Starostlivosť o kožu

Ako urobiť remeselník na make-up z jojobového oleja?

Ako urobiť remeselník na make-up z jojobového oleja?

Hľadáte odstraňovač make-up, ktorý má početné výhody pre svojej koži? Prečo neskúsiť jojobový olej? Tento olej má úžasné vlastnosti, ktoré môžu zlepšiť vaše zdravie pokožky rovnako.

Tento post hovorí o tom, ako si môžete pripraviť vlastné jojobový olej odlíčenie doma. Ak chcete vedieť viac, čítajte ďalej!

Jojobový olej pre pokožku - prehľad:

Tento olej sa používa v celej rade výrobkov starostlivosti o pleť vďaka svojej bohatej prirodzenej dobroty (1). To robí zázraky pre vašu pokožku, vrátane zabezpečenie výživy a hydratácie pre vašu pokožku, upokojujúce kožu, atď. Je to najlepšia voľba pre odstránenie make-up pre ženy na celom svete. Je to preto, že je prirodzené, bezpečné a nie je žihadlo, a to najmä ak sa používajú na odstránenie make-upu. Pre odstraňovač make-up, ktorý ponúka kožu all-prírodné dobroty, ísť na jojobového oleja!

load...

Ako si vyrobiť jojobový olej na odlíčenie:

Pravdepodobne ste videli veľa make-up odstraňovače z mnohých značiek, ktoré obsahujú jojobový olej. A možno aj videli cenovky! Oni nie sú lacné, a make-up čistiaci prostriedok alebo odstraňovač je základným produktom pre starostlivosť o pleť, ktoré je potrebné použiť každý deň, čo znamená, že je potrebné vynaložiť veľa na to. Takže, prečo nie urobiť jednu sami? Nie je ťažké vôbec, a to vám pomôže ušetriť veľa peňazí.

Existuje mnoho receptov, ktoré môžete použiť pre kutilov jojobového oleja odlíčenie. Tu je niekoľko, ktoré vám pomôžu vytvoriť svoj vlastný doma:

Recept 1:

Tento recept vyžaduje iba dve zložky, a je super-jednoduché! Všetko čo potrebuješ je:

  • Organický jojobový olej - 1 oz
  • Ružová voda - 1 oz

Stačí spojiť tieto dve zložky dohromady v pohári a trepe sa zmes dobre skôr, než ju použiť. Jemne votrite tento make-up čistič na vaše oči a celú tvár s tampónom alebo dosah ruky. Ďalej sa mäkkú, čistú a suchú tkaninu a jemne odstráňte make-up. Opakujte, kým ste odstránili všetko úplne.

load...

Tento recept je jednoduchý, a obe zložky urobiť veľký combo, pretože obaja majú úžasné účinky na kožu. Budú držať vaša pokožka vyživovaná a žiarivý. Je to lepšie ako akýkoľvek iný odlíčenie vonku!

Recept 2:

To je ďalší skvelý recept, ktorý vám pomôže ušetriť veľa peňazí. Je to ideálny čistiaci prostriedok, najmä pre očný make-up! Ingrediencie, ktoré budete potrebovať, sú:

  • Organic jojobový olej
  • Organický olej zo sladkých mandlí
  • Vitamín E olej
  • Sklenená fľaša 2 oz

Množstvo jojobový a mandľový olej používate, závisí na tom, koľko chcete, aby. Jednoducho sa zmiešajú rovnaké množstvo olejov v sklenenej fľaši a pridajú sa 2 až 3 kvapky vitamínu E oleja. Dobre pretrepte, aby sa ubezpečil, že všetky ingrediencie zmes dobre. Naneste ho na celú tvár pomocou končekov prstov jemne masírovať ju naraz. Vezmite vatový tampón a odstráňte make-up. Dokonca trblietky očné príde off ľahko! Budete určite milovať túto odlíčenie ako to tiež hydratuje pokožku a vyživuje a chráni citlivú pokožku okolo očí!

Recept 3:

Pre najjednoduchšie jojobový olej odlíčenie, vyskúšajte tento recept. Je nealergénny (2), takže je ideálny pre odstránenie make-upu príliš! Všetko čo potrebuješ je:

  • 1 diel organického jojobový olej
  • 2 diely vody

Stačí zmiešať dve dohromady a uložiť vo fľaši. Dobre pretrepte zakaždým, keď sa chystáte použiť. Použite ju po celej tvári a odstrániť s tampónom namočeným v ružovej vode. Váš make-up bude odlepovať rýchlo a ľahko, a vaše oči nebudú štípať! Tento bonus je, že budete tiež získať skvele vyzerajúci pleť rody.

Ako môžete vidieť, aby vaše vlastné jojobový olej odlíčenie je rýchla a bezproblémová. Zabudnite na drahých značkových výrobkov - využiť prírodné dobroty z tejto úžasnej oleja pre odstránenie make-up a získať kožu, ktorá vždy vyzerá žiarivé a zdravé!

Ako sa vám tento post? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...