Starostlivosť o kožu

Ako používať aspirín na liečbu pupienkov?

Ako používať aspirín na liečbu pupienkov?

Ste unavení z pupienkov sa objavovať často? Chcete poznať tajomstvo ich zníženie? Čo potrebujete, je aspirín. Uplatnenie aspirín na koži prichádza s celej rady kozmetických výhod, z ktorých jedna je zníženie pupienkov a začervenanie, ktoré spôsobujú.

Existuje celý rad spôsobov, ako používať aspirín na liečbu pupienky, a tento post hovorí o nich. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Ako používať aspirín Pimples

Jedna z účinných zložiek je aspirín, kyselina acetylsalicylová, je vynikajúci peeling kože (1). Ak je vaša pokožka je náchylná k pupienkov, aspirín maska ​​je riešenie vášho problému, pretože je známe, že ich zníženie a aby sa vaša pleť jemnú a svetlý.

load...

Nepotrebujete drahé klinickú liečbu alebo anti-akné výrobky, keď to, čo potrebujete, je tu vo vašej lekárničke. Aspirín môže pomôcť zbaviť vyrážok bez starostí alebo nutnosť minúť nejaké peniaze. Tak, ako sa vám tento liek užíva? Je to celkom jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť masku a počas niekoľkých minút, zistíte, začervenanie preč a veľkosť vašich vyrážok znížená.

Tvorba aspirín maska ​​je jednoduché. Tu je, ako to urobiť:

 1. Vezmite 5 alebo 6 aspirínu a rozpustí je v niekoľkých kvapiek vody.
 2. Ak ste sa stretli s mimoriadne zlou útek alebo podráždenie, rozpustiť tablety v nefiltrované jablčným octom. To pomôže v upokojujúce a tónovanie kožu, rovnako ako vypratanie póry.
 3. Po rozpustení aspirínu, mali by ste byť schopní zdvihnúť granúl zhluky v prstoch.
 4. Pre ešte väčšie pupienok-bojovej akcii, pridať trochu medu na neho a dobre premiešajte.
 5. Pokiaľ máte zmiešanú pleť, môžete pridať bielky. Pre suchú pleť, pridajte olivový olej.
 6. Akonáhle je aspirín zmes urobil, jemne votrite ho na koži. Uistite sa, že neplatí to pre oblasť okolo očí.
 7. Nechaj to na dobu 15 minút.
 8. Akonáhle je čas vypršal, jemne zotrite ho mäkkou vlhkou handričkou a uistite sa, že ste sa nedotýkajte očí.
 9. Ak je vaša pokožka suchá, hydratujú dobre s produktom, ktorý používate každý deň.

Vaša pokožka bude cítiť a vyzerať jasnejšie a hladšie iba s jednou aplikáciou. Ak ho používate pravidelne raz týždenne, je možné výrazne znížiť alebo úplne zbaviť akné.

load...

Môžete tiež skúsiť inú metódu použiť aspirín ako liek mieste pre pupienkov:

 1. Trvať 2 až 3 aspirínu a rozpustí ich v lyžičke vody.
 2. Umyte si tvár, aby sa ubezpečil, že je čisté a pripravené pre liečbu.
 3. Potom sa na Q-Tip a ponorte do aspirínu zmesi a aplikovať ich priamo na svojich pupienkov.
 4. Vyhnúť sa používaniu svoje ruky, ako by ste mohli prevádzať nové baktérie do postihnutých oblastí.
 5. Ponechajte aspirín na dobu 15 minút alebo kým sa úplne vysuší. Odborníci odporúčajú opúšťať to na obdobie nie dlhšie ako 15 minút.
 6. Akonáhle to uschne, použite vlhký, čistý, jemný handričku alebo obrúsok ho odstrániť. Môžete tiež ho opláchnite vodou, ak dávate prednosť.

Je dôležité nenechávať aspirín na koži príliš dlho. Hoci účinky užívania tohto lieku týmto spôsobom nie sú známe, je známe, že aspirín môže riedenie krvi. To môže mať negatívny dopad ako aspirín dostane vstrebáva do krvného riečišťa cez kožu. Nemusí to spôsobiť vredy, ale je isté, že majú toľko kyseliny acetylsalicylovej v krvi nie je dobré.

Ak chcete, aby vaše aspirín maska ​​lepšie a výživnejšie, môžete pridať aloe vera gél a hamamelu spolu s medom. Čo pridať, závisí od typu pleti máte. Pridanie niekoľko ďalších zložiek tiež pomôže pri držaní aspirín spoločne.

Ak sa chystáte používať aspirín ako liek na akné, to je najlepšie použiť nepotiahnutý rozmanitosť. Týmto spôsobom sa uistiť, že neexistujú žiadne ďalšie pomocné látky na rozdiel od samotného aspirínu. Nepotiahnutá typ môže byť docela ťažké nájsť, takže to, čo môžete urobiť, je odstrániť črevnom alebo bezpečnostný vrstvu sami. Všetko, čo musíte urobiť, je trieť aspirín pod tečúcou vodou, kým nepocítite, hladká vrstva tablety sa zmyje. Keď sa cíti trochu drsné, viete, že všetko, čo zostáva, je skutočný liek a je pripravený na použitie.

Ďalšie spôsoby použitia aspirín Pimples

Namiesto použitia aspirín ako liečba bodovým alebo tvárovou maskou, môžete ho použiť ako toner alebo drhnúť. Ako už viete, tento liek je skvelý peeling, takže používať to ako peeling pomôže nielen vám zbaviť vyrážok, ale tiež odstrániť odumreté bunky, aby vám hladké a žiarivé pleti.

Tvorba peeling je jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je rozpustiť 2 alebo 3 tablety vo vode a použiť ho priamo na kožu. To môže tiež byť pridaný k svojmu pravidelnému čistiaci prostriedok, a budete mať efektívne domáce exfoliant.

Ak chcete vytvoriť svoj vlastný toner, čo musíte urobiť, je rozpustiť pár aspirínu do fľaše s vodou. Pridajte všetky ingrediencie, ktoré si prajete. Jablčný ocot, hamamelu, tea tree olej a zelený čaj sú vynikajúcou voľbou. Kedykoľvek budete musieť použiť pretrepte fľaštičku a použiť ju ako svoje obvyklé tonera. Jedna vec, ktorá môže byť nepríjemné, je drobné zrnká aspirínu v tonera. Aby k tomu nedošlo, použite mlynčeka na kávu, a budete mať aspirín prášok, ktorý je jemný a mäkký.

Aby sa uistil, že nie ste alergickí na aspirín, vykonať test na malom kúsku kože. Ak nie je žiadna reakcia, môžete ísť dopredu a využiť ju na liečbu pupienok problém. Pri použití tejto liečby, je tiež dôležité, aby sa ubezpečil, že sa nedostal do očí alebo nosa. Opláchnite liek off dobre, bez toho by to dostať sa do týchto častí. Pred použitím aspirín pre pupienky Tiež by ste mali poradiť s lekárom. A konečne, nezabudnite sa dozvedieť o všetkých možných rizík. Týmto spôsobom možno bezpečne používať aspirín na pupienky a majú jasné a žiarivé pleti po celú dobu.

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v rámčeku nižšie uvedených!

load...