Starostlivosť o kožu

Ako odstrániť pupienky na Chin?

Ako odstrániť pupienky na Chin?

Trhlinami sú najhoršie! Zvlášť, keď k nim dochádza na brade. Nielen, že je to jediná vec, ktorú môže myslieť, ale viete, že všetci ostatní sa na neho pozeral taky. Trvá to všetko, čo máš, aby sa vaše ruky preč brade, a predstierať, že je všetko v poriadku. Ak ste sa týkajú, máme dobré správy, tam sú niektoré jednoduché a bezbolestné metódy, ako sa zbaviť vyrážok bradu. Prečítajte si o to zistiť, ako na to.

Prírodné PROSTRIEDKY Pre Chin Pimples

Pupienky sú časté, ale neodbytná kožný problém. Viac často ako ne, je to ľudia s mastnú pleť, ktorá trpí hnev pupienkov, vrátane tých, na brade. Kedysi tam, oni sa zdajú len nekonečne šíriť, kým si bradu premení nahnevaný kolónie akné. To je dôvod, prečo je vždy lepšie, aby sa zabránilo týmto kožné infekcie, skôr než liečiť je. Jediný pupienok na brade môže viesť k celej rade ďalších. Aby uľahčil život, som tento zoznam opatrení, ktoré môžu slúžiť ako ochrana brady akné dohromady.

Opatrenia, aby sa zabránilo akné

Ak chcete liečiť zits na brade a čeľuste, tu sú niektoré z postupov, mali by ste prijať do svojej každodennej starostlivosti o pleť rutina.

load...
 1. Dvakrát umyte si tvár denne. Pokiaľ ju umývať častejšie, budete strhnúť prírodné oleje z pokožky. To bude tlačiť olej žľazy na plné obrátky, zhoršuje problém oleja. Umývanie tváre ráno a pred spaním je ideálny. Urobiť iba výnimku z tohto pravidla, ak je váš tvár je špinavý alebo ak ste strávil čas potenia to v posilňovni. Používať bez alkoholu mydlo umyť si bradu. Jemne masírujte tvár v kruhoch po použití mydla, a potom ju zmyte vlažnou vodou. Použite čistý uterák pat vaša pleť Suchá.
 1. Takmer vždy šírite akné tým dotykom mastné vlasy a prenos oleja na brade dotykom bradu rovnakú rúk. Pokiaľ máte mastné vlasy, umyť si vlasy s šampónom špeciálne formulované pre mastné vlasy a udržať ju od vašej tváre. Nedotýkajte váš tvár príliš.
 1. Mnoho mladých dievčat a žien použiť make-up, aby maskovať akné na brade. To je v poriadku, ak make-up je nekomedogenný alebo non-acnegenic. Snažte sa používať skôr ako prášok na báze make-up, olej alebo krém na báze make-up, aby sa zabránilo ďalšiemu upchávaniu pórov. Nech je to bod, odstrániť všetky make-up z tváre pred spaním. Venovať osobitnú pozornosť brade. Naneste hydratačný krém na báze vody po vyčistení vašu tvár.
 1. Nezabudnite použiť akné čistiaci prípravok na tvár, najmä na brade. Uistite sa, že výrobok obsahuje kyselinu salicylovú alebo benzoylperoxid. V skutočnosti možno tiež použiť dva rôzne produkty - jedna s kyselinou salicylovou a druhý s benzoyl peroxidom. Táto kombinovaná liečba mnohokrát funguje lepšie ako jediný terapiu produktu.
 1. Nikdy poškriabať alebo pop vaše zits. To môže zhoršiť akné a môže viesť k infekcii. Pamätajte, že ak vaše akné nakazí, šance na jazvy sú vysoké.
 1. Vyhnúť sa ďalšie mastné potraviny. Žĺtky majú povesť spôsobujúce akné a vyrážok. Vyhnúť nutnosti viac ako tri žĺtky týždenne. Pridajte veľa antioxidantov, zeleniny, čerstvé ovocie a veľkým množstvom vody do svojej pravidelnej strave grafu.
 1. Nezabudnite si umyť si ústa a bradu i po jedle. Oblasť s sťahujúce mokré tkanivá utrieť často, keď ste vonku na slnku a prachu.
 1. Používajte opaľovací krém s veľmi vysokým SPF pri každom kroku sa na slnku. Najmenej pol hodiny, než sa dostane von uplatňovať ochranu proti slnečnému žiareniu.

Ako sa zbaviť vyrážok na brade?

 • Ice je skvelý liečiteľ pre pupienky na brade. To radikálne zlepšuje krvný obeh okolo oblasti brady. Póry zmrazenie kože v dôsledku kontaktu s ľadom. To pomáha odstrániť prebytočný maz a nečistoty z kože. Zábal ľad v kusu látky a platí to isté nad postihnutú oblasť.
 • Urobte si krabičku citrónom a medom. Aplikovať tento balík každý deň a nechajte ju po dobu pätnástich minút.
 • Zubná pasta je bežný spôsob, ako sa zbaviť vyrážok bradu. Naneste štipku zubnej pasty na pupienok. Udržujte pasty po dobu 20 minút a umyť s ľadovou vodou.
 • Balíček santalového dreva a Fullerová Zeme je tiež užitočné pri odstraňovaní pupienky z oblasti brady.

Používať orálne antibiotiká S Aktuálne akné lieky

Ak nenájdete žiadne zlepšenie s vyššie uvedenými tipy, navštívte svojho dermatológa na kurz antibiotík ústnej skúšky. Pamätajte si, že je to len dočasné riešenie, a nie je tam žiadny spôsob, ako zahnať akné navždy. Jediné, čo môžete urobiť, je znížiť pupienkov. Avšak, namiesto spoliehania sa iba na antibiotiká, kombinovaná s lokálnou akné lieky. Opýtajte sa svojho dermatológa, aby predpísať obaja. Nech je to miesto, aby aj naďalej s lokálne lieky, akonáhle sa prestať antibiotiká.

Takže nečakajte svoje akné, kým spôsobiť škaredé jazvy, ale ovládanie je s vyššie uvedenými tipy a návrhy. Použite tipy na zníženie počtu akné, pupienky a bráni trvalé jazvy z vyskytujú.

Ešte nechajte nám svoj názor nižšie, keď sa zistí, že príspevok užitočný.

load...