Starostlivosť o kožu

Ako urobiť mehendi doma

Ako urobiť mehendi doma

Krásna dočasné body art design s henou sa nazýva mehndi. To bolo široko používaný indickými ženami pre tradičné funkcie, najmä svadby. Ženy zdobia svoje dlane, nohy a iné časti tela sa henna pasty sa dostať dočasný farebné prevedenie. V dnešnom svete existujú rôzne druhy hotových Mehndi kužele k dispozícii, ale stále pôvodné domáce mehndi ktorý dáva tmavo červenú krásne farby, aby naša koža nikdy nevyjde z módy. Každý sa môže dostať Mehndi kužele rôznych farieb od svojho najbližšieho kozmetickom obchode ľahko, ale vytvoriť vlastnú prirodzenú mehndi doma je taká pekná a prírodné zážitok. Prirodzená mehndi dáva lepšiu farbu a vydrží dlhšie ako iné chemické a umelých ty. Pozrime sa dnes kroky prípravy vlastnej Mehndi kužeľ doma.

Ako vyrobiť Mehndi kužeľ doma:

  • Zbierať veľa Mehndi listov, vyčistite a vysušte na slnku, kým sú listy zmení chrumkavá a suché. Teraz jemne brúsiť tieto lístky získať prášok mehendi. Nie je to len toľko, aby ho brúsiť, teraz je potrebné preosiať tohto prášku dvakrát alebo trikrát za získania jemného prášku. Jemný a hladký prášok je nevyhnutné pre hladšie aplikáciu.
  • Zmiešajte jeden diel citrónovej šťavy a 3 diely vody. Pridajú sa 3 kvapky eukalyptového oleja a pripravené Mehandi prášku do tejto zriedenej citrónovej šťavy. Táto zmes sa zmes dobre za vzniku hladkej pasty. Majte na pamäti, pasta by mal byť ani príliš tenký, ani silná, že by malo byť v hladkom krémovej konzistencie.
  • Nechajte prášok vsiaknuť do citrónovej zmesi po dobu 6 až 7 hodín. Nechajte mehendi pasta stala ešte hladšie.

load...

  • Teraz je na čase, aby im vyplniť kužeľov. Odporúča sa, aby sa 2 - 3 malé šišky miesto vyplnenie vo veľkom jediného kužeľa, pretože čím menšie kužeľ, tým ľahšie je aplikácia. Potom sa obdĺžnikový polyetylénové fólie a zložiť ju kužeľ tvar. Páska vnútorné kútiky a centrá s množstvom violončelo páskou pre tuhosti. Okraj kužeľa by mala byť dobre zdôrazniť.
  • Potom, čo je kužeľ dobre nahraný a tuhá, vyplnenie tejto mehendi pastu vnútri pomocou lyžice. Teraz starostlivo zložiť na dno a zatvorte ho pomocou veľa pások znova. Kužeľ musí byť tuhá a dobre zabalené s páskami, aby sa zabránilo úniku.
  • To je všetko. Váš mehendi kužeľ je pripravený na použitie! Kedykoľvek je to potrebné, ľahko znížiť špičku kužeľa a začať navrhovať.

Ako vyrobiť tipy Mehndi vzory aplikácie:

Tu je niekoľko tipov, ako urobiť Mehndi konštrukcia vydrží dlhšie na rukách a nohách.

load...
  • Zmiešajte citrónovú šťavu s cukrom, aby sa hustou sérum. Akonáhle je váš Mehndi dizajn je suchý, DAB tejto kvapaliny a srsť design pomocou čistej vatový tampón. Tento postup zabráni vylamovanie a tým získate tmavšiu farbu.
  • Zanechať dizajn mehendi po dobu najmenej 5 hodín, aby sa dosiahlo krásnu tmavú farbu.
  • Nepoužívajte vodu alebo mydlo odstrániť mehendi, môže to viesť k zafarbeniu. Len striasť a vyhnúť sa používaniu vody na ruky po dobu desiatich hodín.
  • Zahrejte trochu strúčik prášok na panvicu a nechajte vaše ruky, ktoré majú byť vystavené dym nejakú dobu, tento proces bude tmavnúť dizajn mehendi.

load...