Starostlivosť o kožu

Ako kontrolovať vylučovanie T-zóny oleja prirodzene

Ako kontrolovať vylučovanie T-zóny oleja prirodzene

Aký je častým problémom väčšiny z nás trpí v priebehu leta alebo dokonca počas iných ročných obdobiach? Je to sekrécie olej z nášho T-zónu. Nie je to pravda? Najmä ľudia, ktorí má mastnú pleť trpí týmto problémom z teen-kapucňa do dospelého-kapucne a niekedy aj cez ich života. Nehovoriac o tom, čierne hlavy a vyrážky prísť spolu s vylučovaním oleja, pretože všetky nečistoty a špinu uviazne na olej a vypĺňa kožné póry.

To sa deje preto, že T-zóna, tj čelo do oblasti nosa, má maximálne mazových žliaz prítomných. Ale to nie je nikdy neskoro, kedy môžeme využiť niektoré dobré a užitočné tipy a techniky, podľa ktorého môžeme znížiť tento vylučovanie oleja a podľa toho riadi ju.

Mazové žľazy stanú ovplyvnené buď hormóny, ochorenie žalúdka, extrémnych podmienkach prostredia vzdušných nečistôt, atď.

Koža nosa je najviac postihnuté a vylučuje väčšinu z oleja po celú dobu, a to nie je naozaj módny trend predstavovať lesklý nos. Nižšie sú uvedené niektoré k odporúčaniu prostriedky pre ovládanie T-zónu oleja:

load...

Ako sa zbaviť mastnú T-zónou prirodzene?

1. Udržujte póry čisté. To môže byť vykonané s dobrými tvárovej čistiace prostriedky, ktoré sú Ph vyvážená a formulované pre mastnú pleť. Ľudia, ktorí trpia suchú pokožku po celý rok a mastnú T-zónou počas leta, môžu sa snaží prejsť na mastnou pleťou čistiarne v priebehu leta a potom sa znovu vrátiť k svojim suchú pleť tváre pien počas skúšok iných obdobiach roka. Možno použiť zmes santalového dreva pasty a gram múky rovnakých množstvo do čistej vody a použiť, aby sa jemný prírodné oleje ovládanie na tvár.

2. Umyte si tvár aspoň 3 - 4 krát denne a to najmä po prebudení zo spánku, pretože počas spánku vaše telo vylučuje olej nepretržite, a to najmä vaša T-zónu. Ak umývanie tváre 3 - 4 krát nepomáha ľuďom s nadmernou mastnú pleť, mali by ju zvýšiť na 6 - 8 krát.

3. Pomocou čerstvé osviežovače ako balené Rosewater spreje, ktoré prídu vhod a môže byť vykonané spoločne. Alebo môžete kombinovať 4 kvapky spearmintovou alebo mäty piepornej v 1 - 3 šálku vody a použiť ju ako toner olejové regulácia s bavlnou vankúšikmi máčaných v ňom. Môžete tiež použiť ju zamrazilo. Normálna chladené alebo destilovaná chladenej vody, ak sú užívané v bavlnenej podložky môžu použiť aj na kontrolu t-zóna lesk.

load...

4. Pridajte organický domáce vyrobené zeleninové alebo ovocné tonery vyrobené zo šťavy z citrusových plodov a zeleniny, ako sú paradajky a uhorky spolu s tvárovej čistiace rutiny. Čím viac budete používať tvárovej čistiace prostriedky na kožu, vaša pokožka je viazaný na stratiť je to prirodzenej vlhkosti, ktorá je prirodzene musel byť prítomný na povrchu pokožky, aby ho hydratované, takže rutinné up váš proces čistenia s použitím domáce zemného tváre tonery.

5. Lemon môže pomôcť kontrolovať vylučovanie oleja, po použití tonery na koži naliať niekoľko kvapiek akékoľvek ovocie, ktoré obsahujú kyselinu citrónovú, ako je vápno alebo citrón alebo dokonca oranžová, na vatový tampón a utrite plochu po dobu asi 1-2 minút.

6. Ocot môže tiež pomôcť kontrolovať olejnatosť oblasti T-zóny. Nalejte pár kvapiek na vatový tampón a utrite plochu. Nechaj to na dobu asi 5 až 10 minút a potom sa čistí pokožku.

7. Scrubs najmä domáce tie môžu pôsobiť zázračné ovládanie olejnatosť a udržať póry čisté. Ale to drhnúť by malo byť pre kontrolu iba olejnatosť, pretože rôzne kroviny pracuje na rôznych cielených problémov. Jemne mletá Sušená mandľu a uložiť ho do fľaše. Kedykoľvek môžete, alebo aspoň raz za deň trvať asi pol lyžičky nej a pol lyžičky čistého medu, premiešame a použiť ako drhnúť drhnúť T-zóny po dobu 5 minút a opláchnite vlažnou vodou (takže póry otvoriť) a ihneď striekajúcej so studenou vodou (aby sa póry dostať uzavretý).

8. Ak je to možné, alebo aspoň raz týždenne, vziať tváre pary. Vezmite misku s horúcou vodou (nie vriacu vodu, ale teplejšie než vlažnej vody) pokrývajú hlavu s uterákom a nechať váš tvár nasiakli všetky páry, robiť asi 2 minúty alebo 4 minúty maximum. Nerobia príliš veľa, ak je to pre vás nepríjemné. Potom použiť vyššie uvedené drhnúť a čistiť vlažnou vodou. Táto technika pomáha lepšie sa čistí póry. Nezabudnite ihneď striekajúcej ľadovú zimou, alebo len studenou vodou uzavrieť póry.

9. Použitie make-up, ktoré sú matné na povrchu a na báze vody. Nepoužívajte make-up, ktorý je založený na báze oleja alebo pleťová voda. Vyhnúť sa používaniu hydratačné alebo pleťové vody na tvár, ak váš tvár zostane mastná po celú dobu alebo v priebehu leta. Použiť na vodnej báze alebo gél na báze krémy, keď idete von. V prípade potreby niesť váš tvár umývanie spolu s vami po všetky dni a vyčistite svoju tvár v intervale 4 - 5 hodín. Zachovať kompaktný praktický, kedykoľvek je to potrebné osušte svoju tvár a T-zónu a tiež použiť po použití opaľovacieho krému, aby dočasne riadiť sekréciu oleja.

10. Ak chcete vybaviť svoju pleť s ultra-vitálneho systému hydratácie starostlivosti, je potrebné zvýšiť svoj príjem vody aspoň 8 - 10 pohárov denne prirodzene detoxikovať váš systém toxínov zvnútra. Majú veľa sezónne ovocie a zeleninu zelených dostať všetky požiadavky na minerálne a vitamínové.

To je, ako kontrolovať vylučovanie oleja na tvári. Skúste tieto prírodné prostriedky sa dostať preč od dráždivý T-zónu. Ešte zanechajte nám komentár, ak máte nejaké ďalšie tipy, alebo majú predstavu o produktoch kontroly oleja t-zóna. Budeme radi, že počujem od vás.

load...