Starostlivosť o kožu

Ako urobiť kokosovú vodu tvár Toner doma?

Ako urobiť kokosovú vodu tvár Toner doma?

Prajete si jasnú a žiarivú pleť? Tvár toner v kozmetickom arzenálu je kľúčom. Jeden z najlepších prírodnej pleťovej tonery Mohli ste ich ten vyrobený s kokosová voda.

Zaujímalo, ako môžete urobiť jednu a ako to môže mať prospech? Pokračujte v čítaní tohto príspevku vedieť!

Tvár Toner - stručná:

Zásobník je v podstate objasniť látka, ktorá pomáha vyčistiť pleť a dať mu nový vzhľad. To pomôže odstrániť všetky prebytočný olej a nečistoty z kože, osviežujúci a pripraviť ju na krém. Najlepšie časť o prírodné tvár toner je, že môžete urobiť jednu doma s niekoľkých jednoduchých surovín.

load...

Tvorba kokosová voda Face Toner Doma:

Robiť tváre toner s kokosová voda je ľahké. Všetko, čo potrebujete, sú dve zložky - kokosová voda, samozrejme, a čerstvej limetkovej šťavy. To je recept, ktorý je príliš jednoduché pripraviť! Všetko, čo musíte urobiť, je zmiešajte kokosová voda a lyžičku čerstvo vylisované limetkovej šťavy. A tie sú dobré ísť!

Ak použijete kokosová voda tvár toner, pomáha nasledujúcimi spôsobmi:

 • Ako už bolo spomenuté, že odstráni prebytočný nečistoty a oleja z vašej pokožky.
 • Obnovuje prirodzenú rovnováhu pH pokožky.
 • Znižuje výskyt vrások, jemné vrásky a tmavé škvrny.
 • Chráni pokožku proti baktériám utesnením pórov.
 • To zvyšuje prekrvenie pokožky.
 • To pomáha pri zlepšovaní vašej pleti.
 • Udržuje pokožku hydratovanú.
 • To pomáha udržať vašu pleť a svieži.

Niet pochýb o tom to face toner je neoddeliteľnou krása produkt, pretože má mnoho výhod. Je to ideálne toner pre všetky typy pleti, ale predovšetkým vynikajúca pre tých z vás, s normálnou alebo suchú pokožku. Uistite sa, že budete používať každý deň mať krásnu pleť po celý deň, každý deň.

load...

Môžete tiež použiť kokosová voda sama o sebe ako pravidelný tvár tonera. Uistite sa, že použitie organických zložiek, keď si domáci tváre tonery a ďalšie výrobky pre starostlivosť o pleť. Týmto spôsobom sa uistiť, že tam sú absolútne žiadne chemikálie ani iné škodlivé látky.

Ako používať Face Toner:

Existujú určité body, mali by ste mať na pamäti, než budete používať svoj kokosová voda tvár toner.

 • Vždy sa uistite, že váš tvár je riadne očistený pred použitím tváre tonera.
 • Jemne utrieť pokožku tampónom, ktorý je namočeným v kokosová voda tváre tonera.
 • Aby vaša pokožka absorbovať všetky dobroty tonera pred použitím opaľovací krém alebo hydratačný krém.
 • To je najlepšie, aby sa zabránilo váš očné okolie pri použití tonera.
 • Pre domácich pleťové tonery, zapamätajte si ich uložiť do vzduchotesných nádobách v chladničke. Neobsahujú konzervačné látky, a preto je potrebné skladovať starostlivo, aby sa zabránilo skazeniu.

Ak používate domáci tvár toner každý deň, uistite sa, že nečistoty nie sú upchávajú póry. To na druhej strane zabraňuje tvorbe vyrážok, akné a iných kazov. Kokosová voda pomáha pri zosvetlenie pleti dáva vám aj tón pleti, a aby to vyzeralo žiarivý a svieži. Vápno šťava funguje ako sťahujúci, uzatváranie otvorených pórov a odstránením nadbytočných olejov, bez toho aby úplne stripovanie ich.

Ako môžete vidieť, aby vaše vlastné kokosová voda tváre toner doma je rýchle a trvá len niekoľko minút. Vďaka tomuto toneru bude vaša pleť získať širokú škálu úžasných výhod. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako sa uistiť, že ste prirodzene aby sa vaša pleť vyzerať a cítiť oh-tak-dobré.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje v poli nižšie!

load...