Starostlivosť o kožu

Ako získať spravodlivú pleť v krátkom časovom období

Ako získať spravodlivú pleť v krátkom časovom období

Kto netúži jasnú a svetlú pleť? Mnoho žien ísť do krajnosti, na jeho dosiahnutie. Staroindická royalty kúpal v ružových lístkov a mlieko získať veľkú pleť. Mnohé ženy piť mlieko s kurkumou a šafránom, aby si bezchybnú pleť. Samozrejme, že sa toľko pokroku v medicíne a technike, dnes ženy môžu získať odbornú pomoc rozjasní svoju pleť. Tu sú niektoré Sure Shot tipov, ako získať svetlú pleť v krátkom časovom období. Len asi každý môže pracovať na zjasnenie svojej koži v okamihu. To je sľub!�

Najkratšia Cesty k spravodlivejšej kože

  1. Čistí vašej krvi
  2. Detoxikovať svoj systém
  3. Nastavenie správneho bežnej starostlivosti o pleť
  4. Rozhodnúť sa pre De-Tan starostlivosť o tvár
  5. Použiť Anti-Blemish A Odstránenie bodov Krémy
  6. Skúste chemický peeling
  7. Robiť zmeny životného štýlu

1. Čistí vašej krvi

V určitom bode, každá žena by pristúpil k lekárskej prepážke a kúpil škatuľku čistenie krvi lieky, či už to bolo pre otázky súvisiace s kožou či gynekologických problémov. Tieto lieky pomáhajú pri správne trávenie, aby vaše pečeň fungujú dobre, a tiež pomáhajú regulovať váš metabolizmus, a preto udržať svoju váhu pod kontrolou.

Je to jednoduché - ak váš systém je čistý a funguje správne, bude odrážať na vašej pleti. Preto, ak váš tráviaci systém je zdravý, ste si istí, že majú jasnú pleť. Je dôležité, aby sa poradil s lekárom, ako začnete tieto lieky len preto, aby zabezpečili, že nie ste alergický na akékoľvek zložiek prítomných v nich. Else, namiesto toho, aby jasné, svetlú pleť, budete skončiť s množstvom akné.

load...

Môžete tiež ísť prirodzenou cestou, a zahŕňajú krv čistiace listy a zeleniny vo vašej strave. Zelená listová zelenina, Neem a horká tekvica pomôže vyčistiť váš žalúdok a čistí krv. Veľkú ráno zvyk by zahŕňať nasledujúce: Zmiešajte neem listov ich zmiešaní s malým množstvom vody. Pridajte štipku kurkumy do pasty a dobre premiešajte. Vezmite čajovú lyžičku tejto pasty na lačný žalúdok. Tým sa zabezpečí, že váš systém je čisté a jasné, av dobrom stave. To zase bude odrážať na vašej pleti. Budete odišiel s korektné, jasné pleti, to všetko vďaka neem (1).

Späť na obsah

2. Detoxikovať systém

Detoxikačný systém na pravidelnej báze, je veľmi dôležité. Odplavovanie toxínov bude určite zaistí menšie výbuchy, a vada-free, svetlé a jasné kožu. Najlepší detox nápoj citrón a med miešajú v teplej vode. Môžete mať tento prvá vec každé ráno (2). Alternatívne majú čerstvé aloe vera šťavu na lačný žalúdok pomôže detoxikovať váš systém (3).

load...

Späť na obsah

3. Nastavenie správneho bežnej starostlivosti o pleť

Vaša pokožka musí byť vyčistená zvnútra von. Kým krv čističky a pravidelné detoxikačný čistiť vnútornosti, je potrebné dodržiavať režim, aby sa vaša pleť bez škodlivých látok a choroboplodných zárodkov na povrchu príliš. Za týmto účelom rutinné CTM (čistenie, tónovanie, hydratačný) je veľmi zásadný. Stará sa o pokožku a robí vaša pleť spravodlivé a jasné.

Je dôležité vybrať produkty, ktoré vyhovujú váš typ pleti, najmä ak máte mastnú pleť. Tieto produkty sa zmariť produkciu prebytočný olej. Mastná pleť je náchylnejšia voči nečistotám a usadzovaniu prachu na povrchu pokožky, takže to vyzeralo tmavšie ako obvykle.

Exfoliácia je tiež nevyhnutné pre svetlou pleťou. Drhnúť váš tvár aspoň dvakrát týždenne, aby sa odstránili odumretej kože. Tým sa automaticky zvýši vaša pleť a zlepšiť štruktúru pleti.

Ďalším dôležitým tip pre starostlivosť o pleť je používať ochranu proti slnku, než vaša pokožka vystavená drsným, škodlivými lúčmi slnka. Používajte opaľovací krém s dobrým obsahom SPF tesne pred odchodom z domu.

Dalo by sa tiež použiť anti-pálením ústnych rúšok a vyskúšať rôzne domáce opravné prostriedky, pomocou paradajky a uhorky na boj proti účinkom slnka na kožu.

Späť na obsah

4. Opt De-tan o tvár

Pravidelné návštevy salónu dostať profesionálny kože leštenie, de-Tan a tvár na ochranu proti slnku, sú nesmierne dôležité.

Profesionálne bielenie ošetrenie, vykonáva raz za tri mesiace, robí divy pri čistení kožu povrchne a zlepšuje tón pleti a pleť.

Môžete tiež použiť túto efektívne domáce pleťová maska ​​na boj proti účinkom slnka. Zmes gramov múky, mlieka a štipkou kurkumy bude stačiť. Naneste pastu na tvári. Nechaj to na chvíľu, až to vyschne, a potom ju drhnúť preč. Zistíte, že vaša pleť je okamžite zosvetlí.

Ak hovoríme o domáce opravné prostriedky, DIY masky vyrobené z nasledujúcich ingrediencií vždy pomôže odľahčiť tón pleti - Fullerová zemín, citrón, mlieko, smotanu, tvaroh, uhorky a paradajky. Dalo by sa pozrieť na rôzne DIY maska ​​recepty s týmito zložkami pre okamžité výsledky. Ale musíte sa uistiť, že viete, váš typ pleti pred použitím týchto masiek. Tiež robí kožný test pred použitím nimi je nevyhnutné, aby sa zabránilo alergické reakcie.

Späť na obsah

5. Pomocou Anti-Blemish A Spot Removal Krémy

Akné a škvrny zanechať stopu pigmentácie na ceste von, a zabrániť vám v dosiahnutie spravodlivého, čistú pleť. Preto je dôležité poznať váš typ pleti. Použiť pleťové masky a krémy, ktoré majú silu na odstránenie týchto škvŕn a škvŕn. Krv čističe môže tiež pomôcť v tomto smere. Ak ste mali ťažkú ​​akné v minulosti, možno budete potrebovať odbornú pomoc alebo pomocou dermatologicky schválené krémy, ako sa zbaviť týchto škvŕn a kazov. Počas niekoľkých dní, budete mať jasnú, svetlú pleť. Najväčšou chybou zaväzujeme je pop pupienkov, ktoré môžu zanechať stopy za sebou. Tiež by ste mali upustiť od exfoliačný kožu, keď máte akné. Počkajte, kým sa akné vyschne, a až potom môžete zvážiť použitie kroviny na tvári.

Rýchly domáci liek, ako sa zbaviť vyrážok je aplikovať pastu na útek. Tieto pupienky sú určite vyschnúť cez noc.

Späť na obsah

6. Skúste chemický peeling

Chemické peelingy sú veľmi účinné pri zlepšovaní štruktúry a pleť vašej pokožky, a to najmä v prípade, že slnko je poškodený. Existuje mnoho chemické peelingy k dispozícii tam. Niektoré z nich sú mierne a niektoré sú silné. Základný koncept koža kôry je roztavenie alebo zničiť povrchovej vrstvy tak, že sa vytvorí nová koža, a ako sa lieči, pleť transformuje. Avšak, tieto šupky majú vedľajšie účinky, a hojenie nie je príjemné, pretože peeling je zrejmý. Tento postup je príliš drahé. To je najlepšie sa poradiť s lekárom skôr, ako pôjdete pre tento postup.

Vek je tiež potrebné vziať do úvahy predtým, než si uvedomíte, kožné peeling. Sú neodporúča, kým ste vo svojich neskorých 20s. Aj ľudia s citlivou pokožkou sú žiadaní, aby sa zdržali sa rozhodli pre túto techniku, ako im čeliť nežiaduce účinky chemických látok.

Váš dermatológ môže naznačovať ďalšie alternatívy k kože lúpe, v závislosti od typu vašej pokožky a úrovne poškodenia. Možno budete chcieť, aby si trochu porozprávať s lekárom rozhodnúť, čo je najlepšie pre spravodlivejší pleť.

Späť na obsah

7. Vykonajte zmeny životného štýlu

Zdravá strava je veľmi dôležité pre dobré zdravie pokožky. Vyhnúť sa mastný, ktoré boli spracované, nezdravé jedlo. Zaťaženie z ovocia, zeleniny a chudé mäso. Piť veľa vody. To je najprirodzenejší a efektívny spôsob, ako zlepšiť svoje pleti.

Cvičenie je tiež veľmi dôležitá. Potenie odstraňuje zbytočné soli a toxíny, a na oplátku dodáva zdravý lesk na koži. Môžete si tiež dopriať v akejkoľvek forme cvičenia, ktoré vás baví. To zaistí, že vaše hormóny sú vyvážené, čo otvára cestu pre dobrú pleť.

Ďalším dôležitým bodom si uvedomiť, je, že sa nikdy nesmie spať s make-up na. Bude sa upchávajú póry a viesť k vráskavej kože.

Späť na obsah

Niektoré ženy sú obdarení krásnu pleť a korektné, jasné pleti, ale väčšina ostatných musieť pracovať na tom. Vždy pamätajte, že krása nie je len na povrchu, ale to musí prísť zvnútra. Dodržiavanie týchto pravidiel pre starostlivosť o pleť bude určite pomôže získať jasnú a svetlú pleť v krátkom časovom období.

load...