Starostlivosť o kožu

Aishwarya Rai je krása tipy a tajomstvo odhalenie

Aishwarya Rai je krása tipy a tajomstvo odhalenie

Aishwarya Rai je ideálnou kombináciou krásy a mozgu. Ona je niečo dosiahol, vpravo od bytia korunovaný ako Miss World do svojho vstupu do Bollywood, potom Hollywoodu a teraz konečne ako tvár Top národných i medzinárodných značiek, to všetko urobila.

Aishwarya Rai Kozmetika, Starostlivosť o pokožku, výživy a fitness tajomstiev

Vďaka dokonalej pleti a kúzelné šedých modrými očami, vyzerá, rozhovory a pohybuje sa elegantne. Ale to, čo je tajomstvo za jej krásu aj napriek všetok ten stres, ktorý prichádza so svojím bláznivým plánom? Som si istý, že všetci majú na túto otázku vo svojej mysli taky! Urobili sme privilégium vyraziť za vás.

load...

Prečítajte si nižšie zistiť krásy tajomstvo Aishwarya Rai, Dlhotrvajúci kráľovnej Bollywood.

Aishwarya Rai tajomstvo krásy:

Bola obdarená dobré vlasy a pokožku geneticky a ona sleduje veľmi zdravého životného štýlu pre udržanie jej krásu. Zostane od vyprážané potraviny, nezdravé jedlo, balených potravín, alkoholu a fajčenia a sníva veľa ovocia a zeleniny (o vitamíny, antioxidanty a minerálov), preferuje domáce varenie jedál a nápojov dostatočné množstvo vody, aby jej pleť hydratovaná a čerstvé. To sú najdôležitejšie vecí, treba mať na pamäti, aby sa vaša pleť mladá a krásna v každom okamihu! Okrem toho tu sú niektoré z Aishwarya Rai tajomstvo krásy tipy, ktoré môžeme uplatňovať v našom každodennom živote.

load...

Aishwarya Rai je starostlivosť o pleť Rutinné:

Aishwarya využíva kombináciu besan (gram múky), mlieka a haldy (kurkuma) ako exfoliant. Alternatívne sa používa jogurt hydratujú svoju pokožku a používa čerstvo drvený uhorkou masku. Bojuje svoje kožné problémy tým, umývanie tváre pravidelne a za použitia vhodného hydratačný krém. Jej starostlivosť o pleť rutina väčšinou skladá z prírodných prostriedkov, ktoré môžu byť vykonané doma cez baleného výrobku. A môžete vidieť, ako efektívne to bolo na nej!

Aishwarya Rai je make-up tajomstvo:

Aishwarya preferuje zmiernil make-up, drží odtieňoch ružovej, broskyňovej a hnedej na perách a lícach, ako to vyhovuje jej tón pleti a dopĺňa oči.

Jej obľúbené kozmetické značky patria MAC, Lakmat, Revlon a Maybelline.

Diet Secrets Aishwarya Rai:

Jej diéta je tajomstvo za jej zdravú kožu a krásne telo. Zostane od výkrm potravín. Jej strava sa skladá predovšetkým z varenej zeleniny ako vyprážané potraviny. Dokonca preferuje hnedá ryža v priebehu pravidelného odrody s vysokým obsahom vlákniny povzbudzuje ju nielen jesť menej, ale tiež pomáha pri spaľovaní viac tuku. A ona sa drží svojej praxe jesť niekoľko malých jedál, ale viac ako 3 veľkých jedál nábožensky.

Aishwarya Rai Fitness tajomstvo:

Glam kráľovná sa priznať k tomu, že nebol nikdy fitness šialenec a nikdy významne pôsobil na ktoré majú štíhle a tónovaný telo. Jediný okamih, kedy ju nájdete vo veľmi fit vzhľad, ak je vaše sledovanie Dhoom 2!

Pripúšťa, že v týchto dňoch dokonca zriedkakedy cvičí jogu. Ale počas dní, keď jej bol pravidelný tvár vo filmoch, ona robila to bod začať svoj deň s rýchlym rannej prechádzke nasleduje ľahké cvičenie a power jogy.

Táto krása jasne bol obdarený krásnym číslo, ktoré nevyžaduje nič viac než jej diétu zostať vo forme!

Jedná sa o kozmetické tajomstvá Aishwarya Rai. Jednoduché a účinné.

Tiež vyskúšať prekvapivé tajomstvo krásy šokujúce tajomstvo krásy Katrina Kaif a Kareena Kapoor

Fotografia: 1, 2, 3

load...