Starostlivosť o kožu

Ako urobiť parafínový voskový manikúru doma?

Ako urobiť parafínový voskový manikúru doma?

Máte drsné a suché ruky? No, to by nebolo dobrý zrak, nie? Takže, čo môžete robiť? Zamieriť do kúpeľov na nejakú drahú liečbu? Možno nie. Je to preto, že je úžasné manikúra, že môžete dostať urobiť priamo u Vás doma!

Jedná sa o parafín manikúra hovoríme. Chceli by ste sa dozvedieť viac o tom? Nenechajte si tento príspevok.

Ako získať parafín Manikúra doma

Kroky k získaniu parafín manikúru sú veľmi jednoduché. Postupujte podľa pokynov a dostať mäkké, krásnu pleť na ruky:

load...
 1. Po prvé, teplo vosk vo veľkom do mikrovlnnej rúry misy v 10-tich sekundových intervaloch. Uistite sa, že vosk je úplne skvapalní.
 1. Počkajte, až sa vosk vychladnúť. Aj keď to urobíte, masírujte ruky s hustou a bohatou krém alebo mlieko. Votrite ho dobre tak, že vaše ruky sú veľmi dobre hydratovaná.
 1. Skontrolujte, či sa vosk ochladí, a ponoriť ruku do neho. Zdvihnite ruku, počkajte asi 5 sekúnd a potom sa ponorte ho znovu. Tak dlho, kým váš list je úplne pokrytá voskom, a tam je asi 5 až 7 vrstiev na svojich rukách.
 1. Akonáhle je vosk úplne pokrytý svoju ruku, čakať tak dlho, ako budete chcieť. Sedieť a relaxovať, sledovať film alebo program v televízii na počkanie. Uistite sa, že vaša ruka sa vzťahuje k udržaniu vosku v teple.
 1. Budete musieť opustiť vosk na ruky po dobu aspoň 30 minút, aby vynikajúce výsledky. Akonáhle je čas vypršal, ísť do koša a lúpať vosk off. Masírujte ruku s viacerými krém alebo mlieko a krytom s rukavicou alebo ponožky.
 1. Opakujte s druhou rukou.

Toto je to! Až budete hotoví, uvidíte, že vaše ruky cítiť mäkké a všetky suchosť a drsnosť je úplne preč. Úžasná vec, o parafínové manikúra je, že tiež posilňuje nechty.

Používanie parafín doma

Parafín prichádza v palete vôní. Tam sú značky, ktoré ešte pridať éterické oleje na to, aby ste získali úžasné liečebný prínos. Niektoré z éterických olejov pridaných do parafín sú levanduľa, eukalyptu, vanilka, rozmarín, mäta, čaj, mäta pieporná, grapefruit a broskyňa. Môžete tiež pridať tieto oleje do vosku na vlastnú päsť, keď sa dostanete DIY parafín manikúru.

Ak chcete získať parafín manikúru doma, mali by ste mať tieto veci na pamäti:

 1. Mali by ste počkať dlhšiu dobu medzi ponorením rúk do parafínu, aby sa ubezpečil, že povlak je rovnako silná, ako by malo byť.
 1. Vyhnúť sa krúti prstami, pretože môže dôjsť k prasknutiu povlaku vosku a aby celá liečba neúčinná.
 1. Udržujte vosk v teple tak dlho, ako len môžete. Zábal rúk mäkkou handričkou na počkanie. Keď je parafín zostane v teple na dlho, to robí terapeutickú liečbu výhodnejšie a efektívnejšie.
 1. Neleštite nechty po manikúra, pretože budete musieť čistiť olej z povrchu nechtov. Ak tak urobíte, budú všetky prírodné oleje, že ušný maz nasýtené svoju nechtovú platničku s byť odstránené, takže liečba podstatne menej výhodné.
 1. Vždy používajte dostatočné množstvo krém alebo mlieko, pretože to bude absorbovať veľa voskom. Tiež by ste mali vždy uistite sa, že používate krém alebo pleťovú vodu, ktorá je bohatá.
 1. Aby sa ubezpečil, že vaše nechty sú veľmi dobre hydratovaná, pokryť svoje nechty kožičky krémom alebo olejom. Rub produkt aj do svojich nechtových lôžok a kožičky.
 1. Netreba dodávať, uistite sa, že ste skontrolovať teplotu vosku informáciu skôr, než ponoriť ruky. Roztavený vosk sa vždy obarenia horúcou a vy absolútne nechcete spáliť ruky s ním.

Výhody parafín

Ako už bolo spomenuté, parafín je skvelé nielen pre kozmetické ošetrenie, ale aj pre lekársku pomoc. Už viete, že účinne uľavuje od bolesti a zlepšuje krvný obeh. S týmto voskom, môžete si oddýchnuť unavené ruky, nohy, rovnako ako ostatné časti vášho tela. Jedná sa o druh tepelného terapie, čo je veľmi výhodné pre liečenie rôznych stavov.

load...

Tu je rýchly pohľad na niektoré z výhod parafínové voskové ošetrenie manikúru:

1. Zmierňuje bolesti

Pomáha pri liečbe bolesti spôsobenej fibromyalgia, artritídy, osteoartritídy, zápalu šliach, burzitída, svalové napätie a deformácie, atď teplo z vosku má terapeutické vlastnosti, vďaka ktorým je vysoko účinná pri liečbe týchto ochorení a poskytuje úľavu boľavé a napäté svaly.

2. Udržuje pokožku jemnú

Pomáha pri zmäkčenie stvrdnutej kože, ktorá je spôsobená sklerodermiou, čo je ochorenie, ktoré je spôsobené nadmerným hromadením kolagénu v koži a iných orgánoch. Táto podmienka môže nakoniec viesť k vážnym komplikáciám, ak nie je liečená rýchlo.

3. Zosilňuje Skin Elasticita

To zvyšuje pružnosť pokožky, čo zase zvyšuje pohyblivosť a pohybu, a to najmä na koži, ktorá pokrýva ruky. Parafín Manikúra môže pomôcť zabrániť kŕče, rovnako ako napätie v svaly a šľachy prstov.

4. Čistí telo

To pomáha pri detoxikácii organizmu, ako to pomáha otvoriť upchaté póry, čo stimuluje uvoľňovanie nečistôt a toxínov. Ak k tomu dôjde, iné orgány v prospech tela a môže fungovať normálne. Detoxikácia organizmu s parafínovým konzerváciou tiež udržuje mnohých ochorení a choroby na uzde.

Ako môžete vidieť, ako sa na parafín manikúru doma vám môže poskytnúť viac výhod. Nemusíte sa starať o suché, popraskané a drsnej pokožky spôsobené prepracovaných rúk. S týmto manikúru, môžete zvýšiť pružnosť pokožky a aby bolo mäkké a hladké. Tiež uvoľnenie stuhnutých svalov a poskytnúť úľavu pre unavené ruky a nohy s liečbou parafín vosku. Použite tento priaznivý vosk s éterickými olejmi mať luxusné manikúru doma, bez toho aby museli stráviť horibilné sumy peňazí, ktoré keby ste šiel do kúpeľov alebo salon.

Ako sa vám tento post? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v priestore pod.

load...