Starostlivosť o kožu

Brazílske krásy, make-up, fitness a tajomstvo diéty odhalené

Brazílske krásy, make-up, fitness a tajomstvo diéty odhalené

Premýšľali ste niekedy, prečo brazílskej ženy sú považované za jedny z najatraktívnejších žien na celom svete? Ak ste si mysleli, že je to len o vzhľade, mýlite sa. Nie je to len o tých nádherných génov. Brazílsky krása je tiež dôsledkom jesť zdravo, v nadväznosti na efektívne fitness rutiny a prijímanie dokonalej krásy režim, ktorý nepochybne dáva brazílskej ženy medzi najatraktívnejšie na svete.

Nižšie sú uvedené niektoré z krásy, make-up, fitness a diétne tajomstvo brazílskych žien:

Brazílsky krása tajomstvo:

 • Mrkvová šťava: Milujte tie nádherné brazílskej opaľuje? Možno uvažujete o stráviť niekoľko hodín pod spaľujúcim slnkom, aby si, že tan sami. Ale ak chcete, aby to ako brazílskych krások, je to oveľa jednoduchšie, než popálenie s UV žiarením. Začnite tým, že konzumuje mrkvovej šťavy najmenej 2 týždne pred dostať zarobené. Beta-karotén prítomný v tejto zeleniny je veľmi užitočné pri podpore opálenie a poskytuje pokožke lesk. Ak plánujete kúpiť opaľovací krém, uistite sa, že obsahuje extrakt z mrkvy.
 • Červená repa Juice: Radiant kože je neoddeliteľnou súčasťou brazílskeho vyhlásenie krásy. Tajomstvo tejto nádhernej žiaru je z červenej repy šťava. Byť bohatý na životne dôležité živiny, rovnako ako nádherné antioxidanty, červená repa môže zvýšiť krvný obeh v celom tele, a aby naše kožné bunky zdravé. Takže, patrí červenej repy šťavy vo vašej pravidelnej strave.
 • Piesočná pláž: Prekvapený vidieť v zozname, krásy 'tajomstvo? No, je to úplná pravda! Brazílsky Ženy milujú kefovanie svoje telá s pieskom zhromaždené priamo z pláže, pretože má rad výhod. Masírovať pokožku s pieskom môže očistiť telo tým, že odstráni odpadové materiály. Stimuluje celkový krvný obeh, ktorý nakoniec revitalizuje pleť a robí to živý. Takisto rozpadá tukového tkaniva a celulitída redukuje do značnej miery.
 • Acai Berry a Goji Berry: Bobule sú ďalšie zázračné tajomstvo krásy, ktoré Brazílčania prisahajú na. Náročné Acai bobule a plody goji udržuje pleť hľadá mladé a krásne dlho. Najlepšia vec o týchto plodov je, že sú nahraté s antioxidantmi, takže jesť to vám pomôže zbaviť známky starnutia ako vrásky, starecké škvrny, jemné linky a iné nedostatky na pomerne dlhú dobu.
 • Babassu olej: Babbasu oleja, tiež známe ako Cusi oleja, je svetlo žltej farby olej extrahovaný z palmy babassu. Číry rastlinný olej je viac alebo menej podobné pravidelné kokosového oleja, pokiaľ ide o vlastnosti, a je jedným z najviac obľúbené kozmetických zložiek Brazílčanov. Poskytuje výživu pokožky a reguluje hladinu oleja, bez toho aby dochádzalo k mastnotu. Brazílske krásky používať tento olej pravidelne, aby ich pokožku jemnú a hydratovanú po celý deň.
[Čítajte: Najkrajšie brazílskej dievčatá]

Brazílsky Makeup Secrets:

 • Brazilian Bikini Wax: A, zubná niť-bikini ', sexy tangá a podprsenky skromný je jedným z najobľúbenejších oblečenia dám v Brazílii. A, tajomstvo 'za ich zamatovo jemnú nekryté telo je výhradným, Brazilian Bikini Wax'. Tento, down-tu-účes 'obloženie hranica tangá bola zavedená, aby sa vonkajšie životný štýl viac vzrušujúce a lákavé pre Brazílčania, a stal sa medzinárodne vyhľadávaným po krásy praxi.
 • Brazílsky blowdry: Hodvábna hladké vlasy brazílskych žien je výsledkom inovatívny starostlivosť o vlasy s názvom Brazílsky blowdry, tiež známy ako, Escova progressiva 'alebo, Progressive blowdry'. Pri tomto spracovaní, vlnité a kučeravé vlasy je naplnený keratínu proteínom, ktorý vedie do šťavnaté a pôvabné zámky.
 • Populárne Kozmetika Značky: Brazília je obdarený amazonského dažďového pralesa, o ktorom je známe, že je skvelým zdrojom bylín a rastlín, ktoré sú prospešné pre pokožku a vlasy. Existuje veľa kozmetických značiek, ako je Natura, Kiehl to, MAC, Aveda, atď, ktoré využívajú potenciálnych prísad, ako sú crabwood, čiernych čerešní, brazílsky orech, Acai, Urukum semien a mnoho ďalších vo svojich produktoch podľa ich extrahovania tropický prales.
[Čítajte: svete najkrajšie dievčatá]

Brazílsky Fitness tajomstvo:

 • Brazílsky tvarovanie Masáže: Fitness je takmer posadnutosť Brazílčania a ich týždenný masáže sú zamerané na dosiahnutie práve to. Známy brazílsky tvarovanie Masáž je ideálna pre stimuláciu krvného obehu v celom tele, rozplynutie škaredé celulitíde, odplavovanie toxické látky, čo eliminuje problémy pri zadržiavaní vody v tele, znižuje stres a zvyšovanie celkové zdravie, rovnako ako zdravie.
 • Brazílsky Butt Lift: Brazílčania preferujú, napäté-n-tónovaný 'tela cez kostných štruktúr a brazílsky Butt Lift je revolučný tajomstvo za ich dokonale proporciami postavy. Zavedený Leonardo Carvalho tento cvičebný program je úplne odlišný od bežných lup rozširujúcich procedúr alebo kozmetických operácií. S pomocou tupého výťahu sú popáleniny možno zdvihnúť hore ľahko, bez toho aby zmesový stehná moc.
[Čítajte: Krásna Američanky]

Brazílsky Diet Secrets:

 • , Sucos 'alebo krása Šťavy: brazílskej ženy sa domnievajú, že jesť dobre, je rozhodujúce pre hľadáte dobre. Milujú popíjanie šťavy vyrobené z antioxidant-bohaté ovocie ako Acai, Graviola, Acerola, atď po celý deň, čo im pomáha zvýšiť svoju krásu priamo z vnútornej strany.
 • Non-vegetariánske jedlo: Pokiaľ ide o brazílskej diétnych tajomstvo, mali by ste nikdy očakávať, že veľa vegetariánskych položiek. Brazílčania milujú všetko non-vegetariánskej a plná bielkovín, ako je mäso (kuracie, hovädzie, bravčové), ryby, Churrasco (špeciálny brazílsky grilovanie), klobásy, a tak ďalej. Ale oni väčšinou preferujú pomalé pečenie alebo solené jedlo cez marinády.
 • Ryža a fazuľa: Brazílsky strava je plná sacharidov. Rizoto štýlu ryža korenené so soľou a cesnakom je veľmi populárny medzi Brazílčania. Varené fazuľa je ďalšia obľúbená položka.
[Čítajte: Krásne ázijské dievčatá]

No, teraz, keď viete, že tajomstvo, ktoré z nich sa chystáte začať sledovať?

load...

load...