Starostlivosť o kožu

Ako používať Multani Mitti na suchú pokožku?

Ako používať Multani Mitti na suchú pokožku?

Multan Mitt pre vysúšanie pokožky? Možno budete prekvapení, ale je to pravda! Multan Mitte je rovnako účinné pre sušenie kožou, ako je to pre mastnú jeden. Pre liečenie niekoľko problémov kože, Multan Mitte alebo úplného svojej krajiny preukáže, že je to zázrak. Je pravda, že Multan Mitte pôsobí ako sušiči činidlo pri použití ako pleťová maska. Môžete vykonať tento pack fit pre suchú pleť rovnako len tým, že pridá nejaké ďalšie prvky. Je to fantastické čistiaca zložka s vynikajúcimi absorbčnými vlastnosťami. Keď bola používaná správne a v správnom pomere na koži, to vám prináša rovnaké čaro.

Multan Mitte je jedným z najbežnejšie dostupných kozmetických výrobkov. Je úplne prirodzené a cenovo dostupné. Byť úplne prirodzené, môžete bez obáv použiť tento prášok, pretože to nemá žiadny preukázaný vedľajšie účinky na koži. Tie by sa iste mohol chváliť bezchybnú pleť veľmi skoro, ak pridáte tento prvok vo svojom pravidelnom režime krásy. Ďalej Multan Mitte by určite blaženosti pre vás, ak máte kožné problémy ako je akné a pupienkov. Toto je dosť dobré pre odstránenie čierne bodky a whiteheads, ako. Pozrite sa, ako Multan Mitte je užitočné pre vás, aj keď máte suchej pleti.

Ako používať Multan Mitte pre suchú pleť

Multan Mitte - An Excellent Scrubber

Väčšina ľudí, ktoré majú suchú pokožku, dáva prednosť použitie Multan Mitt, keď sú trápi s čierne bodky alebo whiteheads. Tieto dve najškaredšie škvrny, aby koža pri pohľade nudné a nerovnomerný. Uplatnenie Valcha krajiny prichádza ponúknuť veľkú pomoc pri odstraňovaní týchto dráždivých látok z kože v prirodzenou cestou. Multan Mitte tu funguje ako prírodné práčky, ktoré priamo útočia na hlavu a priniesť ich von z vnútra pokožky. Teda, ak veríte v prírodných terapií pre starostlivosť o pleť, Multan Mitte je tou najlepšou voľbou.

load...

Uskutočnenie čistiaci balíček s Multan Mitt je veľmi jednoduché. Tie by vyžadovať nižšie uvedených vecí, aby sa balíček.

  • Multan mitti- jedna polievková lyžica
  • Honey - jedna lyžička
  • Ružovú vodu - dve lyžičky

Zmiešajte tri z týchto prvkov hlboko, aby sa hustú pastu z Multan Mitte drhnúť. Pred inštaláciou balíček, uistite sa, umyť si tvár s medikovanej mydla bez tváre umývanie. Teraz aplikujte pastu rovnomerne na tvár a krk. Masáž oblastí, v ktorých pestujú hlavy a nechať tvár pack pre dvadsať minút. Neskôr bol preč tvár s vlažnou vodou. Tie by mohli dosiahnuť navyše lepší výsledok, ak ste schopní prijať pary do tváre, zatiaľ čo balenia je ďalej. Avšak, vyhnúť sa tejto časti, ak máte akné alebo pupienok.

Multan Mitt pre liečenie akné a pupienok

Bez ohľadu na to, či mastnú alebo suchú pokožku, Multan Mitte je vynikajúci prirodzenou súčasťou pre liečbu akné a pupienok. Je to smiešne, ale pravda, že pupienky nešetrí ľudí, ktorí majú suchú pokožku. Sme narazili veľa príbehov, kedy dievčat a chlapcov sa suchú pleť mala bolestivé acnes po celej tvári. Uplatnenie Multan Mitte je istý výstrel riešenie pre všetky z nich. To je jeden z hlavných Multan Mitte prínosom pre suchú pleť príliš.

load...

Uplatnenie Multan Mitte pomáha zabiť baktérie, ktoré spôsobujú hlavne akné a vyrážok. Plus, ale tiež pomáha odstránenie prebytočného oleja z pokožky udržať ju sviežu. Jeho prirodzené vlastnosti a minerály, aby sa vaša pleť bez oleja pri zachovaní prirodzenú vlhkosť pokožky. Okrem vysychajú prebytočný olej, ale aj hydratuje vašu pleť tak, aby sa nestala príliš suché.

Ak hľadáte pre suitableface balíka vyrobenom z Multan Mitte pre suchú pleť, tu je jeden pre vás.

  • Multan mitti- dva / tri lyžice
  • Tvaroh - jedna polievková lyžica
  • Milk - pre výrobu pasty
  • Odstupňované uhoriek - jedna lyžička
  • Odstupňované paradajka - jedna lyžička

Zmiešajte všetky tieto prvky a platia po celej tvári a krku. Zvyšok zo smerov je rovnaký ako vyššie pleťová maska ​​povedal predtým.

Skúste to, a tie by určite radi chváliť pokožku veľmi skoro!

load...