Starostlivosť o kožu

Amisha Patel je tajomstvo krásy a fitness odhalenie

Amisha Patel je tajomstvo krásy a fitness odhalenie

Amisha Patel bol vzorom pre mnoho indických žien - či už ako roztomilou dievčaťom v KAHO Naa Pyaar Hai alebo ako sexy siréna v podvodnom piesni, Lazy Lamhe 'in, Thody Pyaar Thody mágie' Keď väčšina žien odchádzajú do Rozmer Zero postavou, niektorí zostali verní kriviek. Amisha bolo vždy vidieť podporovať krivky tela a jej krivky získali veľkú pozornosť. Tu predstavujeme niektoré z Amisha krása, make-up, fitness a diétne tipy.

Amisha Patel tajomstvo krásy:

Amisha je pravý veriaci v "Krása zvnútra" princíp - ona škaredí ťažký make-up a bolo tvrdil, že nikdy nosia make-up, kým jej bolo 21. Pre ňu, mladá žena by mala závisieť od jej vnútornej žiaru a krásu, skôr než make-up. Cíti, pre mladú ženu, Kohl lemované oči, riasenka a lesk na pery je dosť.

load...

Čo je v kabelke?

Amisha zvyčajne nesie veľmi menej make-upu v kabelke. Ona zvyčajne nosia svetlú rúž alebo odtieň medi zlatou (keby ich na sebe indické šaty), niektoré naprostý lesk na pery, riasenka, očné linky, ružovej a nahú tvárenka a niekedy aj úplný prášok. Priznáva, že nie je vôbec základové osoby, pre ňu hydratačné pod strmé prášku je dosť.

Amisha Patel Hair Secret - Ona používa surové vajcia na vlasy a udržuje ju po dobu 15 - 20 minút, až uschne a potom umýva ho. To pomáha vytvoriť odraziť. Aj ona bola povedal, aby používal gramov múky kurkumu a surové mlieko pleťová maska ​​pre oživenie jej koži. Ona tiež cíti olejovanie vlasy s mandľovým, ricínový a kokosového oleja pred praním ju pravidelne vedie k zdravému a nádherné vlasy.

Amisha je Fitness tipy:

Každý, kto chce poznať tajomstvo za jej ochabnuté telo a fitness. Pre ňu, byť šťastný a byť s pozitívnymi ľuďmi je tiež faktor, aby sám šťastní a fit. Vždy hovorí, že ona miluje zostať fit a byť atraktívna. Ona tiež zdôrazňuje, že nie je ochotný ísť pod nôž, aby dokonalé telo. Ona bola tiež vypočutý hovoriť, že ona by radšej cvičenie po dobu desiatich hodín až desať mesiacov prísť o jeden palec, než ísť pod nôž. Verí, že akonáhle človek ide pod nôž, jedna je s vlastným telom nikdy spokojný.

load...

Hovorí, že monotónna tréning nie je nikdy dobré a núti skúšať nové veci a poskytnúť výzvy pre telo. Ona tiež hovorí, že je nutné prispôsobiť niečí výcvik.

Amisha zvyčajne robí drví, váhy a tiež vyjde na kríži trénera, aby jej telo fit a tónovaný.

Amisha je Diéta tipy:

Pre Amisha, jesť zdravo je všetko, na čom záleží. Ona je striktne proti havárii diétu a cíti všetko, čo je extrém nie je nikdy dobré. Pre ňu, jesť na čas, jesť striedmo a jesť zdravo sú pravidlá dávať pozor. Ona sa teší jesť všetky druhy potravín, a domnieva sa, že život je príliš krátky popierať jednou z potravín, ktoré milujú. Bola počula hovoriť "Nie som ten typ, ktorý prežil na čiernu kávu a džúsy. Poznám svoju japonskú kuchyňu z mojej francúzštine; Aj vyžívajú v objednávke najvyberanejších pokrmov ".

Tak to sú niektoré pohľady do života Amisha. Dúfam, že sa vám páčilo čítaní týchto krásy tajomstvo Amisha Patel. Prosím, dajte nám vedieť, čo si myslíte, že v komentároch nižšie.

load...