Starostlivosť o kožu

Ako používať olivový olej, aby ste dostali vyčistenú pokožku?

Ako používať olivový olej, aby ste dostali vyčistenú pokožku?

Hľadáte spôsob, ako získať skvelé opálenie? To, čo potrebujete, je olivový olej. Má hydratačné minerály, ktoré idú hlboko do kože, aby bolo mäkké a hladké. Lesk tohto oleja je to, čo robí to fantastický opaľovací oleja, pretože priťahuje slnečné teplo.

Chceli by ste sa dozvedieť viac o olivovom oleji a opaľovanie? Potom si prečítajte tento príspevok!

Ako používať olivového oleja pre činenia

Existujú rôzne druhy olivového oleja, a pre veľký tan, čo potrebujete, je extra panenský olivový olej. Uistite sa, že máte veľkú fľašu a časovač, než začnete. Všetko, čo musíte urobiť, je:

load...
  1. Ležal veľký veľký uterák na solária alebo stoličky.
  2. Nastaviť časovač na 30 minút. Akonáhle budete vedieť, ako vaša pokožka reaguje na oleji, môžete vykonať úpravy čas, ktorý strávite opaľovanie.
  3. Naneste olej na malý kus látky alebo uterákom a votrite ho po celej prednej časti tela, nesmieme zabudnúť ani na svoju tvár.
  4. Ľahol si na chrbát, akonáhle začnete časovač. Uvoľnite sa a zavri oči.
  5. Potom, čo 30 minút je u konca, votrite olivový olej s handrou po celej zadnej časti tela. Ak chcete, môžete trieť olej z vašej tváre teraz.
  6. Nastavte ďalších 30 minút na svojom časovači a ležal tvárou dole na svoje solária.
  7. Ak je vaša opaľovanie urobil, zmyť olivový olej dôkladne v sprche s mydlom.

To je všetko, čo je potrebné urobiť, aby sa perfektné opaľovanie s olivovým olejom. Pol hodiny je všetko, čo potrebujete, pretože to fantastické olej skracuje doba opaľovania tým do značnej miery v porovnaní s čas potrebný s inými opaľovacích mliek.

Tipy na zapamätanie

Predtým, než sa dostanete opálenie pomocou olivový olej, existuje niekoľko užitočné tipy, ktoré by ste mali mať na pamäti. Pomôžu vám presne to, čo chcú. Tieto tipy sú nasledovné:

1. Prečítajte si o rôznych typoch olivového oleja

Je dôležité vedieť o rôznych druhov olivového oleja, ktoré sú tam. Čo chcete, je čistý olivový olej. Spracované typy majú umelé prísady, ktoré nemusia vyhovovať kožu. Ako už bolo spomenuté, extra panenský olivový olej je najlepšie, pretože je najčistejšie.

load...

2. Prečítajte si, ako to pomáha vašu pokožku Tan

Ako viete, olivový olej je dodávaný s mnohými výhod pre zdravie, ako aj na koži. Jeho prirodzené vlastnosti, aby vaša pleť jemnú a hodvábne hladký. Teplo zo slnka je priťahovaný svojho lesku, a to je niečo, čo nechcete dostať s inými opaľovacích prípravkov. Olivový olej môže vám opálenie, ktorá je hnedšie a hlbšie, a to trvá len veľmi málo času.

3. Naučte sa používať to

Nie je ťažké sa naučiť, ako používať olivový olej na opaľovanie. Všetko, čo musíte urobiť, je uistiť, že ste ho aplikovať rovnomerne po celom tele. Nastaviť čas po dobu 30 minút, ako je to len správne množstvo času, musíte sa dostať krásny opálenie. Vždy sa môžete prispôsobiť ho v prípade potreby.

4. Naučte sa, ako ho aplikovať

Najlepší spôsob, ako použiť olivový olej na koži po opálenie je použiť malý uterák alebo kus látky. Namočte handričku veľkoryso do oleja a masírovať ju rovnomerne na exponovaných častiach tela. Majte na pamäti, že vaša pleť musí byť suchý pred aplikáciou. Bol veľkorysý pri aplikácii olej, ale neplatí natoľko, že začne kvapkať.

5. Naučte sa, ako ukončiť opaľovanie správne

Keď ste zarobené svoju prednú po dobu 30 minút, opakujte postup na chrbte. Akonáhle sa celé vaše telo urobiť, je dôležité, že si umyť olej úplne vypnúť. Môžete použiť obyčajný mydlo, ale ak chcete luxusnejší liečbu, majú voňavý bublinkovú kúpeľ a na chvíľu odpočinúť. Jemne umyte olej off s lufy a cítiť, ako mäkké a hladké vaša koža sa stáva.

6. Prečítajte si dávať pozor

Ako viete, rozsiahla na slnku môže spôsobiť veľké škody. To môže viesť k predčasnému starnutiu a rakovine kože. Môžete tiež poškodiť vaše oči, pokiaľ sú vystavené slnku príliš dlho. To je dôvod, prečo musia byť vždy opatrní pri opaľovaní. To je najlepšie, aby zostali na priamom slnečnom svetle cez hodinu na každej strane. Okrem nebezpečnými účinkami práve spomenul, môžete skončiť dostať opálený, ako vaša pokožka absorbuje olivový olej.

Získanie opálenie s priaznivým olejom, ako je olivový olej je oveľa lepší ako používanie opaľovacích prípravkov, ktoré nájdete v obchodoch. Je to tiež oveľa bezpečnejšia alternatíva k lehátkami a iných opaľovacích zariadení, pretože je vo svojej prirodzenej podobe. Neexistujú žiadne chemikálie ani iné škodlivé umelé prísady, ktoré by mohli poškodiť vašu kožu. Pomocou olivový olej, môžete tiež minimalizovať riziko vzniku kožných ochorení a liečiť kožné infekcie, ak existuje.

Ak chcete, krásny bronzový opaľovať sa v tejto sezóne, neobťažujte s komerčnými produktmi. Len si veľkú fľašu extra panenského olivového oleja a budete mať veľkú opálenie v krátkom čase. Používaním tejto nádhernej olej, dávate pokožke všetky úžasné výhody, ktoré poskytuje. Nielenže budete vyzerať slnka-pobozkal, ale budete tiež získať kožu, ktorá je mäkká, hladká a žiariace po celý rok.

Ešte povedzte nám, ako sa vám páčil tento príspevok. Môžete vyjadriť v poli nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...