Starostlivosť o kožu

Ako urobiť tvár Maska pre deti dokonale?

Ako urobiť tvár Maska pre deti dokonale?

Jednou z najväčších otázok, ktoré som pýtajú znovu a znovu je - že deti potrebujú starostlivosť o pleť? Odpoveď je veľký YES. Keď som bol dieťa, mali sme jeden deň v týždni, kedy moja matka, aby mi ďalšie špeciálne kúpeľa a ja by som vyjsť s žiariace, mäkkou a vláčnu pokožku.

V nedávnej dobe som často vidieť rodičov, zanedbanie starostlivosti o pleť svojho dieťaťa. Deti majú citlivú pokožku, a väčšina obchodov s drogami krémy obsahujú parabény, tak to rozhodne nie je dobrý nápad používať tieto krémy, ktoré nemusia vyhovovať ich pleť potrebuje. Uplatnenie domáce pleťová maska ​​rozhodne dáva väčší zmysel. Avšak, keď si myslíte o tvárové masky pre vaše dieťa, prvá otázka, ktorá príde na myseľ, je - čo mám robiť ju?

Deti majú prírodné oleje v ich koži, takže je dobrý nápad, by bolo zvýšiť a uistite sa, že pokožka nevyschla. Skvelý tvár a telo v balení pre deti sa skladá iba z dvoch zložiek - nejaký kvalitný hladkej múky (Maida), zmiešané s trochou smotany, najmä typ, ktorý tvorí koža na hornej časti vareného mlieka. V bengálčine, hovoríme, že "shawr", a my sa často miešajú lyžičky múky s mliekom, aby pastu. Po 10 minútach sme votrite ho jemne. To pomáha vyčistiť pokožku a dáva jej toľko potrebnú podporu olejov.

load...

V podstate, môžete si vytvoriť detský tvárová maska ​​seba, ale pamätajte, tieto body, zatiaľ čo vy to:

1. Nepoužívať umelé prísady, ako sú bielidlá alebo iných chemikálií.

2. Nepoužívajte drsné kroviny.

3. Detská pokožka je mierne, takže sa nemusíte používať kyslého činidlá, ako paradajka alebo citróna. Sú dobré pre vašu pokožku, ale nie pre vaše dieťa je.

load...

4. Nenechajte kroviny príliš tvrdý. Detská pokožka je jemná a kefovanie príliš tvrdý môže spôsobiť ich kožu na pigmentu neskôr.

15 minút - 5. Nenechajte nič požiadala o viac ako 10 opustiť.

6. Udržať kontrolu na dieťa po aplikácii. Mnohokrát deti všeobecne majú tendenciu jesť veci, ktoré pokrývajú ich tváre.

7. Skontrolujte, či typ pleti vášho dieťaťa pred vami, aby vaše obľúbené masky.

Tu je, ako si môžete vytvoriť masku pre deti dokonale s kakaovým práškom a ryžovej múky!

1. Vezmite 1 lyžicu múky a pridajte do nej 1 lyžičku kakaového prášku.

2. Pridajte k nemu 1 lyžičku medu a dostatok mlieka alebo tvarohu tvoriť hustú pastu. Metla všetko dohromady.

3. Naneste ju na tvár a telo vášho dieťaťa.

4. Scrub ľahko a umyť vlažnou vodou

Tvárová maska ​​je ľahko použiteľné a naozaj chutné taky, takže vaše dieťa nebude mať námietky k podivné vôňu a je to úplne bezpečné.

Výhody:

Múka vymaže tvár, zatiaľ čo kakao je antioxidant, ktorý vyrovnáva hladinu PH pokožky ľahko. Med je výživné na koži, a tak je mlieko. Tiež zmes je naozaj chutný a dokonale jedlé, takže sa nemusíte báť vaše dieťa jesť trochu to taky. Myslieť na všetku zábavu budete dieťa bude mať, keď by ste sa uistiť, jej koža je dobre postarané! Ešte to skúsiť!

load...