Starostlivosť o kožu

Ako efektívne je olej z čajovníka Rosacea?

Ako efektívne je olej z čajovníka Rosacea?

Ste trpí růžovka? Ste unavení, že sa snaží rôzne lieky na liečbu daný stav? Potom tea tree oil je niečo, čo môže vyzerať až.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Rosacea - Prehľad

Rosacea je kožné ochorenie, ktoré sa vyznačuje tým, tváre začervenanie, papuly a opuchy. Tieto ochorenia zostáva jedným z najviac nepochopených a nesprávne diagnostikované podmienok V súčasnej dobe (1). Navyše sa nezdá, že je veľa výskum deje zistiť skutočnú príčinu a perfektné riešenie pre túto podmienku, pričom dôvodom je to, že sa nejedná o život ohrozujúce ochorenia.

load...

Avšak, mnohí odborníci sa domnievajú, že zdravotné růžovka je údaj o život ohrozujúci stav, ktorý osoba by mohla byť trpí interne. Podmienkou nakoniec sa očakáva, že vyjde vo veľmi blízkej budúcnosti. Tak, růžovka treba pozerať ako na silné varovanie.

Možné zdravotné ťažkosti osoby trpiace růžovka môže mať

Koža je najväčším orgánom v tele, a to vždy ukazuje, čo sa deje interne v rámci systému vášho tela. Ak je vaša pokožka vyzerá zdravo a vláčnu, znamená to, že vnútorné fungovanie funguje dobre. Zároveň, ak vaša pokožka je infikovaná alebo chorá, potom je to známkou toho, že niečo naozaj nie je v poriadku interne. Podľa odborníkov na zdravotníctvo, růžovka odhalí skutočný stav vášho tela. Tu sú niektoré z možností:

  • Rosacea naznačuje oslabenú imunitu, a preto sa ľudia trpiaci touto kožné ochorenia sú zvyčajne ako prvé dostať postihnutých chrípkou alebo studené vírusu.
  • Pacienti Rosacea majú potraviny citlivé na rad druhov potravín a trpia nízkou úrovňou energie (2).
  • Môžete tiež trpia iné život ohrozujúce stavy, ako je zvýšené hladiny cholesterolu, vysoký krvný tlak a hladiny triglyceridov.
  • Rosacea trpiaci ťažké zbaviť kíl a sú zvyčajne obézni.

Bez obalu povedané, ak ste trpia růžovka a sú v súčasnosti hľadá zdravý, máte dobrú šancu na získanie jedného z týchto zdravotných problémov v najbližších dňoch.

load...

Kombinácia vonkajších a vnútorných Liečba

Vnútorné lieky a krémy a pleťové vody, nie sú vždy účinné pri kontrole príznakov rosacea. To je dôvod, prečo musíte kombinovať liečbu drogovej závislosti s bylinné terapie, takže nakoniec získať úľavu z tejto dráždi zdravotný problém. Správna kombinácia obsahuje menej užívanie liekov a viac využívať bylinné terapie.

Tea Tree Oil ružovky Liečba

Je tea tree olej dobré pre růžovka? Tea tree oil je známa oboch jeho protizápalové a antiseptické vlastnosti a zabíja baktérie, ktoré sú odolné voči pravidelne predpísaná antibiotiká, ako vankomycínu a meticilín (3). Olej je naplnený 100 komponenty, vrátane alkoholov, ako je napríklad seskviterpénov, monoterpén a ďalšie, ako napríklad terpinen - 4-olu, ktoré spôsobujú antimikrobiálnej aktivity.

Tea tree oil pôsobí bezohľadne proti roztočom a je k dostaniu v podložky, šampóny, mydlá a masti (4). Lekári odporúčajú používať olejové utierky tea tree na tvári po použití je na viečka. Výsledky sú celkom dobré, a môžete vidieť zníženie začervenanie na lícach.

Ak používate tea tree olej priamo na postihnutú oblasť, použite vatový tampón použiť niekoľko kvapiek tohto oleja. Olej tiež spôsobuje alergie, a preto by mala byť použitá v zriedenej forme, ak aplikácia spôsobuje podráždenie.

Tipy pre lepšie výsledky

  • Musíte použiť tea tree olej primárne ako lokálnej liečbe rosacei. Orálny príjem môže zvýšiť riziko systémovej absorpcie, čo vedie k potenciálne vedľajšie účinky.
  • Aby sa vaša pleť dobre hydratovaná a zdravé tým, že pije veľa vody.
  • Treba sa vyhnúť určité spúšťacie faktory, ako je napríklad čokoláda, alkohol, tvár kroviny, cvičenie, chladným počasím, sprchy, sauna, horúci kúpeľ, vôňa, konvenčné make-up, teplých nápojov, slnenie, korenené jedlá a lokálne kortikosteroidy.

Teraz, nie je potrebné ponáhľať k lekárovi pre liečbu rosacei, jednoducho priniesť domov fľašu tea tree oil. Nielen, že je to prirodzené, ale to je tiež bezpečná pre deti i dospelých. Už ste niekedy používajú tea tree olej pre růžovka? Do podeliť o svoje skúsenosti s nami komentovanie nižšie.

load...