Starostlivosť o kožu

Ako používať citrónovú šťavu na akné jazvy?

Ako používať citrónovú šťavu na akné jazvy?

Máte jazvy po akné, ktoré chcete zbaviť? Už ste sa snažil voľnopredajné lieky, ale nemá žiadne výsledky? Potom citrónovej šťavy je to, čo je nutné použiť.

Lemon obsahuje antibakteriálne, peeling kože, zosvetlenie, a adstringentné vlastnosti, a je bohatý na životne dôležitých živín, ako je vitamín C a kyselina citrónová. Všetky tieto, aby to super-efektívne pre liečenie akné a odstránenie jazvy, ktoré to spôsobí.

Zaujíma vás vedieť viac? Čítajte ďalej.

Ako používať citrónovou šťavou na akné jazvy

Lemon obsahuje antioxidanty, ktoré idú pod názvom bioflavonoidov (1). Tieto antioxidanty pomáhajú pri liečbe bezpočet zdravotných podmienok, ktoré siahajú od jednoduchých chladný a chrípka zložitejšie ochorenia, ako skorbut. Tiež, ako už bolo spomenuté, citrón má vlastnosti, ktoré pomáhajú pri zosvetlenie kože, ktorá robí jazvy po akné menej viditeľné. Tu je niekoľko spôsobov, ako využiť tento priaznivý šťavu, aby pomohla odstrániť tie otravné známky z vášho tváre:

load...

1. Citrónovou šťavou a jogurt

Obaja citrón a jogurt robiť zázraky pre vašu pokožku, a spolu oni vám pomôžu zbaviť škaredé jazvy po akné. Všetko, čo musíte urobiť, je:

 1. Zmiešajte citrónovú šťavu a jogurt v miske.
 2. Potom, čo sa mieša dobre, vezmite vatový tampón a ponorte ju do zmesi.
 3. Vyžmýkajte prebytočný roztok a aplikovať ju po celej tvári, sa sústrediť na oblasti, ktoré sú ovplyvnené akné.
 4. Nechaj to na dobu 20 až 30 minút, aby vaša pokožka absorbovať jeho dobrotu.
 5. Ho opláchnite studenou vodou a jemne pohladiť vaša pleť osušte mäkkým uterákom.
 6. Každý deň na liečbu akné a odstrániť tie jazvy rovnako opakovať.

Citrónová šťava pomáha pri liečbe akné a zosvetľuje pokožku, zatiaľ čo jogurt má upokojujúci účinok na koži, a to najmä počas oblastiach, ktoré sú zapálené.

2. Citrónová šťava, Rose vody a uhorka šťava

To je akné jazva odstránenie liečba, ktorá robí vaša pleť veľa dobre. Nielen odstrániť jazvy, ale tiež získať jasný, svieža pleť, ktorá je vždy žiarivý. Všetko, čo musíte urobiť, je:

load...
 1. Zmiešajte rovnaké diely citrónovej šťavy, ružovú vodu a uhorky šťavu v mise.
 2. Aplikovať prirodzené riešenie po celej tvári, zamerať sa na oblasti aknóznu.
 3. Nechaj to na dobu 10 až 15 minút.
 4. Opláchnite studenou vodou a osušte.
 5. Opakovať každý deň, ako sa zbaviť jaziev po akné rýchlo.

Citrónová šťava zosvetľuje pokožku, najmä tých oblastí s jazvami, zatiaľ čo uhorka šťava ju upokojuje. Ružová voda zaisťuje, že vaša pleť nie je príliš suché a robí ju hebkú a žiariace rovnako.

3. Citrónovou šťavou a vaječných bielkov

Citrónová šťava a vaječných bielkov majú skvelý účinok na koži, ktorá je ovplyvnená akné. Pomáhajú pri znižovaní začervenanie a odstrániť jazvy rovnako. Ak chcete túto účinnú nápravu, všetko, čo potrebujete urobiť, je:

 1. Vezmite rovnaké množstvo citrónovej šťavy a vaječných bielkov v miske.
 2. Metla dobre, aby sa ubezpečil, že obe zložky zmiešať správne.
 3. Túto zmes aplikovať na oblasti s akné jazvy a nechajte ju cez noc.
 4. Opláchnite druhý deň ráno a jemne osušte.
 5. Túto liečbu opakovať pravidelne, aby ste odstránili jazvy spôsobené akné, a získať jasný, čistú pleť.

Táto maska ​​je skvelý spôsob, ako sa zbaviť jaziev po akné a odľahčiť kožu, rovnako tak, že váš tvár je unmarred žiadnymi značkami.

Existuje mnoho iných spôsobov, ako používať citrónovú šťavu pre jaziev po akné. Môžete ju zmiešame s bylinkami, ako je mäta alebo bazalka rovnako ako med, aby prírodný liek na tento problém. Zabudnite na všetky tie komerčných produktov s vymysleného reklamy, ktoré vám sľubujú rýchly liek; sotva fungovať. Namiesto toho si vybrať all-prírodné, lacný liek ako citrónovou šťavou na jazvy po akné a získať krásnu pleť bez škvŕn.

Dúfame, že tento príspevok sa vám pomohla. Uveďte, prosím, svoj názor tým, že komentuje do poľa nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...