Nebudete ľutovať čas a peniaze, ktoré ste investovali do tejto (budete, ak nemáte). Je to hodnota za peniaze a ďalšie!

Rating

4.7

load...