Starostlivosť o kožu

Ako používať ružovú vodu na liečbu suchého kože?

Ako používať ružovú vodu na liečbu suchého kože?

Je vaša pokožka príliš suchá, a je to, že aby váš život ťažký? Zaujíma vás, čo môžete urobiť, aby liečiť kožu a aby to hladké? Potom vstal voda je kľúčom.

Či už ste mali vždy suchú pokožku alebo je to spôsobené tým, kruté zime klímy alebo pre starostlivosť o pleť výrobkov, teraz môžete byť istí, pretože tam je nádherný riešenie na dosah ruky. Použitím ružovú vodu vo svojom každodennom režime starostlivosti o pleť, môžete mať kožu, ktorá je dobre hydratovaná a jemná a hladká.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní!

Ako používať Ružová voda pre suchú pleť

Rose vody dobré pre suchú pokožku? Ružová voda je skvelý spôsob, ako zaobchádzať suchú pokožku, pretože poskytuje dostatok vlhkosti a hydratácie na koži. Ak je vaša pokožka je veľmi suchá, použitím ružovú vodu sama o sebe nemusí mať žiaduci účinok. Aby sa uistil, že to funguje dobre, použite ho s inými produktmi určenými na dosiahnutie maximálneho účinku.

load...

Nižšie sú uvedené dva spôsoby použitia ružovú vodu, aby pomohol liečiť suchú pokožku.

Metóda 1

Použitím ružovú vodu s vašou denný hydratačný krém alebo mlieko je skvelý spôsob, ako zabezpečiť hydratáciu kože. Je to naozaj celkom jednoduché - všetko, čo potrebujete urobiť, je pridať pár kvapiek to, aby váš krém alebo mlieko. Trieť svoje ruky a naneste na pokožku ako obvykle. Zakaždým, keď použijete túto zmes, všimnete si, obrovský rozdiel v tom, ako vaša pleť vyzerá a cíti.

Po zmiešaní s hydratačný, ruže voda je vaša pleť jemnejšia a veľmi pružný. Pokožka odlupovanie, začervenanie, svrbenie a bude znížený s každým použitím. V žiadnom momente, uvidíte, že vaša pokožka cíti úžasné a je už pevne s sucha. Vzhľadom k tomu, suchá koža je náchylnejšia k známkam starnutia, ruže voda bude tiež jemné linky, vrásky a tmavé škvrny preč.

load...

Môžete si vytvoriť svoj vlastný prirodzenú hydratačnú doma zmiešaním čajovej lyžičky avokádo alebo kokosového oleja, 2 lyžice ružovej vody a 2 lyžičky medu. Tieto tri zložky majú vynikajúce účinky na koži a bude hydratujú a hydratujú vašu suchú pokožku, takže je to pocit úžasné!

Metóda 2

Použitím ružovú vodu ako denné toner tváre, je ďalší účinný spôsob, ako zaobchádzať suchú pokožku. To pomôže udržať vysušenie preč a uistite sa, že vaša pokožka žiari zdravím. Väčšina tvárové tonery na trhu, obsahujú veľké množstvo alkoholu a chemických látok, ktoré nakoniec spôsobí vlhkosť, ktoré majú byť odstránené od pokožky, takže je extrémne suchý. Použitie all-prírodné ružovú vodu je nepochybne oveľa lepšou voľbou pre vás.

Na použitie ružovú vodu ako tváre toner, všetko, čo potrebujete urobiť, je namočiť vatový tampón do neho a použiť ju na kožu potom, čo ste očistil svoju tvár. Bude pôsobiť ako ďalšie prečistenie odstránením prebytočnej make-up, nečistoty a odumreté kože, ktorá je ponechaná na vašej pleti tváre. Použitie chladené ruža voda je skvelý spôsob, ako osviežiť vašu pokožku a dať mu vlhkosti podporu rovnako, a môžete to kedykoľvek počas dňa robiť!

Ak používate funkciu ružovú vodu ako tváre toner, bude to pomôže pri tónovanie vaša pleť prirodzene. To tiež pomôže pri dáva vám i tón pleti a uzavrie póry rovnako. To je perfektný predohra k vašej každodennej rutiny make-up, pretože sa pripravuje pokožku tváre na to.

Doprajte svojej pleti ružovej vody hydratovať a hydratujú ju. To je najlepšie prírodné liečba pre suchú pokožku a chráni všetky kožné problémy, ktoré so sebou prináša, vrátane príznakov starnutia, začervenanie, vločkovanie, atď. Tým, že súčasťou vášho denného režimu krásy, budete mať kožu, ktorá svieti so zdravím , robiť to vyzerať a cítiť úžasné vždy.

Už ste niekedy používa ružovú vodu pre suché ošetrenie pleti? Ako bol tento príspevok vám pomohol? Ešte nám svoj názor tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...