Starostlivosť o kožu

Ako si vyrobiť Lemon a Sóda masky na pečenie?

Ako si vyrobiť Lemon a Sóda masky na pečenie?

Ak ste zvyknutí na každý deň pobytu na slnku a špine, tvárová maska ​​je práve vec, ktorú treba vyčistiť svoju tvár. Táto starostlivosť o pleť pomáha minimalizovať čierne bodky, whiteheads, mastnú pleť, pupienky, a dokonca aj pigmentáciu. Tvárové masky sú vyrábané takmer všetky krásy a starostlivosti o pleť značky. Ale nevyhnutne obsahujú chemikálie, ktoré môžu poškodiť kožu a vytvárať ďalšie problémy.

Ale potom, je tam jeden tvárová maska, ktorá je bez chemických látok a nemá žiadne chemikálie rovnako. Jedná sa o domáce citrón a jedlej sódy maska ​​hovoríme.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Len pokračujte v čítaní tohto príspevku.

Ako na to

Citrón jedlá sóda maska ​​je tak jednoduché, ako to znie. Všetko, čo potrebujete, je citrónovou šťavou a prášok do pečiva.

  1. Ak chcete masku, zmiešajte jednu čajovú lyžičku citrónovej šťavy s dvoma lyžicami jedlej sódy. Jedlej sódy reaguje s citrónovou šťavou a fizzes veľa. Ale majte miešania, kým sa dostanete výtok, bledo žltá pasta.
  1. Použiť túto pastu trieť po celej tvári a krku (vyhnúť sa vaše oko). Drhnúť nos a T-zónu, alebo tam, kde nájdete olej na váš tvár. Je normálne cítiť trochu chvenie, pretože jedlá sóda reakcie stále prebieha. Avšak, ak máte pocit pálenia na tvári, okamžite zmes zmyť a že to neskúsiť znova.
  1. Tiež majte túto zmes na tvári po dobu najviac 15 minút, aby nedošlo k začervenaniu. Použitie teplé a vlhké žinku, utrite masku tváre. Studenou vodou, uzavrie póry a pohladiť vašu pleť Suchá. Teraz hydratujú tvár svojho obľúbeného produktu.

Používanie Lemon a sódy maska ​​s medom

Ak chcete masku s medom, pridať jednu čajovú lyžičku surového, organického medu s rovnakým množstvom jedlej sódy a citrónovou šťavou. Med je naozaj dobré prírodné antibakteriálne látka, ktorá pomáha pri zabíjaní zlej baktérie pobytom v póroch kože. Tiež upokojuje a hydratuje pokožku.

load...

Kožné Výhody

  1. Jedlej sódy má mierne zrnitý textúru, ktorá pri dotyku na tvári, pomáha pri exfoliačný a drobné granule drhnúť z vonkajšej vrstvy starých kožných buniek.
  1. To zabraňuje hromadeniu nečistôt a oleja v póroch a teda znižuje šance na breakouts. To tiež robí vaša pleť dokonca aj žiariace.
  1. Citrónová šťava, bohaté na kyselinu citrónovú a vitamín C, odstraňuje olej z vašej pokožky a čistí tvoju tvár. To tiež ničí baktérie a znižuje pravdepodobnosť infekcie.

Tak, ako citrón a jedlej sódy urobiť nádherné ošetrenie tváre, ktorá bije salón ošetrenie každý deň.

Lemon Soda maska ​​pre Rige

Čierne bodky sú v podstate špina, ktorá je podaná v olejových, otvorené póry kože. Ako už bolo spomenuté, citrón odstraňuje olej a jedlá sóda drhne preč špinu. Tak, tento dvojitý účinok pomáha v prevencii čierne bodky a ľahko ich odstránenie. Vezmite si masku na prsty a jemne a pevne trieť na nose s končekmi prstov.

Lemon Soda maska ​​pre whiteheads

Tieto malé biele bodky, ktoré sa zvyčajne objavujú okolo nosa nie sú o nič menej nepríjemná ako čierne bodky. Na rozdiel od čiernej bodky, whiteheads sú zhluky ropy a odumretých kožných buniek.

load...

Citrónová šťava pomáha pri otváraní pórov a uľahčuje pre jedlou sódou granúl je zoškrabte. Ktoré majú pomôcť otvoriť póry viac, vziať parný kúpeľ pred použitím masku.

Je tiež dôležité, aby sa zabránilo opätovnému vstupu nečistôt a odumretých buniek v otvorených pórov. Áno, umyte si tvár studenou vodou, alebo trieť kocku ľadu vo vašej tvári, kým sa úplne roztavil.

Už ste niekedy vedieť, že citrón a jedlá sóda tvárová maska ​​môže zmeniť spôsob, akým sa pozeráte? Teraz aj vy sa môže pochváliť sviežu a žiarivú pleť s týmto jednoduchým domáce tvárové masky!

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje do príslušného poľa nižšie.

load...