Starostlivosť o kožu

Ako sa starať o svoju pokožku počas vlhkého počasia?

Ako sa starať o svoju pokožku počas vlhkého počasia?

Unavený z potenie nadmerné počas letných mesiacov? Má vaša pokožka unaví ešte predtým, než začne deň? Je teplo a vlhkosť prevzatia svojho života? Ak odpoveď znie áno, potom je najvyšší čas, aby ste o tom niečo.

Zaujíma vás, ako sa starať o pleť vo vlhkom počasí?

Worry nie, tie najlepšie tipy na pri dobrej starostlivosti o pokožku boli hovorili v nasledujúcich odsekoch. Choďte do toho a čítajte ďalej!

1. Umyte si tvár

Prvý trik, aby sa vaša pleť krásna a mäkká tento rok v lete je vyčistením tvoju tvár trikrát denne. Používať produkt, ktorý vyhovuje vašej pleti. Tiež si uvedomte, umyť si tvár studenou vodou, než budete pokračovať s umývanie tváre. Dôvodom je, že priamy kontakt s vyhrievaným kožou nie je považované za veľmi zdravé. Aký čistiaci urobiť, je, že odstránenie upchaté nečistoty, vyvážiť prebytočný olej a pot a chránia pokožku pred pupienkov alebo akné. Dobrá masáž tváre a zároveň očista zanecháva pokožku sviežu a krásna (1).

load...

2. Pomocou Deodorant

Vlhké počasie vedie k veľa potenie, najmä okolo podpazušia a oblasti krku. Avšak, vždy môžete vyhnúť tým, že pomocou čerstvé voňajúce dezodorant. A to nielen budete zabrániť zápach, ale tiež zostať svieži a čistý po celú dobu. Pracovné odborníci a vysokoškolskí študenti sa určite zohnať dobrého dezodorantu hneď. To bude určite mať lepšiu starostlivosť o pokožku v lete.

3. Týždenný Facials

Vaša pokožka má tendenciu opáliť veľmi ľahko počas tejto doby. Nie je to len to, že to má tendenciu získať viac nečistôt, oleja, a znečistenia. Je však možné, postarať sa o tento problém vyriešiť tým, že sa každý týždeň o tvár urobiť. Nie, nemusíte trafiť do salónu! Stačí sledovať tento úžasný rutinné doma tváre a budete určite cítiť rozdiel vo vašej koži. To trvá len 20 až 25 minút, a sľubuje, že zvýši vaša pleť.

Prvé umyte si tvár. Striekajúcej trochu studenej vody niekoľkokrát. Použite umyť tvár, ak sa vám páči.

Peeling:

Dobrý kroviny je niečo, čo by ste mali kúpiť on-line. Ak nechcete mať jeden doma práve teraz, to je v poriadku! Použite citrón miesto. Cut jeden do dvoch polovíc a kroviny po celej tvári asi dve minúty. Nechaj to vstrebať ďalšiu minútu, po ktorom si môžete striekajúcej trochu studenej vody.

load...

Inou alternatívou je kyslý tvaroh. Postup pre toto je mierne odlišná, však. Vydlabať lyžičkou zrazeného mlieka (jogurt) a aplikovať na celú tvár, ako je tomu u tváre krémy. Nechaj to zostať po dobu jednej minúty alebo tak. Keď začnete sa dostať, že pocit sucha, votrite ho pomocou prstov. To je miesto, kde sa doslova drhnúť špinu.

Masáž tváre:

Nemusíte kupovať niečo vymysleného z úložiska kozmetiky za to. Drahé výrobky nie sú jediným spôsobom, ako dobrý vzhľad. Vyskúšať niektoré tváre olej miesto, ako je olivový alebo kokosový olej. Masírovať ako profík, začať s vašej tváre ako prvý. Masáže v smere hodinových ručičiek. Po minúte alebo tak, smerovať vaše oči a pokračovať v rovnakom smere. Masírujte čelo a zamračení linky ďalšie. Tento postup opakujte dvakrát s cieľom maximalizovať výsledky.

Pleťová maska:

A konečne, je čas použiť pleťová maska. Pozrite sa, čo vyhovuje vašej pleti najlepšie, keď si vyberieš. Ak máte suchú pleť, ísť na banány a medom pleťová maska. Ak je to mastná, skúsiť pomarančovej kôry a jogurt. Ak hľadáte pre ľahší pleti používajte bieliace krajiny s ružovou vodou.

Hydratujú:

Vaša starostlivosť o pleť na vlhkom počasí nekončí, kým hydratujú pleť. Uistite sa, že vaše ruky sú čisté, než začnete uplatňovať. Spread krém rovnomerne po celej tvári a krku. Jemne masírovať. Váš tváre je teraz hotovo.

4. Zabrániť Akné

Je veľmi dôležité vedieť, ako zabrániť akné, pupienkov a akné počas leta. Podmienkou má tendenciu sa dostať zvýšenie horšie, keď vlhkosť. Najlepší spôsob, ako môžete zabrániť, je jednoducho nedotýkajte kožu prstami. Kedykoľvek budete chcieť vymazať svoju tvár, používať vlhčené obrúsky miesto. Alebo dokonca môžete ponoriť kúsok bavlny v ružovej vode a masírovať po celej tvári. Tiež by ste mali umyť si tvár vlažnou vodou v dobe, pretože majú tendenciu sa otvoria póry. Tiež poznať olejové časti vašej pokožky a upustiť od používania hydratačný krém v týchto oblastiach. Že bude určite brániť akné počas horúceho a vlhkého počasia.

Potraviny jesť počas leta / vlhkom počasí

Tu je zoznam potravín, ktoré by mali byť jesť v lete, aby sa vaša pleť hydratovaná, vyvážený a žiariace.

1. Black Plum

Slivky sú chutné, zdravé a super hydratáciu. Obsahujú vitamín C a sú tiež známe pre zvýšenie vstrebávania železa v tele.

2. Liči

Litchis nie sú len používa pre výrobu báječný čaj, zmrzlinu a ďalšie studené nápoje. Sú tiež zlepšiť imunitu, zvýšenie trávenie a obsahujú fungicídne vlastnosti, ako aj (2).

3. Mango

Neexistuje lepší spôsob, ako poraziť teplo a vlhkosť v lete, než s niektorými studenou mango vyvedené priamo z chladničky. Ich boj s rakovinou, znižuje hladinu cholesterolu, a odstrániť pupienky, ako (3).

4. Melón

Melóny sú nielen sladké, ale aj hydratáciu. Sú veľmi málo kalórií, plná antioxidantov a slúžiť vám s niekoľkými nitrifikačných vlastnosťami (4).

5. Uhorka

Uhorka je vynikajúci pre tých, ktorí milujú ísť na detox diétu raz za čas. Dodáva sa s osviežujúcimi výhod, ktoré uvoľnia vaše telo, myseľ i dušu. To otvára póry na koži a tiež vyhostí stehná celulitídy.

Teraz, keď viete, ako sa starať o pleť vo vlhkom počasí, čo ešte čakáte? Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v rámčeku nižšie!

load...