Starostlivosť o kožu

Ako sa starať o kombinovanú pleť - naše top 10 tipov

Ako sa starať o kombinovanú pleť - naše top 10 tipov

Kombinácia typ kože je ani suchá, ani mastná, je všeobecne zmes obidvoch. Ak máte typ kombinácia kože, väčšinu času si všimnete väčšieho množstva oleja na čelo, nos a bradu oblasti. Ostatné časti by byť normálne alebo suché a líši sa od osoby k osobe.

Ako zistiť, či máte zmiešanú pleť?

Môžete ho identifikovať umiestnením tkaniva na tvári, v prípade, že tkanivo má mastnú územia v "T" tvaru, tj svojho T- zóny plocha- čelo, nos a bradu. To znamená, že máte zmiešanú pleť. Do tohto procesu po 1 alebo 2 hodiny, kedy budete hotoví umývanie tváre a neplatí žiadny make-up, aby si ten správny výsledok.

load...

Dôvody pre zmiešanú pleť:

Dôvody sú vždy rôzne pre rôzne osoby - dedičné, hormóny atď. Tu sme vám pomôže pochopiť, ako sa starať o zmiešanú pleť a bojovať proti niektoré problémy, ktoré trápia tento skintype.

Tieto kožné tipy vám nielen pomôžu vysporiadať so svojimi problémami, ale tiež zabrániť ich opätovnému výskytu.

Najlepšie tipy pre kombinovanú starostlivosť o pleť:

1. Zastaviť Mydlá:

Prestať používať mydlá pre citlivú pokožku tváre. Mydlá vysychajú pokožku a môže tiež spôsobiť podráždenie, ktoré ďalej zhoršujú vaše kožné problémy. Rozhodnúť sa pre jemný čistiaci prostriedok, ktorý bude vyhovovať váš typ pleti, alebo môžete použiť prírodný čistiaci prostriedok ako med alebo mlieko pre vašu pokožku.

load...

2. Follow CTM Rutinné:

Ak sa budete riadiť CTM rutinu - vyčistenie, tónovacie hydratačné, môžete skutočne očakávať dokonalú pleť v žiadnom momente. To vymaže z vašej pleti a zabraňuje ďalšie kožné problémy.

3. Pomocou A Toner:

Toner je nutnosťou v každého človeka režim starostlivosti o pleť, najmä pre ľudí, ktorí majú kombináciu pre mastnú pleť. Vyrovnáva pokožku tým, že odstráni posledné stopy vašej čističi a pomáha pri zmršťovaní otvorené póry.

4. Hydratujú Často:

Naneste tenkú hydratačný, ktorý zvlhčuje suché oblasti a mattifies na olejovej oblastí na vašej tvári. Hydratačný gél na báze alebo gél, krém hydratačný zvyčajne pracuje dobre.

5. Použitie opaľovací krém:

Nikdy preskočiť ochranu proti slnečnému žiareniu. To sa chová ako ochrana pre vašu pokožku, keď idete von. Kúpiť opaľovací krém, ktorý je určený pre váš typ pleti. Vždy skontrolujte, či výrobok pred kúpou.

6. Pomocou čistiace:

Po príchode domov, vždy odstrániť make-up pomocou jemného čistiaci pred spaním. Nedopustite, aby vaše make-up sedieť na koži po celú noc. Postupujte podľa CTM tu.

7. Používať nočný krém:

Ak chcete získať ďalšie výhody používať nočný krém. To opraví a hydratujú pleť dávať to svetlo v ranných hodinách, ako vaša pokožka absorbuje všetky vitamíny zo svojho nočného krému. Funguje tiež ako anti-aging nástroj príliš.

8. Exfoliácia je kľúčom:

Exfoliácia je potrebné sa zbaviť bielych hláv, čierne hlavy a odumretých kožných buniek. Exfoliácia stimuluje krvný obeh a leští kožu. Exfoliácia alebo čistenie otvára póry a vaša pokožka začne dýchať tým, že absorbuje dobrotu CTM, pleťová maska ​​a masiek, nočný krém ľahko.

9. Domáce kozmetické:

Použiť pleťové masky a masky, dvakrát týždenne, je hotová z nich je ľahko ovládateľný, ale niekedy sa rozhodnú pre Domáce DIY pack alebo masky. Prírodných a čerstvých surovín posilní zdravie vašej pokožky. Domáce prostriedky pre zmiešanú pleť niekedy dáva lepšie výsledky tým, že tie na trhu. Pozrite sa na náš príspevok na pleťové masky pre zmiešanú pleť.

10. Do not Touch Your Face:

Nedotýkajte sa svoju tvár, ako naše ruky nesú veľa zárodkov. Nedvíhajte ani vytlačiť vášho ako to bude zväčšiť veľkosť otvorených pórov a mazových žliaz sa vylučujú viac ropy. To má za následok ďalšie kožné problémy.

Tieto tipy vám určite pomôže každému. Okrem toho sa vždy snaží nájsť príčinu problému a podľa toho konať. Jesť zdravú a vyváženú stravu, ktorá obsahuje zelenina, ovocie, obilniny, listová zelenina, vajcia, ryby, mliečne výrobky a pod piť veľa vody alebo ovocie džúsy a zeleninové polievky. Cvičenie znamená zdravé telo a zdravé telo znamená zdravú kožu. Ak nemôžete ísť do posilňovne, potom skúste vziať svižnej chôdze. Kedykoľvek idete von udržať tkaniva, savý papier po ruke. Vždy používajte tie správne produkty, ktoré sú určené pre váš typ pleti.

load...