Starostlivosť o kožu

Ako urobiť masku tváre hrozna doma?

Ako urobiť masku tváre hrozna doma?

Hľadáte skvelé ovocné tvárové masky, aby vám žiarivú pleť? Potom musíte vyskúšať hroznovú masku. Táto tvárová maska ​​robí nielen vaša pokožka žiarivé a vláčna, ale tiež je veľmi zdravý pre vašu pokožku.

Zaujíma vás vedieť viac? Čítajte ďalej!

Hrozno - prehľad:

Hrozno, červené odrody, najmä prichádzajú s množstvom krásu a zdravotné výhody, pretože sú bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, ako sú flavonoidy, triesloviny a resveratrol (1). Sú úžasne účinná v boji proti voľným radikálom a pomoc pri udržaní mladistvý a žiariaca pleť. Hrozno tiež obsahujú aminokyseliny, ktoré pomáhajú pri obnove kože.

load...

Tento úžasný ovocie môže byť aplikovaný na koži, pretože chráni pokožku pred poškodením slnkom, zabraňuje vrásky, zlepšuje pružnosť pokožky a pôsobí ako vynikajúci prečistenie pleti pre všetky typy pleti. To je tiež bohatá na alfa hydroxylové kyseliny, ktoré pomáhajú pri prevencii a liečení akné. S toľkými kozmetických výhod, určite mali vyskúšať túto masku dnes!

Ako si vyrobiť svoj vlastný Grape tvárová maska:

Hroznová šťava alebo kašou hrozno môžu byť použité, ak chcete použiť tento super ovocie recepty pre starostlivosť o pleť. Nemyslite si, že o kúpe masky vyrobené z hrozna z obchodov, ako môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný doma. Recepty sú jednoduché, a vzhľadom k tomu použiť čerstvé hrozno alebo hroznovej šťavy, získate všetky prírodné dobroty vo svojej najčistejšej podobe.

Tu je pohľad na niektoré recepty, ktoré si môžete vyskúšať, aby si svoj vlastný hroznovej masku:

Recept # 1:

Tento recept má hrozno a kiwi. Kiwi je bohatý na antioxidanty, rovnako ako vitamíny C, E a K. Jeho čierna semená obsahujú tiež Omega 3 oleje, ktoré môže robiť zázraky pre vašu pokožku. Keď sa zmes hrozna a kiwi spoločne, dostanete skvelú masku, ktorá vám dá žiarivú, zdravú pokožku.

load...

Všetko, čo musíte urobiť, je:

 1. Trvať niekoľko hrozno a roztlačíme tak, že dostanete buničiny von.
 2. Vezmite rovnaké množstvo kivi s čiernymi semenami.
 3. Zmiešajte dve dobre.
 4. Môžete pridať jogurt do mixu, ak sa vám páči.

Naneste masku na čistú pleť a nechajte ho na dobu 20 minút. Ho opláchnite vlažnou vodou. Vaša pokožka bude vyzerať a cítiť svieži a žiarivé!

Recept # 2:

Tento recept vyžaduje hrozno a jablko. Oba plody sú bohaté na antioxidanty, takže budete mať antioxidačný účinok bonus, ktorý bojuje s voľnými radikálmi.

Všetko, čo musíte urobiť, je:

 1. Trvať niekoľko kúskov jabĺk a aby pastu.
 2. Pridajte niekoľko hrozna a kaše, až sa dostanete na dreň.
 3. Dobre premiešajte, kým sa obaja plody sú riadne premiešať.

Naneste masku na dobre vyčistenú pleť a nechajte to na dobu 30 minút. Dôkladne opláchnite. Získate jasné a čisté kožu, keď budete pravidelne používať túto masku.

Recept # 3:

Z tohto maskou recept, budete potrebovať hrozno a jahody. Jahody obsahujú kyselinu salicylovú, zatiaľ čo hrozno alfa hydroxylové kyseliny. Títo dvaja sú skvelé pre kožu, ktorá je nudné a bez života.

Všetko, čo musíte urobiť, je:

 1. Kaša jahody, ktorá bola nakrájame na kúsky.
 2. Pridajte niekoľko hrozna a kaše, až sa stane kašovitá.
 3. Zmiešajte dve ovocie dohromady, kým nie sú dobre premiešať.
 4. Môžete pridať lyžičku medu, ak si budete priať.

Masku aplikujte na tvár a krk. Nechaj to na dobu 20 minút a potom opláchnite vlažnou vodou. Získate viditeľné výsledky. Vaša pokožka bude vyzerať jasné a žiarivé po celý deň!

Môžete kombinovať hrozno s takmer čokoľvek, aby si masku a používať ju. Jogurt funguje veľmi dobre na kožu pri použití s ​​hrozno. Môžete tiež použiť ju s pomarančovým džúsom, hladká múka, olej z hroznových jadier, mlieko, atď. K liečbe akné, použite pšeničnú múku a jedlú sódu s hrozno, aby pastu a používať ho pravidelne. To robí divy na mastnú pleť. Strapec tvárová maska ​​sa s jogurtom pomáha pri hojení spáleniny, zatiaľ čo pridaním medu udržuje pokožku hydratovanú a mladistvú.

Strapec tvárová maska ​​je tajomstvo zdravej kože. Je ľahké robiť a prichádza s mnohými výhodami pre vašu pokožku. Na rozdiel od jeho použitia ako masku, nezabudnite jesť veľa hrozna pravidelne absorbovať všetky živiny, ktoré obsahuje, takže môžete mať krásnu pleť a zdravé telo!

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Môžete vyjadriť v poli nižšie.

load...