Starostlivosť o kožu

Ako získať ružové líce prirodzene bez použitia make-upu?

Ako získať ružové líce prirodzene bez použitia make-upu?

Ružové líca sú dievčenské sny! To robí viac nádherná. Ale je make-up jediný spôsob, aby sa vaše tváre ružové? Vieme, že použitie make-up nie je prirodzené, a keď sme sa odstránenie make-upu, všetky kúzlo, ktorý je dodávaný s make-up zmizne okamžite.

Tak, ako sa dostať ružové líca prirodzenou cestou?

Ako mať ružovými lícami prirodzene?

Nižšie nájdete informácie o 7 spôsobov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť prirodzené ružové líca. Jedná sa o najlepší opatrenia v porovnaní s make-up pre dosiahnutie červené tváre.

load...

1. Správna a dostatočná Diéta:

Mať dobré a zdravé jedlo je kľúčom k zdravej koži a krajšie ja. Nikdy by ste nemali vynechať jedlo, aj keď ste na diétu. Crash diéty nie je nikdy dobré pre vaše zdravie. Tie by mali trvať najmenej 4 pekné a zdravé jedlo denne VIZ. Raňajky, obed, čaj a večere.

Ak máte hlad medzi jedlami, mali by ste mať nejaké ľahké občerstvenie, ktoré sú zdravé. Nikdy neopustí váš žalúdok vrčí na jedlo. Že budete jesť ešte viac, keď si sadnúť k jedlu ďalej.

Jedlo, ktoré jete vám môže dať lesk zvnútra takto:

A. Znížiť na spotreby červeného mäsa. Patrí ryby a kuracie bielkoviny.

B. Pridajte klíčky do vášho meals.They sú výborným zdrojom bielkovín.

C. Pridať nízkotučné mlieko a mliečne výrobky ako jogurt s nízkym obsahom tuku a sušeného odstredeného mlieka.

D. Pridajte šošovku do svojho denného jedla. Budú vám každodennú podporu bielkovín.

2. Cvičenie a hydratácia:

Pravidelné cvičenie a správna hydratácia pomáha udržať a zachovať jasnú a krásnu pleť.

3. Peelingová:

Pravidelné exfoliácia pleti vám pomôže sa mäkké a červené líca pre istotu. Avšak si uvedomiť, že ak sa pravidelne exfoliačný vám pleť, potom mierne a veľmi jemný peeling je najlepším riešením. Nezadrhávajú každý deň, najmä v drsnom spôsobom.

load...

4. Mierna Bielenie:

Niektoré mierne bielenie vám môže pomôcť získať červené tváre. Naneste trochu jablčný ocot s vatový tampón na cheeks.This bude vaša pleť skok k životu. Avšak, ak to reaguje potom nepokračujú. Môžete urobiť to isté s citrónovou šťavou ale nejdú von na slnko ihneď po použití citrónovej šťavy, ako to robí vaša pleť citlivejšia na slnečné lúče.

5. Vyplňte nedostatok:

Existujú dva vitamíny, ktoré sú životne dôležité pre prirodzenú žiaru pokožky. Ide o vitamín E a vitamín C. Ak vidíte zbytočné popraskanie pier alebo vašej pleti tváre dostať ešte suchý, než je obvyklé, môže to byť príčinou nedostatku vitamínu E a C, sa poraďte s lekárom a zobrať dobrú kapsúl ako doplnok k tieto dve vitamíny.

Alternatívne alebo dopĺňať príjem stravy, môžete použiť pastu z pomarančovej kôry, ktorý je bohatý na Vit C a zmiešajte ho s nejakým smotana a rozbité Vit E kapsule. Použiť túto pastu na koži, predovšetkým na tvári po dobu 20 minút a opláchnite vlažnou vodou.

6. Anger a zvládanie stresu:

Stres a hnev môže vytrhnúť prirodzený lesk off kožu. A tak sa snaží udržať hladinu hnevu a stres preč tak ďaleko, ako je to možné. Skúste jogu alebo meditáciu. Spánok je tiež dôležitým faktorom. Ak nie ste dostatok spánku, bude to znamenať, že vaša stresu nebude celkom čeliť. Spať natoľko, že keď sa prebudíte, cítite svieži. Vaša pokožka bude svietiť prirodzene. Okrem toho, keď spíte, vaša pokožka vylučuje oleje, ktoré sa vyživujú pokožku, kým spíte.

7. Správne Masáže:

Krvný obeh pod kožou, je príjemný spôsob, ako pridať žiara na koži. Správna masáž krúživými a anti kruhových spôsobmi môže vaša pleť ružovo priebehu niekoľkých dní. Pokračujte v tom, aby si správne dávky. Môžete masírovať pokožku tváre masážny krém taky.

Páčilo sa vám tento článok? Teraz viete, ako mať ružové líca prirodzene? Napíšte nám svoje pripomienky.

load...