Starostlivosť o kožu

Aký je správny spôsob umývania tváre?

Aký je správny spôsob umývania tváre?

Chcete krásne pleti. My všetci. Ale koľko z nás vie, ako sa vlastne umývať naše tváre? Nie, striekajúcej vodu a čistenie tváre s umývačkou tvár po dobu niekoľkých sekúnd nepočíta! Vaša pleť potrebuje rozmaznávanie, pozornosť a náležitú starostlivosť naozaj kvitnúť. Umývanie tváre správnym spôsobom môže skutočne mať obrovský rozdiel, a to aj bez vykonávanie zmien do svojho aktuálneho režimu starostlivosti o pleť. Ale my sme všetci vinní robí v zhone prácu, dlažby cestu pre póry, ktoré majú byť zanesené špinou, olejom a inými dráždivými, čo vyvolalo akné a iné kožné problémy. Už ste niekedy premýšľali o tom stráviť minútu viac o správnej umývanie tváre? Miniatúrne masáž v skutočnosti, umývanie tváre vám umožní eliminovať nežiaduce odumreté bunky, nečistoty a make-up. Správne umývanie tváre je všetko, čo potrebujete pre žiariace, mladší vzhľad. Sa rýchlo pozrieť do tejto príručke poznať najlepší spôsob, ako umyť tvár a začne po rutiny.

Tu je najlepší spôsob, ako umyť tvár!

1. Používajte čisté ruky:

Pred kontaktom s tvár umyť ruky s jemným, ale výkonný ručné pranie. Neumyté ruky sú zásobárňou baktérií a špiny. V zhone dokončiť úlohu, my skončíme prenesenie týchto nepozvaní hostia na našej tvári.

2. Odstráňte make-up:

Pred umývanie tváre s Face Wash alebo jemným mydlom, uistite sa, že ste odstrániť make-up s pomocou nejakého oleja alebo odstraňovač make-upu. DAB trochu kokosový olej na tvár s prstami a jemne masírujte krúživými pohybmi a potom utrite čistou bavlnenou handričkou na odstránenie make-up.

load...

3. Opláchnite vlažnou vodou:

Striekajúcej trochu vlažnej vody na vašej tvári to mokré. Nikdy nepoužívajte horúcu vodu, pretože by mohli zbaviť kožu vlhkosti. Kým vlažná voda pomáha pri vyčistení pórov, ale tiež zaisťuje, že vlhkosť je uzamknutý.

4. Opt na mydlo bez čistiaci prostriedok:

Vyberte si mydlo zadarmo jemný čistiaci prostriedok s pH rovnováhu, ktorý je vhodný pre vašu pokožku. Kým krémová hydratačný čistiaci prostriedok je vhodný pre suchú pleť, tie, gél na báze dobre fungovať na mastnú pleť. Ľudia s normálnou pleť môžete vybrať mliečne peniace čistiace prostriedky, a ak je vaša pokožka je citlivá, zvoľte veľmi mierne jeden. Rozhodnúť sa pre čistiace prostriedky s prírodnými zložkami. Drž sa od vysúšania čistiace prostriedky, aj keď máte mastnú pleť, pretože pás prírodné oleje z pokožky.

5. Čistí hlboko a jemne:

Vytlačiť desetník veľké množstvo čistiaceho prostriedku na svojich mokrými prstami, pracovné tvoriť penu, a masáž na koži v jemnými nahor a krúživými pohybmi. Zamerať sa na olejové oblastí - nos, čelo a bradu, pretože potrebujú viac pozornosti. Potom sa práca na zvyšok tváre. Masírujte tvár po dobu aspoň 45 až 60 sekúnd pre hĺbkové čistenie. Naneste okolo očí tesne predtým, než umývanie tváre, ako je oblasť očí je veľmi jemná. Uistite sa, že budete opakovať rovnaký postup na často zabúdanou krk tiež.

load...

6. Masáž mušelínu:

Použite mäkkú, čistú a mušelín handričkou namočenou v teplej vode, aby masírujte tvár jemnými krúživými pohybmi. Uistite sa, že látka neobsahuje vlhkosť v nadbytku. Nakladať látku po každom použití a nahradiť ju novou, kedykoľvek budete potrebovať. Aj keď sa jedná o voliteľný postup, nasledovať bude skutočne pomôcť zbaviť sa špiny úplne od tváre. Okrem toho, pretože má jemný exfoliačný účinok, váš tvár sa zmení úplne hladký a lesklý. Uistite sa, že masáž oblasti za očami, okolo rohov nosa a na vlasovej.

7. Opláchnite studenou vodou:

Poznačte si tu: ich studenou vodou a nie studenou vodou. Opláchnite dvakrát alebo trikrát tak, že čistiaci prostriedok je úplne opláchnuť.

8. Pat váš tvár jemne:

S pomocou čistým, mäkkou bavlnenou handričkou alebo uterákom, osušte svoju tvár vo veľmi jemným spôsobom. Nepoužívajte iný utierku iba bavlna má absorpčné vlastnosti.

9. Tón:

Naneste toner, ktorý je ideálny pre vašu pokožku. Tónovanie pleti je dôležité zabezpečiť, aby váš tvár bola dôkladne očistený a je bez make-upu, nečistôt, a dokonca aj čistiaci prostriedok. Opäť sa rozhodnú pre toner naplnená prírodnými ingredienciami pre dosiahnutie lepších výsledkov. Správna očista rutina by mohla byť odpoveď na všetky vaše kože obavy, ako všetko od starostlivosti o pleť na make-up najlepšie vyhovuje s čistú pleť. Umývanie tváre správna cesta spotrebováva čas, ale tento proces stojí za každú minútu strávil. Takže naučiť správny spôsob, ako umyť tvár a predviesť svoju očistenú, žiarivú pleť!

Teraz, keď pochopil, že najlepší spôsob, umyť tvár, ako sa o uvedení tohto pracieho režimu vo svojej starostlivosti o pleť rutina? Neváhajte sa podeliť o svoje komentáre na túto tému!

load...