Starostlivosť o kožu

Ako môže ružová voda pomôcť liečiť akné

Ako môže ružová voda pomôcť liečiť akné

Ružová voda sa používa od vekov potlačiť akné erupcie a zahojiť rany akné. Akné môže prepuknúť v dôsledku mnohých dôvodov, ale jeden z hlavných dôvodov je, keď mazové žľazy na koži produkovať viac, než je nutné mazu. Prebytok kožného mazu, ktorý je produkovaný uviazne v koži v konečnom dôsledku vedie k akné erupcie. Ružová voda môže byť veľmi prospešný v rámci týchto scenárov akné spôsobuje. Nielenže vzrástol voda pomáha pri zúčtovaní akné, ale tiež pomáha pri slabnutie jaziev po akné, ktoré po sebe zanechal po akné výbuchy. Ružová voda je jedným z najviac jemnej prostriedky pre akné vyliečiť a pritom stále veľmi efektívne.

Výhody Rose vody:

  • Ružová voda je antiseptické a má antimikrobiálne vlastnosti. Pomáha pri liečbe akné a okrem toho vzrástol vody tiež pomáha pri slabnutie jaziev po akné.
  • Vzhľadom k tomu, ruže voda je jedným z miernych liečby akné najrôznejšie typy pleti vrátane citlivú niečí používanie môže ružovú vodu pre liečbu akné s ľahkosťou. Nezáleží spôsobuje začervenanie alebo pálenie kože, ako niektoré chemické látky robiť.
  • Okrem akné liek, ruža voda má aj mnoho ďalších kožných výhody. Ružovú vodu v krémoch pomáha udržiavať optimálnu pH rovnováhu pleti, ružovú vodu ako toner sťahuje póry a pomáha redukuje jemné linky a vrásky.

Podomácky vyrobené recepty na Rosewater pleťová maska:

Existuje mnoho spôsobov, ako zamestnať ružovú vodu pre liečbu akné a niektoré z nich zahŕňajú použitie ružovú vodu ako pleťové masky a pleťové umýva alebo jednoducho ako tváre sprej. Niektoré z možností pre ruže voda pleťová maska ​​sú uvedené nižšie:

Ružová voda zo santalového dreva Vložiť

Táto kombinácia umožňuje ako podrobovať akné erupcie a vyblednutiu jaziev po akné. Aby bola táto pleťová maska, vziať santalovou prášok a ružovú vodu v pomere 2: 1 pomer. V mise sa 2 lyžice santalového dreva prášku a zmieša sa s 1 polievková lyžica ruže vody. Make hustú pastu s dvoj a aplikovať na tvár, až uschne a potom zmyť.

load...

Ružová voda a citrónovou šťavou

Kombinácia Rose vody a citrónovej šťavy je tiež výborný prostriedok na liečbu akné. Citrónová šťava je už zavedený liek, pokiaľ ide o akné vyliečiť. Skombinujte rovnaké diely ružovej vody a citrónovej šťavy IE1 lyžice ružovej vody s 1 polievková lyžica citrónovej šťavy. Zmiešajte dve zložky dobre. Umývanie tváre s touto zmesou pomáha pri otváraní pórov a potom použiť rovnaké v postihnutých oblastiach a nechajte 10 minút. Tento proces pomáha pri sušení akné a citrónová šťava pomáha v zosvetlenie týchto jaziev po akné. Pred použitím si tento balík, vyskúšať ho na kolená alebo krku, aby sa uistili, že ste alergickí alebo citliví na citrónovou šťavou.

Ružová voda, uhorky a med pleťová maska

Ak ste alergický na kyselinu citrónovú alebo majú citlivú pokožku, môžete tiež použiť tento pleťová maska, ktorá je kombináciou uhorky pasty s medom a ružovej vody. Aby bola táto pleťová maska, vziať 2 palce čerstvé uhorky a rozdrviť ho s 2 lyžice medu v mixéri. Robiť hladké pasty z týchto dvoch. Práve na túto pastu pridať ružovú vodu a zmiešajte všetky tri zložky dobre. Facepack je teraz pripravený aplikovať na tvár. Obaja med a ružovú vodu v tomto tvár balení majú antibakteriálne vlastnosti a uhorky na tvár balenie poskytujú cool upokojujúci pocit na koži.

Ruže dostupnosť vody:

Ružová voda je široko dostupný v mnohých všeobecných a večierky. Existuje veľa komerčných možností pre ružovú vodu ako Dabur gulabari ružovú vodu, FabIndia ružovú vodu atď. Dalo by sa tiež robia ružovú vodu pridaním niekoľkých kvapiek esenciálneho ružového oleja vo vode.

load...

Ak ste trpia mnohých kožných problémov a otázok, akné, nenamáhajte nad ním. Snažte Začlenenie ružovú vodu do svojho každodenného života ako používať ruže krémy na vodnej báze a tvár umýva, ružovú vodu toner, ružovú vodu čistiace prostriedky, vyššie spomínané ruže voda tvár balenie liečiť akné a fade tie jazvy po akné.

load...