Starostlivosť o kožu

Ako urobiť tvár pre mastnú pleť?

Ako urobiť tvár pre mastnú pleť?

Nič nemôže byť lepšie pre vaše starostlivosti o pleť rutina ako dostať profesionálny tváre hotovo. Dobrý ošetrenie pleti čistí pokožku hlboko, zmenšuje veľkosti pórov, predchádzať akné, uvoľňuje, zvyšuje prietok krvi, ktorý pomáha pri predchádzaní predčasnému starnutiu a zároveň prináša žiarivý lesk na pokožku tváre.

Tváre doma pre mastnú pleť je nevyhnutné pre udržanie kvality pokožky a má tiež veľa zdravotných výhod. Ale spoločenské tvár môže byť drahé a nemôžu byť poskytnutá každý. Stále môžeme robiť tváre doma s jednoduchými krokmi a prírodných ingrediencií k zachovaniu a zvýšeniu štruktúru našej pleti.

Dnes budeme vás pokyn, ako vykonávať prírodné ošetrenie tváre pre mastnú pleť doma. Postupujte podľa nasledujúcich krokov, aby si čisté, jasné a žiariace pleť vôbec. Tento základný tváre pre mastnú pleť vám ponúknu najlepšie výsledky.

load...

Ako sa to robí tváre doma pre mastnú pleť

1. Čistenie:

Dobrý čistiaci postup je nevyhnutný pri odstraňovaní nahromadené nečistoty, znečistenie, nečistoty, odumreté bunky a baktérie z povrchu kože. Odstraňuje zvyšky make-upu a prebytočný olej, rovnako. Pre mastnú typy pleti, mali by ste použiť prebytočný olej odstránenie čističi, aby sa vaša tvár svieži a olej zadarmo. Majte na pamäti, mali by ste použiť čistiaci prostriedok, ktorý odstraňuje prebytočný olej neodstráni všetok olej, ako to potrebovalo pre mäkké hydratovanú pleť. Non penivé dobré značkové čistiaci prostriedok je lepšie, alebo si môžete pripraviť vlastné prírodné čistiace doma. Na tom nie je nič ťažké v ňom všetko, čo musíte urobiť, je vložiť odmerku ovsa s jogurtom, kým je hladká. Šíriť tento jemný krém po celej tvári a krku.

Získajú sa svetle ťahy v kruhovom pohybe s končekmi prstov a utrite mäkkej bavlny alebo tkanivá. Po utretie čističi, opláchnuť tvár a krk s teplou vodou. Pat suché.

2. Varenie v pare:

Facial Steam je starobylá starostlivosť o pleť liečba, ktorá funguje účinne odstraňovať nečistoty, oilness a otvára tváre póry. Je veľmi dôležité, aby parné vašu tvár pred použitím masku ako naparovacej zjemňuje pokožku a otvára póry. Takže živiny masky preniká hlbšie do kože, ktorá má za následok žiariace jemnú pokožku. Varenie v pare je veľmi jednoduchý proces, a mastnej typy pleti môžete použiť sušené byliny ako levanduľa, rozmarín a tymián, zatiaľ čo vode svoju tvár. Potom sa kastróliku a naplňte ju vodou. Pridajte niektoré sušené byliny do vody, priviesť ju k varu a vypnúť sporák. Práve tým, že pokryje hlavu uterákom, aby para preniknúť a pracovať na koži po dobu 5 - 8 minút. Zavrieť oči a relaxovať. Tento proces otvára póry a robí váš tvár pripravený na maske.

load...

3. Objasnenie tvárovej masky:

Pre domácich tváre pre mastnú pleť, ílové báze masky sú ideálne na použitie, pretože pomáhajú pri odstraňovaní prebytočný olej, a zároveň bude vaša pleť vyzerať sviežo a zdravo. Používajte dobrý značkový mastnú pleť masku alebo si vytvoriť svoj vlastný doma podľa nasledujúcich niekoľkých jednoduchých krokoch.

Vezmite malú misku a pridajte dve lyžičky Fullerová zem, dve lyžice paradajkového pretlaku a lyžičku čerstvého jogurtu k nej. Teraz zmiešajte niekoľko kvapiek citrónovej šťavy k tejto zmesi a zmes dobre, až sa stane hladká. Môžete tiež pridať trochu vody, ak je konzistencia príliš hustá. Konzistencia tejto maske by mal byť ani príliš silný, ani príliš tenký, že by mala byť hladká a stredne silná. Teraz pomocou štetca použiť túto hladkú masku rovnomerne na vašu tvár a krk vyhnúť sa oblasti očí. Ponoriť dve bavlnené vankúšiky v ružovej vode alebo uhorky džús a umiestniť ju na oči. Teraz odpočívať a čakať po dobu 15 minút, kým maska ​​zaschne.

Nenechávajte masku po dlhú dobu, pretože to by mohlo utiahnuť kožu, čo vedie jemných liniek. Po pätnástich minútach, jemne zotrite masky s použitím vlhkej bavlnené podložky a umyte si tvár studenou vodou. Pat suché. Vzhľadom k tomu, tvárová maska ​​obsahuje bieliace krajiny, účinne odstraňuje prebytočný olej. Jogurt, citrónovej šťavy a paradajkové výťažky funguje dobre na objasnenie jaziev po akné, nerovnomerné odtiene pleti a zlepšuje pleť kože.

4. Tónovacie:

Toner sa používa na odstránenie špiny, stopy make-up z tváre. To tiež tóny pokožku dobre pre použitie hydratačný. Sprísňuje kožu, uzavrie všetky otvorené póry a dáva mladší a krásny vzhľad. By ste mali používať toner pred hydratačné váš tvár a majte na pamäti, že vaša toner by mal byť bez alkoholu. Získať dobrú značkové toner, alebo si môžete jednoduché pat ružovej vody cez pokožku tváre pomocou vatový tampón pred použitím vášho zvlhčovač. Ružovú vodu, pôsobí ako prirodzený toner kože.

5. Hydratačný:

Zvyčajne si ľudia myslia, že iba suchá koža potrebujú hydratačný. To je úplne zle. Hydratácia je kľúčom k mladší vzhľad a dokonca aj olejové kože potrebujú dobrý krém pre výživu a udržiavať mäkkosť pokožky. Jediná vec, ktorú by ste mali urobiť, je dávať pozor na ľahký krém na báze vody, a tak, aby vaše zvyknutý cítiť mastný. Existuje veľa dobrých značkové mastnú pleť k dispozícii na trhoch zvlhčovača. Vyberte si ten, ktorý vám vyhovuje dobre. Bodka na báze vody hydratačný krém po celej tvári a jemne vmasírujte, kým sa úplne dostane vstrebáva. Nikdy by ste nemali nikdy zabudnúť vec, že ​​vaša pokožka by mala byť dobre hydratovanú po očistení, parenie a pomocou tvárovej masky.

To je všetko. Váš jednoduché a prirodzené domáce ošetrenie pleti je urobiť hneď. Olejové koža ľudia môžu vykonávať to doma raz za týždeň, aby sa zabránilo pupienky a zvýšiť krásu vašej pokožky. Táto liečba znižuje predčasné starnutie kože, tmavé škvrny, nerovnomerné tón pleti, tmavých škvŕn a otupenosť od tváre, a tak vaša pokožka septembra ako diamant !! Skúste to tváre a dajte nám vedieť vaše výsledky. Všetko najlepšie pre mäkké, krásne a žiarivé pleti.

Ale ak sa rozhodnete ísť ľahkú cestu, potom si môžete vyskúšať niektorý z nižšie uvedených kitov taky!

List: Najlepšie tváre Kit pre mastnú pleť v Indii

Diamond Facial pre mastnú pleť:

Diamond tváre pre mastnú pleť pomôže ponúknuť nechirurgické kože postup opravárenských, ktorý používa sterilných diamantových hlavíc, aby sa odstránili vrchnú pokožky vrstvu, ktorá má nečistoty a odumreté bunky. Pomáha jasné škvrny, vrásky a nežiaduce pigmentácie na koži, aby sa tak ponúknuť dopĺňanými atmosféru prírodnej kože. To tiež zvyšuje obsah živín, obnovuje bunkovú aktivitu a podporuje zdravie kože.

Diamond tváre pre mastnú pleť zvyčajne ponúka kŕmené, hydratovanú a revitalizovaných kože, ktorá ponúka žiara. Je to najčastejšie sa používa na zníženie stareckých škvŕn, jasné slnečné poškodené oblasti, znížiť olejnatosť a odstránenie čiernej a bielej hlavy.

Gold Facial pre mastnú pleť:

Zlaté tvárovej využíva krémy, ktoré obsahujú 24-karátové rýdze zlato, ktoré tvrdia, že prenikajú hlboko do pokožky ľahko. Jej výkonný pri odstraňovaní toxínov a odpady, aby tak urýchliť regeneráciu nových buniek. Zlaté tvárovej nároky obnoviť mladistvé vlastnosti ako mäkkosť, hebkosť, pružnosť, odolnosť, a žiara.

Bylinné Starostlivosť o tvár pre mastnú pleť:

Bylinné Starostlivosť o tvár pre mastnú pleť pomoc pri liečení akné, škvrny, ako aj kontrola olej, a zároveň ponúka upokojujúce, protizápalové a anti-septiky properties.The byliny tiež pomáhajú pri odstraňovaní čiernych a bielych hláv, zatiaľ čo čistenie odumreté bunky von. To je tiež považovaný za najlepší na tvár pre mastnú pleť.

V tomto videu vedieť - ako sa to robí ovocie tváre pre mastnú pleť: - Ako urobiť z čerstvého ovocia na tvár pre mastnú pleť

Dúfam, že tento článok na tváre doma pre mastnú pleť vám pomôže dosiahnuť jasné a žiariace pleť.

load...