Starostlivosť o kožu

Ako sa zbaviť Spider žilov prirodzene?

Ako sa zbaviť Spider žilov prirodzene?

Aké sú žilky alebo telangiectasias?

Žilky sú spôsobené v dôsledku rozšírených krvných ciev v blízkosti povrchu kože alebo sliznice. Podobajú sa kŕčové žily, sú však menšie. Kŕčové žily sú zväčšené a skrútené modré alebo červené žilky, ale žilky sú oveľa menšie a v blízkosti povrchu kože. Objavujú sa červené alebo modré farby a vyzerajú ako konáre stromov alebo ako pavučiny, preto termín "žilky".

Slabé alebo poškodené ventily v žilách sú primárnou príčinou takého stavu. Slabé žily spôsobiť krv unikať späť do žíl a hromadia sa nútiť ich vyzerať väčší. Vzhľadom k tomu, že tieto žily sú zodpovední nesú krv z tela späť do srdca, krv vo svojej spodnej časti tela sa posunie späť do srdca proti prúdu gravitáciou cez žily.

Iné dôvody, ktoré spôsobujú žilky na nohách patrí:

1. Dedičná:

Väčšina ľudí má žilky beží po celé generácie v rodine.

2. Vek:

Pri otáčaní starší, žíl môže oslabiť a riskovať svoje šance na rozvoj rozšírené žilky.

3. Tehotenstvo:

Častým dôvodom, kde sa krv v tele je z veľkej časti spôsobuje zvýšené žily pre zväčšenie.

4. Obezita:

Nadváha kladie zvýšený tlak na žily, ktoré dodávajú späť krv do srdca, čo vedie k rozšírené žilky.

5. Hormonálne zmeny:

Hormonálne zmeny v tele počas puberty, tehotenstva a menopauze môže tiež viesť k tomuto stavu.

6. Nedostatok pohybu:

Zostať stále v pozícii, môže nútiť žily tvrdo pracovať, aby dodávať krv. Zatiaľ čo vy sedieť alebo stáť na dlhú dobu, že vyvíja tlak na žily a skončí v takom stave.

load...

Ako sa zbaviť žilky Prirodzene:

Sú zvyčajne k dispozícii na nohy, členky, lýtka a stehná, môžete nájsť rôzne prírodné spôsoby, ako sa zbaviť rozšírené žilky na nohách. Tu je kladený dôraz na prírodné prostriedky, ktoré zlepšuje krvný obeh systém a účinne čistí oblasť.

1. Kúpte si obehový systém fungovať lepšie, hlavne v nohách regióne. Môžete usilovať o lepšie výsledky, keď si môžete dopriať v nízkych intenzívnej činnosti, ako je chôdza, alebo robiť domáce práce, rovnako ako noha posilňovacie cviky.

2. Zdvihnite nohy pri spaní alebo odpočinku, takisto zmeniť svoje postoje, alebo neustále v pohybe okolo zlepšiť krvný obeh, aby sa zabránilo žilky.

3. Schudnúť znížiť tlak na nohy a zbaviť sa takého stavu.

4. Denná masáž pracuje zázraky zlepšuje krvný obeh a znižuje tento problém.

5. Kompresný pančuchy zlepšuje krvný obeh, že stlačí nohy a poskytuje toľko potrebnú komfort. Ako budete nosiť, uistite sa, že by ste sa poradiť s lekárom.

load...

6. Dobrá a zdravá strava, ktorá zahŕňa antioxidanty a citrusových plodov môže robiť zázraky, aby vaše telo a zlepšiť svoje žily zdravie príliš. Cesnak a zázvor na druhej strane pomáha rozložiť fibrín, ktorý je zodpovedný za vytváranie tvrdé hrče oblasť okolo svojej kŕčové žily.

7. Jednoduchý domáci liek - trením jablčného octu na postihnuté miesto po dobu 30 minút účinne znižuje výskyt žilky.

Tieto žilky prírodná liečba vám dáva toľko potrebnú úľavu a s kontinuálnym praxi, nájdete obrovskou zmenou.

2 Najlepšie prírodné liečivá sa zbaviť žilky na nožičkách

load...