Starostlivosť o kožu

Ako používať Multani Mitti na mastnú pleť?

Ako používať Multani Mitti na mastnú pleť?

Hovorí sa, že je vždy dobré mať mastnú pleť, ak chcete vyzerať mlado navždy. Napriek tomu mnohí z nás s mastnú pleť pocit, že nie je vždy ľahké žiť bezproblémový život s rovnaké. Problémy, ako je akné a vyrážky stane väčšinou s mastnú pleť a navyše, mali by ste si to celkom nepríjemný dať na make-up, ktorý by udržal dlho, ak máte mastnú pleť.

No, všetky tieto vyššie uvedené problémy zmiznú ako mávnutím čarovného prútika, ak pridáte Multan Mitte vo vašej každodennej starostlivosti režimu. Multan Mitte je určite magický prvok, ktorý zmení bezproblémový príbeh dramaticky ukončiť viac než hŕstka olejnatý kožné problémy.

Použitie Multan Mitt pre mastnú pleť?

Jeden z tých najstarších súčastí používaných ľudstva ako kozmetické výrobky, Multan Mitte vždy zachovaná kľúčovú miesto v histórii prírodných kozmetických terapií. Aj v tomto veku štýl produktov, kde kozmetické výrobky sú v móde, glam z Multan Mitte neznížil trochu. Prírodné produkty sú stále dáva prednosť ich testovaných vlastností a výhod. Môžeme vymenovať mnoho dôvod, prečo ľudia s mastnou pleťou vyzdvihnúť Multan Mitte pre získanie vzhľad salónu podobný každý deň.

load...
  • Multan Mitte je prírodný doplnok. To nemá žiadny chemický čiastkové prvok, ktorý by mohol mať vplyv na kožu. Odvodený priamo z prírody, táto zložka je prírodný íl s rozmanité nástroje slúžiť. Je bohatým zdrojom veľkým množstvom prírodných minerálov, ako je zinok, oxid kremičitý, oxidy železa, horčíka atď.
  • Multan Mitte alebo Valchařská krajina je tiež veľmi dobrý sušiči činidlo. Tento prírodný íl, keď sa aplikuje na kožu správne, pomáha odstrániť prebytočný olej opúšťajúci pokožku žiariace a pružnú. Najzaujímavejšie na tom je, to neznamená, že vaša pleť suchá by chytiť esenciálne oleje alebo vlhkosť z kože.
  • Ak hľadáte pre prirodzený prvok pre zlepšenie vašej pleti Fuller je krajina je opäť tou správnou voľbou. To je často vidieť, že mastná pleť stráca prirodzenú krásu a lesk celkom ľahko. To je dôvod, prečo väčšina ľudí s mastnou pleťou sa sťažujú, že nemôžu nosiť make-up na dlhú dobu. Pre tento konkrétny problém, Multan Mitte je najlepším riešením. Pravidelné užívanie hlinkou sa odstrániť nielen navyše olej z kože, ale tiež zabrániť neprípustnému oleja.
  • Tento prírodný doplnok je ideálny pre každého, pretože to nemá žiadny preukázaný vedľajšie účinky. Je úplne prirodzené, tento íl zriedka prináša nejaký problém add-on pre vašu pokožku. Všetko, čo potrebujete, aby ste zistili, je to kúpiť od dôveryhodné značky.
[Čítajte: Multan Mitte pre suchú pleť]

Ako používať Multan Mitte pre mastnú pleť Doma

Multan Mitte je ideálnou voľbou pre toho, kto verí v prírodných terapií pre kožu. Ak sú aplikované nábožensky a v správnom spôsobe, výsledok bude nie menej ako salóne krásy. Okrem toho môžete ušetriť veľa peňazí, pretože íl je k dispozícii vo veľkom množstve za prijateľné ceny. Fullerová zemina alebo Multan Mitte je k dispozícii predovšetkým v dvoch formách, a jeden v bloku ílu, a druhý ako prášok. Môžete si vybrať niektorý z typu, ktorý vám vyhovuje lepšie. Sledujte nižšie uvedený spôsob prípravy pleťová maska ​​doma.

Ingrediencie, ktoré by vyžadovali, sú

  • 2 alebo 3 lyžice Multan Mitte
  • 1 polievková lyžica paradajkovej šťavy (extrahovať semená)
  • 1 polievková lyžica citrónovej šťavy
  • 1 lyžička ovsené vločky prášku
  • Ružovú vodu na výrobu pasty

Urobte si krabičku týchto zložiek. Umyte si tvár tváre umývanie bez mydla a aplikovať pastu na celú tvár a krk rovnomerne. Nechajte zaschnúť po dobu dvadsiatich minút a opláchnite dostatočným vodou. Tento dom pack je veľmi efektívna, ak chcete zachovať žiarivú a bez oleja kožu po celú dobu.

load...

Dajte nám vedieť, ako to pleťová maska ​​z Multan miltti pre mastnú pleť pracuje pre vás! Zanechajte nám komentár.

load...