Starostlivosť o kožu

Božie tajomstvá Bipasha Basu

Božie tajomstvá Bipasha Basu

Či už ste fanúšik jej rokovanie, alebo nie, to je pravda, že väčšina z nás má nejaký čas, alebo druhé určite obdivoval tejto Bong krásy pre jednej zo svojich mnohých talentov. Bipasha Basu je zahnednuté krásy z Bengálska, bol model, než prišla do hereckého sveta.

Potom, čo vzala do kina, Bipasha čoskoro vybojoval výklenok pre seba, so svojimi, odlišné 'vzhľad, ju bezchybne krásny kože, jej mandľového tvaru veľké oči, a ona nie nezmysel postoj. Postupne Bipasha tiež ukázala príklon k fitness a krása, ktorá bola celkom dobre vyvinutá a zmyselná do tej miery, že bacuľaté v jej počiatočných dňoch podarilo premeniť v jednu z najviac fit a zdravia pri vedomí krás okolia.

Koľkokrát ste slintal nad tým absolútne fit telo nej a priali by ste mohli dostať pre seba? Už ste jej závidel bezchybnú pleť a vlasy a chcela vedieť, jej tajomstvo?

load...

Ak ste odpovedali áno na niektorú z nasledujúcich vyššie, je na čase, aby ste si tipy a triky nižšie uvedeného aby Bipasha sú fit a zdravý ako ona skutočne je.

Bipasha Basu Tajomstvo krásy

Jej viera:

 • Bipasha Basu je presvedčený, že zdravá strava a cvičenie je kľúčom k žiť dobre.
 • Dáma tiež pije veľa vody po celý deň. Ona tvrdí, že je jej jednoduchá domáci recept na zdravý a prirodzený žiariaca pleť.

Denná krása rutiny:

 • Herečka nikdy vyjde bez použitia opaľovacieho krému. Robí si istá, že má na sebe ochranu proti slnečnému žiareniu, bez ohľadu na ročné obdobie.
 • CTM alebo čistiace, tónovacie, Moistursing rutina je rituál, že takto bez výnimky každý večer pred spaním. Verí tejto rutiny, aby jej pleť bez akéhokoľvek make-upu, špiny a chemikálií.
 • Používanie mandľový olej pod okom pred spaním jej pomáha vyčistiť kožu okolo oblasti očí a vyhnúť sa pod očami záplat a opuchy. Tiež to pomôže udržať citlivú pokožku okolo očného okolia správne hydratovaná, čím sa predíde známky starnutia ako vrásky a vrana k nohám.
 • Bipasha Basu dbá nosia žiadny ťažký make-up, keď sa nepracuje

Mane Sláva:

 • Pravidelné masáže ropy a dobrá klimatizácie sú tajomstvá jej prirodzene zdravé a husté vlasy
 • Kedykoľvek Bipasha je v nálade zafarbiť vlasy, ona používa rozsah farieb od Wella Kolestint

Obľúbené veci, ktoré robia vyzerala fab:

Bipasha verí, že hľadá prirodzené a jednoduché je kľúčom k prirodzenej kráse. Ju ísť do značky je vždy MAC.

Obľúbený Look:

Bipasha obľúbený pohľad bol vždy klasické dymové oči a prírodné nahé pery! Je to jeden pohľad ona sported miliónkrát a absolútne miluje.

load...

Fitness tajomstvo:

 • Fit herečka prisahá, že jesť všetko, ale nie červené mäso a ryžu!
 • Ona tiež dáva istotu, že potraviny, ktoré sú bohaté na omega 3 mastných kyselín. Dôvodom je, že omega-3 mastné kyseliny divy pre pleť a pomôcť jej získať prirodzene žiariace a bezchybnú pleť
 • Bong krása je istá, že má veľa vody po celý deň
 • Prvá vec, ktorá sa jej v dopoludňajších hodinách je mandlí namočené cez noc vo vode. Robí si istí, že to skôr, než čokoľvek každý deň
 • Pri práci von, Bipasha mení jej rutinné často zahŕňajúca ako kardio a svalov tréning v jej rutina. Hovorí, že nemáte naozaj treba telocvičňa osoba, ktorá má byť fit. Jednoduché veci, ako pri svižnej chôdze, beh, a to aj pri výťahom miesto schodov môže veľmi pomôcť!

S týmito zdravie a krásu tajomstvo Bipasha Basu, to jasne ukazuje, ako sa používa prírodné metódy na získanie že bezchybnú pleť a vlasy, a tiež získať rozprávkovo tónovaný a zdravé telo. Sme si istí, dúfame, že budete chcieť vyskúšať niektoré z nich sami rovnako. Dajte nám vedieť, ak sú už tieto existujú, a ako sa vám pomohla.

load...