Starostlivosť o kožu

Ako používať peroxid vodíka na odstránenie čiernych hláv?

Ako používať peroxid vodíka na odstránenie čiernych hláv?

Ste unavení z tých čiernych bodiek na tvári? Ich odstránenie môže byť problém. Ale nebojte sa, pretože je tam jeden jednoduchý a účinný spôsob, ako sa zbaviť tých čiernych bodiek.

To je tým, za použitia peroxidu vodíka. Zaujíma vás, ako to môže pomôcť odstrániť vaše čierne bodky? Potom si prečítajte tento príspevok!

Čierne bodky - prehľad:

Čierne bodky sú formou akné, ktoré je spôsobené, keď olej upchaté póry vo svojich dostane oxidované (1), a vaša koža sa stáva hnedasté alebo čierny vo farbe. Takzvané pupienok odstránenie produktov, ktoré nájdete na trhu nefungujú sľubujú. To, čo potrebujete, je domáci liek, ktorý účinne pomáha odstrániť čierne bodky a dá vám skvele vyzerajúci pleť. Jedným takým prostriedkom je peroxid vodíka.

load...

Ako používať peroxidu vodíka odstrániť čierne bodky:

Pomocou ošetrenie peroxidu vodíka za účelom odstránenia čierne bodky je jednoduchý. Všetko, čo musíte urobiť, je:

  1. Umyť si tvár s jemným čistiacim prostriedkom na odstránenie prebytočného oleja, baktérie a iné nečistoty z pokožky. Umyť vodou a osušte.
  2. Ďalej olúpať oblastí na koži, ktoré sú ovplyvnené tým, čierne bodky. Môžete použiť domáci tvár peeling, ktorý je pasta s cukrom a vodou. Bude mierne abrazívne pomáhať pri odstraňovaní oxidované pupienok povrchy. Dôkladne opláchnite.
  3. Teraz je čas pre liečbu peroxidu vodíka (2). Navlhčite vatový tampón s 3% peroxidu vodíka a jemne škvrnu svoje čierne bodky s ním. Uistite sa, že vyhnúť sa vaše obočie a vlasová linka, ako to bude odfarbiť vlasy.
  4. Hydratuje pokožku jojoby, avokáda alebo olivový olej, kým je ešte vlhký. Masáž 1 lyžičku oleja na vašej tvári. Bude pôsobiť ako zmäkčovadlo, ktorý vyhladzuje a chráni pokožku tým, že udrží vlhkosť.

Peroxid vodíka sa rozpustiť čierne bodky a ich odstránenie z pokožky. Môžete tiež použiť na odstránenie pupienok jazvy. Všetko, čo musíte urobiť, je olúpať, a potom pomocou vatový tampón, trieť postihnutých oblastí s roztokom rovnakých dielov peroxidu vodíka a vody. Nechaj to cez noc a umyte ráno. Postupom času, budete mať kožu, ktorá vyzerá jasné a zreteľné.

Tipy na zapamätanie:

  • Nikdy over-olúpať kožu, ako to bude dráždiť kožu a odstrániť väčšiu vrstvu corneum, než by mal. To je vrstva viazaných, odumretých kožných buniek, ktoré chránia pokožku pred stratou vlhkosti a udržuje infekciu preč.
  • Ak si nechcete použiť peroxid vodíka na koži, môžete sa rozhodnúť pre miesto citrónovou šťavou. To je ďalší skvelý domáci liek na akné a vyrážky, rovnako ako pre odstránenie jazvy (3).
  • Ak chcete, môžete použiť soľ namiesto cukru olúpať kožu. Majte však na pamäti, že soľ bude vaša pleť suchá. Cukor sa o zvlhčujúce látky (4), čo znamená, že pomáha pri odoberá vlhkosť zo vzduchu na koži. Je tiež dobrým zdrojom kyseliny alfa-hydroxy, ktorá udržuje mazu sviečky vo svojich póroch mäkké.
  • Vždy buďte opatrní, aby nedošlo ku kontaktu s povrchom očí pri použití peroxidu vodíka. Ak sa dostane do očí, opláchnite vodou ihneď. Ak narazíte na nejaké problémy, navštívte zdravotníckym pracovníkom naraz.
  • Používať peelingové kroviny 1 až 2 krát týždenne. To bude pracovať na póry a zabrániť pupienky z objavovať na koži.
  • Vždy použite jemný tvár čistiace a hydratačné pomôcť upokojiť a liečiť kožu. All-prírodné produkty sú najlepšie, najmä keď máte akné a iné kožné problémy (5).

Pokiaľ ide o ošetrenie pupienok odstránenie, jedna z najúčinnejších je peroxid vodíka. Pretože tento problém je ťažké sa zbaviť, je potrebné použiť niečo, čo môže rozpustiť čierne bodky, ktoré tento peroxid bude robiť s veľkou účinnosťou. S touto liečbou, môžete odstrániť čierne bodky a jazvy a získať kožu, ktorá vyzerá jasné, jasné a žiarivé.

load...

Dúfame, že tento príspevok sa vám pomohla. Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...