Starostlivosť o kožu

Ako chrániť svoju spravodlivú pleť od poškodenia slnka?

Ako chrániť svoju spravodlivú pleť od poškodenia slnka?

Len preto, že je v zimnom období neznamená, že slnko nie je schopný robiť žiadnu škodu! Ako v skutočnosti, sucho v počasí pridáva len na poškodenie. A na vrchole, že účinok UVA a UBA žiarenie je viac viditeľný na svetlou kožou v porovnaní s wheatish pleti.

Na ochranu svetlú pleť v lete alebo akejkoľvek ročnej dobe na to príde, udržať tieto body na mysli.

Ako chrániť kožu pred slnkom škodu?

Tu sú niektoré dôležité tipov a opatrenia, ktoré je potrebné dodržiavať k ochrane našich svetlú pleť pred slnkom poškodenia.

load...

Použitie ochranu proti slnečnému žiareniu

Je veľmi dôležité používať opaľovací krém, a nie len tak nejaký opaľovací krém, ale dobrý značkový produkt. Ísť s niečím, ktorá poskytuje ochranu pred UVA i UVB žiareniu. Použite ju najmenej 20 minút predtým, než vystúpiť na slnku. Dobrý opaľovací krém by mal mať aspoň SPF 30+, ktorá je vhodná pre fair-stiahol ľudí, aby slnečné poškodenej kože na uzde. Vyberte si opaľovací krém pre mastnú pleť, suché alebo kombinácie podľa vašich potrieb pleti.

Klobúky / slnečníky

Mnoho časov, používať opaľovací krém nedáva licenciu túlať bez ochrany na slnku. Je nutné použiť dáždnik alebo aspoň klobúk, zatiaľ čo vonku na slnku. Ďalší skvelý spôsob, ako o tom, ako chrániť pokožku.

Sun Poškodené ošetrenie pleti

Je možné, že omylom vystúpil na slnku bez vonkajšej ochrany alebo dokonca ochranu proti slnečnému žiareniu. Mnoho časov, keď je niekto bez ochrany, mohlo by to viesť k vážnemu poškodeniu slnkom na koži. Ak ste zažili niečo niečo také, môžete podľa týchto domáce opravné prostriedky pre slnkom poškodenej kože uvedených nižšie dostať okamžitú úľavu:

load...
  • Striekajúcej studenej vody na tvári po návrate domov na upokojenie pokožky.
  • Naneste studený aloe vera gél na kožu v masážny pohyb, takže sa dostane namočené do kože.
  • Použiť chladiacej ruže vody alebo nealkoholické vyvážené pH tonera na konečnú úľavu na koži.
  • Snažte sa ísť von v priamom slnku po dobu najmenej 24 hodín.

Niektoré ďalšie Efektívne Tipy na ochranu kože pred slnkom:

1. Uhorka pleťová maska:

Pleťové masky možno získať kožu späť na nohy po poškodení slnkom. Ak sa domnievate, že tvrdé slnečné lúče poškodili vašu pokožku vážne, skúste mätový alebo uhorka masks.During tento proces, používať očný gél masku. Pred použitím, ochladí sa tým, že drží v normálnom mrazničke a všimnite si zmeny.

2. Zemiakový pleťová maska:

Ak je vaša pokožka má tendenciu dostať zarobené pomocou najmenšom vystavenie sa slnku, potom môžete skúsiť tento liek. Trieť kožu s chladnými plátkami zemiakov, ktorá je preukázateľne vziať tan off.�

3. Scrub:

Drhnutie je nevyhnutné, aby sa jemnú kožu pod prísť k povrchu. To tiež pomáha zbaviť odumretých kožných buniek a opálené vrstvu na povrchu spolu s slnečných škvŕn na koži.�

4. Citrónová šťava a glycerínové:

Počas nočnej doby, môžete použiť niektoré citrónovou šťavou zmiešané s glycerínom. Pôsobí ako prírodný de-tan liek na svetlou pleťou, ktorá bola predtým poškodené slnkom.

Stačí sledovať tieto jednoduché férovosti tipy k ochrane pokožky pred slnkom a nemusíte sa báť Sun poškodeniu nikdy.

load...