Starostlivosť o kožu

Anne Hathawayová je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Anne Hathawayová je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Ako sa Anne Hathaway, aby jej pleť vyzerá tak žiarivý a vláčnu vo veku 30? Aké je tajomstvo za tými tlejúci vyzerá? Ak sú tieto otázky, ktoré často prichádzajú na myseľ, keď ste ju vidieť na veľkom plátne, budete mať konečne svoje odpovede tu. Od Anne Hathaway make-up tipy na diétu tipy, budete ju nájsť každý tajomstvo!

Anne Hathawayová Tajomstvo krásy

Anne Hathawayová je právom označený ako ikona módy v Hollywoode. Či už sa jedná o funkciu nález alebo tlačová konferencia, otočí vždy sa s ňou stále ohromujúci vzhľad a dokonalé oblečenie. Tu je, ako to potvrdzuje svoju pravidelnú krásu starostlivosť.

1. Pitie vody: je to najlepšie tajomstvo niečí krásnu pleť, ako celebrity veria. Voda je tiež vynikajúcim detoxikačným, ktorý pomáha odstrániť všetky nečistoty.

load...

2. Prírodné a domáce opravné prostriedky: Môže sa zdať príliš podivné, ale to celebrity radšej ísť na domáce opravné prostriedky pre rad kozmetických riešení. Fetiš pre prírodné terapie ponúkla jej bezchybnú pleť, ktorá vyžaruje zdraviu.

3. Menej Opaľovací: Zatiaľ čo mnoho ďalších popredných hollywoodskych hviezd stráviť svoju dovolenku podľa zarábaní kože ich, Anne Hathaway verí v menšej opaľovaní. Verí, že nadmerné vystavenie slnku ničí prirodzený tón pleti nakoniec.

Anne Hathawayová Make-up tajomstvo

Anne Hathawayová je lesklé vlasy, veľké výrazné oči a hladká pokožka vždy odvolal spoločné ženy, pretože obdivujú pre jej make-up tajomstvo. Niektoré z nich sú nasledovné.

load...

1. Hydratačné: Anne Hathaway hlboko verí v hydratačný jej koži najmenej dvakrát denne. Verí, že naša koža je v celej svojej kráse, keď je správne vyživovaná. Pokiaľ ide o jej voľbu hydratačné, ona radšej držať o výrobok, ktorý je vysoký obsah SPF a je nemastný.

2. Ceruzka na oči: Ak ste sledovali film, Diabol nosí Pradu, by určite posúdiť make-up očné Anne Hathaway vo filme. Jej ohromujúci oči vyzerajú veľmi atraktívne zakaždým, keď nosí rovnaký make-up. Jej výber je Lancôme Hypnose Onyx Mascara, ktorá ponúka hrúbku riasy. Ona tiež používa očné linky na každodennej báze.

3. Parfum: Žiadny make-up je kompletný bez štipkou parfumu. Aj tu, jej voľba je Lancôme Hypnose Onyx spolu s romantickými ružami. Senzačný je jej druhý najlepší voľbou.

4. Ochranný krém: Anne Hathaway nikdy nezabudne uplatniť svoju obľúbenú La-Roche-Posey Anthelios CL Extreme Fluid ochranný krém zakaždým, keď vyjde. To nielen chráni ju pred slnkom, ale tiež ponúka vynikajúcu povrchovú úpravu na jej make-up.

Anne Hathawayová Fitness Secrets

1. Pracovné Out: Pokiaľ ide o fitness tajomstiev Anne Hathaway, ona palice tým, že pracuje päť dní v týždni. Dôsledné cvičenia a senzácia tréning nasleduje tanečné ďalšiu hodinu je jej pravidelné fitness rutiny. Niet divu, že jej krásne tónovaný telo udržiava podobné odvolanie vo filmoch ako mačka Žena a Temný rytier.

2. Beh: Anne Hathaway preferuje beží každé ráno po dobu najmenej pol hodiny.

3. Silový tréning: Sleduje alternatívne rutiny silový tréning a kardio počas svojho päť dní cvičebný program.

Anne Hathawayová Diet Secrets

1. Olivový olej: hardcore fanúšikov olivového oleja, Anne nikdy nezabudne konzumovať dve polievkové lyžice olivového oleja pred spaním každú noc. To jej pomáha odplavovanie zbytočné toxíny a udržanie zdravej pečeň.

2. Jalapenos a Hot Pepper Sauce: ako jej všetkých čias obľúbené, ona má s korenenou omáčkou a jalapenos. Podľa nej sú tieto výrobky, aby jedlo chutné a zase dole hladu.

3. Organic Food: Anne Hathaway verí v potravinách, ktoré sú 100% organické.

4. Voda: Tento prvotriedny celebrity radu vypiť aspoň 8 pohárov vody každý deň, aj keď sa snažia konzumovať 10 - 12 okuliare pre zdravšie imunitný systém.

Teraz, keď viete, krásy tajomstvo Anne Hathaway, môžete ľahko sledovať je pre získanie rovnakého príťažlivý vzhľad a štýl....Stay štýlový pobyt nádherný !!

load...