Starostlivosť o kožu

Ako používať klinčekový olej na liečbu akné?

Ako používať klinčekový olej na liečbu akné?

Bol ste cez kožný problém, ktorý môže byť rovnako nepríjemné a ťažkopádne ako akné? Pre väčšinu ľudí, akné môže byť celkom problém. Kým teenageri sú postihnuté s akné viac ako ostatní, akné dospelých nie je neslýchané jeden.

Ale tam je všetko-prírodné ingrediencie, ktoré vám môžu pomôcť liečiť akné doma. Je klinček olej hovoríme. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Akné - Stručný

Akné sa objaví, keď hormonálna excesy v dôsledku tela vo vyššej než bežnej produkcie mazu a kožné póry upchať nečistotami a mazom (1). Akné sa objavuje v mnohých formách a občas môžu byť bolestivé rovnako. Opuchy kože a rany a jazvy zanechal akné môže kaziť svoj vzhľad a pre niektorých ľudí - to je trochu trápne.

load...

Akné Možnosti liečby

Môžete sa uchýliť k rôznym metódam, ako sa zbaviť akné v dnešnej dobe. Existuje množstvo komerčných aj voľne predajných liečba akné produkty môžete zakúpiť a používať. Avšak, väčšina z týchto akné produkty obsahujú chemické látky, ktoré by mohli viesť k ďalšiemu poškodeniu kože. Ľudia s citlivou kožou, predovšetkým by sa mali vyvarovať ich použitie. S použitím riešenia z prírodných extraktov je lepšou voľbou. V tomto ohľade, môžete sa rozhodnúť pre klinčeková silica.

Prečo používať Clove Oil pre liečbu akné?

Odvodený zo sušených aromatických kvetov klinčeka rastliny, klinčekový silica je známy pre svoju robustnú antibakteriálnu vlastnosť (2). Tropická rastlina olej má pikantnú, ťažkú ​​vôňu a svetlo žltý odtieň. Bolo zistené, že sú toxické voči širokému spektru baktérií. Jej prírodné anestetikum vlastnosť urobila oleje populárny pre použitie v oblasti stomatológie na zubnú zmiernenie bolesti (3). Jeho analgetické a antiseptické vlastnosti, aby sa olej je ideálna pre boj s infekciou kože a výsledný podmienky, ako je akné. Tento olej zabíja nielen kožné nečistoty a baktérie, ktoré vedú k tvorbe akné, ale tiež znižuje bolesť spôsobená cystickou akné.

Ako používať klinčekový olej na akné

Môžete použiť klinčekový olej v mnohých spôsoby, ako sa zbaviť akné. Avšak za žiadnych situáciách by ste mali použiť koncentrovaný olej priamo na kožu, pretože môže viesť k podráždeniu či pálenie kože. Olej, vo svojej surovej podobe, je veľmi silný. Budete musieť používať po zmiešaní s vhodným a jemnejšie dopravcu ropy. V ideálnom prípade by ste mali miešať klinčekový olej a nosnej oleja v pomere 1:10. Možno ho aplikovať na akné dvakrát alebo trikrát denne.

load...

Nižšie sú uvedené spôsoby, ktoré môžete použiť klinčekový olej na liečbu akné:

1. Klinček olej a olivový olej

Zmiešavanie klinčekový olej a olivový olej pre použitie na akné môže byť užitočné. Môžete tiež použiť namiesto čistý kokosový olej. Nechajte ho vsiaknuť do 15 minút alebo tak, a potom ju zmyte.

2. Klinček olej a vajcia

Zmiešajte vaječný žĺtok s niekoľkými kvapkami hřebíčkového oleja. Aplikovať na akné postihnutých oblastí na koži. Nechajte zaschnúť a umyte vlažnou vodou.

3. Klinček olej s Tea Tree Oil

Tea tree oil, ako klinčeková silica, má silné antibakteriálne vlastnosti, a ich zmes môže zabiť baktérie akné-pôsobiť. Vám môže oslabiť mix v niektorých Aloe Vera gélu, aby bol miernejší pre kožu.

Opatrenie na ktoré by ste mali vziať

Uplatnenie klinčekový olej bojovať a odstránenie akné je dobrý nápad, ale mali by ste byť opatrní.

  • Bez ohľadu na to, čo nosný olej, ktorý používate, nevedú olejový mix strúčik na koži po dlhú dobu. Zmyť vodou a osušte mäkkou handričkou.
  • Ľudia s citlivou pokožkou by mal robiť kalmetizace pred použitím hřebíčkového oleja na kožu pre odstránenie akné. Je lepšie použiť ho na ruky alebo iné časti tela pred nanesením na tvári testovať kožnú reakciu.
  • V prípade použitia oleja vedie k akejkoľvek komplikácie s pokožkou, mali by ste okamžite kontaktovať dermatológa.

Klinčekový olej nie je len vyhnať, že škaredé prechladnutie, ale tiež jemne lieči akné a jazvy, zanecháva. To všetko-prírodné antiseptikum je všetko, čo je potrebné k boju zlý prípad akné! Priniesť domov svoj fľašu dnes!

Už ste niekedy použili klinčekový olej pre jazvy po akné? Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte nám svoj názor tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...