Starostlivosť o kožu

Ako sa starať o pupienky spôsobené teplom

Ako sa starať o pupienky spôsobené teplom

Leto je najhorší nepriateľ vašej pokožky. Ak ste niečo ako ja, možno ste mali pomerne vada-bez kože po celý rok, to znamená, že kým začal teplo prísť. Ale vedeli ste, že existujú spôsoby, v ktorom môžete liečiť, a dokonca sa zabránilo pupienky dokopy počas leto? Tento blázon-dôkaz príručka vám pomôže udržať vaše pleť vadu bez celoročne.

Spôsoby, ako sa vyhnúť tepla Pimples

1. Čistí a olúpať

Tu je zábava faktov pupienky, sú v podstate nič iné ako odumretých kožných buniek, ktoré zmiešame s mazu v koži a upchať póry. Upchaté póry napučí sa baktérie rastú v ňom. Ja viem, hrubý. Ale až sa nabudúce budete cítiť príliš leniví na to vyčistiť alebo olúpať kožu, viete, čo myslieť. Očista pomáha zabrániť hromadeniu nečistôt a baktérií na koži, zatiaľ čo exfoliačný zbaví odumretých kožných buniek, ktoré udržujú póry z dýchania. Udržiavať zdravú pokožku, umyte si ju po každom spotené tréningu. Ak máte mastnú pleť, umyte si ju ráno aj večer, a ak máte suchú pleť, umývanie to raz pred spaním bude robiť. Olúpať 2 - 3 krát týždenne.

2. Hydrát Hydrát Hydrát

Fuj, pot. Myslím, že sa všetci zhodneme, že neustále straty vlhkosti z nášho tela je jedna z najhorších vecí, o lete. Nielen, že budete cítiť lepkavé a fuj, ale aj dehydratuje vaše mazových žliaz a tlačí ich do plné obrátky, čo z nich produkujú príliš veľa ropy, aby sa vaša pleť hydratovaná. A to, uhádli ste, vedie k pupienkov. Najlepším spôsobom, ako riešiť to, aby doplnenie svoje telo vodou. Ďalším spôsobom, ako sa vysporiadať s týmto problémom, a to môže znieť trochu kontraproduktívne, je použiť na vodnej báze hydratačný. Ja viem, to nemusí zdať, aby zmysel, aby hydratujú, keď vaša tvár je už mastná, ale to je najlepší spôsob, ako upokojiť mazových žliaz a riadiť produkciu ropy.

load...

3. Predchádzať škodlivým slnečným žiarením

Na rozdiel od sania života a vlhkosť z kože a spôsobiť spáleniny, suchosť, podráždenie, a slnečné škvrny, pobyt na slnku môže tiež zvýšiť rýchlosť, s akou vaše kožné bunky umierajú. A my už vieme, že odumreté bunky sú veľké ne-ne, keď sa snažíte, aby sa zabránilo akné. Môžete riadiť tým, že kryje s klobúky a tenké šály, keď ste vonku na slnku. Používaním opaľovacích krémov s SPF aspoň 30 a SPF obohatené kozmetika je ideálny.

4. Sprcha Time = Spa Time

Ako pozývajúca ako perličkové kúpele, sú, bol som tak prekvapený, keď zistil, že sprchy sú oveľa účinnejšie pri zbaviť odumretých buniek, nečistôt a špiny, než vane. Dáva to zmysel, keď sa nad tým zamyslíte. Mám na mysli, pretože vaňa je v podstate len máčať vo svojej vlastnej špine. Takže až sa nabudúce budete chcieť namiesto toho dávať si malé kúpele podobné zaobchádzanie vo vašej vani, sprcha. Urobte si nočný život, pomocou nejaké pekné voňajúce mydlá bez sprchové gély, ktoré obsahujú kyselinu salicylovú, benzoylperoxid atď pomáhať v boji proti všetko teplo bolo uvedenie kožu dovnútra.

5. Lokálna liečba

Keď všetko ostatné zlyhá a vy ste skončil s útek, že je čas, aby sa vymanili na lokálnu liečbu. Použitie krémy a pleťové vody, ktoré obsahujú kyslé a benzoylperoxid salicylovej pomôže urýchliť proces hojenia kože po úteku. To bude tiež zabrániť ďalšej epizódy. Kyselina salicylová sa rozpustí hornej vrstvy epidermis, aby sa uvoľnil hnis, nečistoty a olej, ktorý je zvyčajne v pasci v zit zatiaľ čo benzoylperoxid, rieši neodvratný rast baktérií, ktoré tvoria vnútri pupienok.

load...

6. Prírodné liečivá a zdravej stravy

Ak si nie ste fanúšik komerčných lokálnej liečby, môžete použiť prírodné zložky ako aloe vera, ružová voda, a tea tree oil, ktoré sú známe ako efektívne pupienok tuhnúce ošetrenie. Okrem udržanie sami hydratovaná, udržanie zdravej stravy je tiež dôležité, pretože každý vie, že zlá výživa je pre akné náchylná kože.

Udržať vaša pleť jasné, môže byť zložitá v horúcich mesiacoch, ale s týmito jednoduchými tipy šikovný, aj ťažký nepriateľ ako v lete môže byť tvárou v tvár až s ľahkosťou. Máte nejaké tipy pre svoje vlastné? Povedzte nám, v sekcii Komentáre nižšie.

load...