Starostlivosť o kožu

Ako urobiť olivový olej Telové umývanie doma?

Ako urobiť olivový olej Telové umývanie doma?

Má niečo, čo sa zdá viac ako osviežujúci kúpeľ po návrate domov z práce so studenou vodou a sprchový gél? Samozrejme, môžete použiť mydlo, ale aróma a bohaté penivý pena generovaná sprchový gél sa zdá lepšie a lákavý výber! Avšak, to nie je povinné, že budete mať možnosť rozhodnúť sa pre tých, sprchových gélov OTC. Môžete veľmi dobre robiť prírodné sprchové gély doma, ktoré sú vyrobené z prírodných surovín bez veľkého rozruchu. Môžete použiť olivový olej, aby sa takéto prirodzené a domáce sprchový gél.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Prečo používať olivový olej, ako zarobiť Homemade sprchový gél?

Olivový olej je vynikajúci prírodný zvlhčovač, a jeho používanie môže vyživujú pokožku veľmi dobre. Jeho vitamíny a antioxidanty chránia pokožku pred poškodením a tiež spomaliť starnutie pokožky do istej miery. To môže postrádať vôňu dostanete do OTC sprchových gélov, ale výhody, ktoré ponúka olivový olej sú nepopierateľné. Okrem toho, ak používate olivový olej, aby sa sprchový gél doma, nie je šanca akéhokoľvek chemického alebo alergénu zmiešanie. Nebudete musieť vynaložiť toľko náklady, aby to aj doma.

load...

Ako si vyrobiť Olive Oil Sprchový gél

Budete potrebovať nasledovné ingrediencie:

1. Surové Honey

Med je známy pre svoje úžasné kožu výhod, a to hydratuje pokožku. To tiež má antibakteriálne vlastnosti, ktoré pomáhajú liečiť kožné infekcie. Môžete použiť organickú alebo surové medu pre maximálny prínos v tomto ohľade.

2. Olivový olej

Mali by ste používať organický panenský olivový olej za to, že vaša pleť výživu.

3. Tekuté Kastília mydlo

To je nutné pridávať čistiacu účinnosť na konečný produkt.

4. Esenciálne oleje

Existuje toľko éterické oleje, ktoré si môžete vybrať zo. Použite rozmarín alebo mätu piepornú olej antibakteriálnym účinkom alebo vyskúšať levanduľový olej pre upokojenie účinok. Celkovo možno povedať, dodáva esenciálny olej dodáva príjemnú vôňu do sprchovacieho gélu. Nemiešajte esenciálny olej vo veľkom množstve.

load...

Spôsob prípravy tela Wash

Budete musieť miešať všetky tieto ingrediencie v sklenenej misy. Avšak pred tým, zmiešajte olivový olej, vybraného esenciálneho oleja. Používať veľké lyžice miešať všetko dobre. Zmesi do sklenenej nádoby sa naleje a dať veko. Uložte ho mimo dosahu zdrojov tepla a slnečného žiarenia.

Môžete vziať malé množstvo na vlhkou špongiou a pracovať do penu na vašom tele. Kým sprchový gél trvá dlhšiu dobu, môže robiť to v malých množstvách v prípade použitia rôznych éterických olejov úlovky vaša fantázia.

Alternatívny spôsob, ako zarobiť domáce olivový olej Body Wash

Tento spôsob je lepšie pre tých, ktorí chcú úplne prirodzený umývanie tela. Pri tejto metóde nie je nutné žiadne mydlo základňa. To slúži skôr ako telo drhnúť, než sprchový gél a je jednoduchšie pripraviť. Budete musieť používať prísady, ako sú:

  • Olivový olej, s výhodou organické variant
  • Cukor
  • Esenciálny olej podľa vlastného výberu (levanduľa alebo rozmarín je v poriadku)
  • Citrónová šťava

Spôsob prípravy tela Wash

Spočiatku budete musieť vziať nejaký olivový olej v miske a nalejte pár kvapiek esenciálneho oleja v nej. Zmiešajte olej dobre a potom dal dve lyžice cukru. Rozpustí sa pomocou lyžice. Drop malé množstvo citrónovej šťavy. Zmiešajte všetko dobre ešte raz.

Teraz sa zmes vo vlhkom lufy a platia po celom tele. Cukrové granule odstránenie odumretých kožných buniek. Citrón pomôže odplaviť prebytočný olej, olivový olej, zatiaľ čo sa vyživujú pokožku. Aby tento olivový olej umývanie tela v malom množstve zakaždým.

Ako sa vám tento post? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...