Starostlivosť o kožu

Ako používať opaľovací krém s make-upom?

Ako používať opaľovací krém s make-upom?

Láska robí make-up v priebehu letných mesiacov, ale stále obavy o aplikácii ochranu proti slnečnému žiareniu? Ak je to vy - riešenie vášho problému spočíva v tomto príspevku. To nie je príliš ťažké aplikovať make-up s opaľovací krém, ak poznáte správnu techniku.

Chceli by ste vedieť, čo to je? Pokračuj v čítaní!

Ako sa prihlásiť opaľovací krém s make-up:

  1. Predtým, než začať s niečím, uistite sa, že vaša tvár je čistá. Nechcete vyzerať ako neporiadok na letné popoludnie, že? Takže použiť čerstvé obrúsky na čistenie tváre alebo jednoducho použiť niektoré ružovú vodu s bavlnou na masáž. Jemným čistiacim prostriedkom, ktorý vyhovuje vašej pleti by robiť zázraky taky.
  1. Potom sa trochu na ochranu proti slnečnému žiareniu teraz a platia po celej tvári a krku regiónu. Snažte sa používať príliš veľa. V opačnom prípade váš make-up začne kĺzať všade možne. Udržujte tkaniva v ruke, aby sa odstránil prebytok.
  1. Teraz môžete začať používať make-up ako obvykle. Budete určite potrebovať nejaký tvár make-up spolu s priesvitnou púdru. Že vytvorí vyváženú vzhľad. Ak je vaša pleť je príliš mastná, majte savý papier pripravený v ruke.
  1. Make-up a krém na opaľovanie, ako boli použité správnym spôsobom, a teraz ste pripravení!

Keď by ste mali použiť opaľovací krém?

To je najlepšie používať opaľovací krém s SPF 30 pred nanesením make-upu. Uistite sa, že použijú opaľovací krém pred hydratačný krém, rovnako ako make-up. Mali by ste nechať hydratačný sedieť v najbližších 20 minút cca. Tým sa zabráni prášok dostať všetky rozmazaný, a tiež zvýšiť efektivitu slnka bloku.

load...

What Kind Of make-up by ste mali používať?

Ak ste dnes vystúpiť na veľmi dlho, minerálne make-up by bolo najlepšou voľbou pre vás. To bude pridať ďalšiu vrstvu ochrany a aby sa vaša pleť v bezpečí taky. Niektorí odborníci tiež navrhol, že minerálne make-up môže byť aplikovaná na hornej ochranu proti slnečnému žiareniu, a to tiež pomôže pri skrývanie všetky tmavé škvrny a škvrny na ochranu proti slnečnému žiareniu by mohli chýbať.

Tónované Compact Chceli robiť zázraky:

Keď ste vystúpiť počas dňa, či už je to kvôli práci v kancelárii alebo len sa stretnúť s pár priateľmi, to je najlepšie vykonávať malé kompaktné, ktorý je dodávaný s SPF. SPF 30 až 50 by bolo ideálne. Že by vám maximálne pokrytie a dostatok slnečnú ochranu. Ešte niekoľko touch up po celý deň vyzerať svieža a aktualizovaná. Avšak, uistite sa, že vybrať si produkt, ktorý ide s váš typ pleti. Béžová a med zvyčajne ide so všetkým, ale ak máte veľmi odlišnú podobu, ísť na odtieň, ktorý vyzerá dobre s tým!

Teraz, keď viete, ako používať opaľovací krém s make-up, je tu perfektná opaľovací krém by ste mali vyskúšať pred nosiť make-up!

Lakmat Sun Expert:

Sun Expert Fair opaľovací krém by Lakmat sa stala hovorí mesta v týchto dňoch. To je ideálne v lete a je dodávaný s SPF 30, ktorý chráni pokožku pred stále pošpinená. Lakmat Sun Expert tiež zosvetľuje pokožku, a pretože to bolo testované dermatológmi, máte vôbec čoho báť. Výrobok je bez oleja a prichádza s žiadne vedľajšie účinky vôbec. Udržuje pokožku sviežu a mladá za všetkých okolností.

load...

Cena: Rs. 202.00

Kde kúpiť: http://www.amazon.in/Lakme-Expert-Sunscreen-Lotion-SPF30/dp/B00CS1KJSW?tag=googinhydr18418 - 21ascsubtag = 729e656a-bbf4 - 4614-Baa3 - 71107146a786

Ako sa vám tento post? Poznáte nejaký iný trik, ako používať opaľovací krém s make-up? Neváhajte a rozliatie všetky svoje tajomstvá v poznámkach nižšie. Tiež, dajte nám vedieť, či sme niečo vynechal. Boli by sme radi počuť od vás!

load...