Starostlivosť o kožu

Ako urobiť ovocie tváre?

Ako urobiť ovocie tváre?

Naša koža prechádza veľa na dennej báze. Chemikálie vo vzduchu, znečistenie, prachu a slnečné lúče, aby sa situácia ešte horšia pre našu pokožku. Kým vyžíva v ovocnom tváre alebo iné tváre, je neustále na mysli, nikdy dostatok času ísť do salónu a stráviť 2 hodiny na tváre. Napriek tomu existujú spôsoby, ako robiť ovocné tvár doma dosiahnuť žiariace pleť okamžite.

Postupujte podľa nasledujúcich 6 krokov, aby sa váš vlastný ovocie tváre doma.

Ako urobiť ovocné tvárové doma?

Krok 1: Čistenie

Prvým krokom je čistenie tváre dôkladne. Aj keď si môžete umyť tvár s jemným mydlom, odporúčame použitie studené surové mlieko na vatový tampón zotrite všetky nečistoty. Mlieko je veľký ako čistiaci prostriedok a je úplne prirodzené, takže neexistujú žiadne chemikálie. Použite vatový tampón v kruhovom pohybe na čistenie pokožky. Po čistení, umývanie tváre vlažnou vodou. Mlieko pomáha odstrániť nečistoty a špinu z pórov a dodáva okamžitý lesk.

load...

Krok 2: exfoliačný

Ďalším krokom pre dobrú ovocie tváre je olúpať. K tomu budete potrebovať 1 polievkovú lyžicu ovsených vločiek a 1 polievková lyžica citrónovej kôry prášku alebo sušené citrónovú kôru. Pridajte dve dohromady a urobiť pastu pridaním trochu ružovej vody / obyčajnou vodou. Prípadne môžete tiež použiť zmiešavač, aby pastu. Vezmite citrón kôru, pridáme trochu vody, aby sa im a používať mixér, aby sa do kašu. Potom pridáme ovsené vločky k tomu, aby sa pasta.

Po pasta je pripravený, aplikovať na celú tvár pomocou prstov v kruhovom pohybe. Použite pastu na krku tiež. Olúpať na 2 - 5 minút v kroviny a potom umyť vlažnou vodou. Pat vysušte tvár.

Niektoré ďalšie možnosti pre Scrub:

  • Zmiešajte jogurt a ovsené vločky, aby sa kroviny
  • Zmiešajte ovsené vločky a mlieko, aby sa kroviny
  • Zmiešajte jedlú sódu s vodou

Krok 3: Osvetlenie

Rub trochu medu na koži, aby sa mohla odľahčiť trochu. Med pôsobí ako bielidlo a pomáha odľahčiť tón pleti. Po 10 minútach zmyte ho.

load...

Krok 4: Otvorenie póry

Variť panvicu horúcou vodou a použiť ju na paru svoju tvár. Nechajte stáť vo vode po dobu 5 minút a nakloniť s uterákom udržať pary. Tým sa otvorí póry na koži.

Krok 5: Ovocie tváre

Vedľa sa zrelé paradajka a roztlačíme ju do pasty a pridajte niekoľko kvapiek citróna v nej. Zmes sa držať v chladničke po dobu 20 - 30 minút a potom ho vyberte. Pridajte lyžičku medu do neho. Túto zmes Naneste na tvár a krk. Nechaj to na dobu 15 minút a opláchnite vodou.

Prípadne kaše zrelé banány, pridajte trochu citrónovej šťavy a lyžičku medu. Dobre premiešajte a aplikujte na kožu. Nechajte pôsobiť 15 minút.

Krok 6: Výživa a hydratujú

Potom sa uhorky a aby pastu z neho. Použiť túto pastu na tvári a krku. Nechaj to na dobu 10 minút a opláchnite studenou vodou. Pat uschnúť a váš domov ovocie tváre je hotovo. Budete musieť nadviazať s hydratačný.

To je, ako urobiť ovocie tváre doma. Dúfajú, že článok bol užitočný.

Ako urobiť ovocné tvárové pre suchú pleť?

V tomto videu sa naučiť techniku ​​robí ovocie tváre pre suchú pleť doma -

load...