Starostlivosť o kožu

9 populárnych domácich ovocných balíčkov pre žiariacu pokožku

9 populárnych domácich ovocných balíčkov pre žiariacu pokožku

Všetci sme počuli príslovie, "jablko denne udrží lekára preč".V realitu, je to skôr ako "ovocie denne udrží lekára preč." Plody sú plné vitamínov, minerálov a všetkých potrebných živín, ktoré sú nevyhnutné nielen pre blaho svojho tela, ale aj krásne, jasné a žiariace pleť. Ovocné tvár zvýšiť svoju pleť s prírodným dobru, a tiež vám pomôže zbaviť sa škodlivých chemických, indukované tváre, ktoré určite vám požadovaných výsledkov, ale ponechať ich stopu za sebou na koži. Na druhú stranu, vôňa emitované pri applyafruit balíček na tvári má kúpeľné podobné výhody, ktoré relaxáciu a de-stres vašej pokožky. Z tohto dôvodu je najlepšie dopriať v týchto nákladovo efektívne andnatural ovocné tvárové masky, ktoré ponúkajú zaručené výsledky. Tu sú niektoré z nich populárne, ktoré sú rýchle a jednoduché, a dám ti hydratované, zdravé a žiariace pleť.

Ale skôr, než budeme pokračovať na receptoch, jedná sa o niekoľko tipov, majte na pamäti, keď si tieto DIY pleťové masky.

Základné Tipy mať na pamäti, než si môžete dopriať v ovocných tvárové masky

 1. Uistite sa, že masky sú vždy aplikované na koži, ktorá je očistil a odlupovaného. Exfoliácia odstráni nielen odumretej kože, ale tiež zlepšiť krvný obeh, čo povedie k zlepšeniu výsledkov balenia.
 2. Uistite sa, že zmes ovocie dobre, takže si môžete rovnako ako drvina možnú extrakcii.
 3. Uistite sa, že všetky svoje domáce práce je hotovo a vaša myseľ je uvoľnená, keď vykonáte tváre. Ak potrebujete použiť balíček sedieť. Nielen, že to umožní balíček k odpočinku a zabrániť tomu, aby neskĺzol z vašej tváre, ale to vám tiež pomôže upokojiť a odpočinúť si.
 4. Uistite sa, že ste na sebe staré oblečenie ako ovocné sady sú mal byť chaotický.
 5. Niektoré ovocnej drene je extrémne tekutín, že nezostane na skin.So, pridať nejaký objem, môžete pridať ovos do ovocnej drene. To pomôže pack pobyt na tvár, a ponúkajú pridanej benefitsas dobre.
 6. Ak použijete balík by ste mali pokryť ako tvár a krk, pretože sú obaja vystavení rovnakom prostredí.
 7. Pridaním týchto látok na ovocie určite zosilňovač svoje výhody.
 8. Honey - hydratuje pokožku a zlepšuje odolnosť proti akné.
 9. Citrónová šťava - zabíja baktérie, znižuje škvrny, zlepšuje pleť a bojuje proti akné.
 10. Jogurt - odstráni prebytočný olej, chráni kožu pred škodlivými lúčmi slnka, a znižuje opaľovanie. To tiež robí vaša pokožka hebká a vláčna.
 11. Mlieko - Pôsobí ako veľký čistiaci a zvlhčujúce činidlo. Zvyšuje pružnosť pokožky a zlepšuje pleť rovnako.
 12. Green Tea - Pomáha pri omladzovanie pleti. 

Domáce ovocné balíčky pre vypaľovanie Skin

 1. Papáje a Honey tváre balíček
 2. Kiwi A Avocado Face balenia
 3. Banana pleťová maska
 4. Paradajka pleťová maska
 5. Orange Peel pleťová maska
 6. Uhorky a mlieko balenie
 7. Jahody a čokoláda balenie
 8. Hrozno a Apple balíček Face
 9. Hydratačná Mango pleťová maska

1. Papaya a Honey tváre balíček

Papaya je prekvapujúce, fruitthat je k dispozícii po celom roku. Zatiaľ čo mnohí ľudia nie sú príliš rád požívanie ovocie je nabitý skvelými výhodami a robí divy na koži, keď lokálne aplikovaný.�

load...

Budete potrebovať�

 • 2 ks papája
 • 1 lyžička. Medu

Inštrukcie

 1. Blend papája tak, že sa stane pekný, hladký buničiny.
 2. Pridáme med k nemu.
 3. Naneste na čistú a suchú pokožku. Nechajte ho odpočinúť asi 15 až 20 minút.
 4. Umyte si tvár vodou a osušte.
 5. Akonáhle budete hydratujú, všimnete si zdravý lesk na tvári. 

Používanie�

load...

Tento balík je bezpečná pre ženy s normálnou až suchú pokožku. Použiť tento balík raz týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Prečo to funguje�

Papája je bohatá na vitamín A a enzýmu papaín, ktorý exfoliačný vlastnosti, ktoré úspešne odstrániť všetky mŕtve bunky. Tento element tiež pomáha pri posilňovaní pleti a podpore spravodlivosti (1). Plod obsahuje aj prvky, ktoré sú anti-poburujúce. Preto sa uvoľňuje a upokojuje akné náchylné kožu. Papája tiež marí predčasnému starnutiu. To robí pokožku pevnú a odstraňuje jemné linky, jazvy a škvrny. To vyživuje pokožku, takže to vyzeralo jasnejšie, hydratovaná a žiariace.�

Pozor

I keď tam mohol byť žiadne nežiaduce účinky pri použití prírodného ovocného sadu, je to najlepšie urobiť kožný test pred inštaláciou balíček na vašej tvári.

2. Kiwi A Avocado Face balenia

Kiwi a avokádo sú obe zelené, tropické ovocie, ktoré, okrem toho, že chutné, sú načítané so základnými živinami. Spotreba týchto plodov je zdravé pre istotu, ale ich lokálna aplikácia pomáha podporovať zdravú, žiariacu pleť.

Budete potrebovať�

 • 1 avokádo
 • 1 kivi
 • 1 lyžička. Medu

Inštrukcie�

 1. De-koža avokádo a kiwi, a kaša dohromady tak, že tvoria hladkú krémovú pastu.
 2. Pridáme med a dobre premiešajte.
 3. Naneste pastu na tvár a krk a nechajte to na dobu asi 30 minút.
 4. Opláchnite vodou a osušte kožu vidieť okamžitý lesk. Nezabudnite, aby hydratujú pokožku. 

Používanie�

Táto pleťová maska ​​funguje veľmi dobre pre všetky typy pleti. Aplikovať tento balíček raz týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Prečo to funguje�

Avokádo je bohaté na antioxidanty. Obsahujú alfa a beta-karotény. Tieto zlúčeniny uhasiť voľné radikály, a tým chráni pokožku pred poškodením životného prostredia. Zvyčajne je to škoda, ktorú spôsobuje viditeľné známky predčasného starnutia. Preto avokádo pomáhajú chrániť pokožku a zabraňujú starnutiu (2). Avokádo tiež obsahujú bohaté množstvo vitamínov C a E, ktoré pomáhajú pri zlepšovaní zdravia pokožky. Avokádo majú tiež vysoký obsah kyseliny olejovej, mononenasýtené mastné kyseliny, ktorá zachytáva všetku vlhkosť v epidermis kože, a preto opúšťať to pružná a hydratovaná. Ako omega - 9 mastné kyseliny, kyselina olejová tiež regeneráciu poškodenej kože cellsand upokojí podráždenú pokožku (3). Omega - 9 mastné kyseliny, tvoria základné stavebné kamene zdravej pokožky.

Kiwi, ako je avokádo, sú obohatené vitamíny C a E. Sú tiež obsahovať antioxidanty. Tieto prvky posilnenie a omladenie theskin. Vitamín E tiež hydratuje a regeneruje kožné bunky, čím dôjde k zlepšeniu elasticity kože a robiť to vyzerať mlado a žiariace (4). Vitamín C je nevyhnutný pre produkciu kolagénu, ktorý udržuje pokožku pevnú, ale napriek tomu poddajné (5). Tieto živiny tiež bráni pokožku pred stáva suché a drsné.

Kiwi tiež omega - 3 mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie zdravia pokožky membrán (6). Tieto živiny tiež boji proti voľným radikálom, znížiť akné, zabrániť nadmernej produkcii kožného mazu a vyhladzuje pokožku. Kivi sú tiež známe pre zosvetlenie pleti a olúpať kožu.�

Pozor

I keď tam mohol byť žiadna nežiaduce reakcie pri použití prírodného ovocného sadu, je to najlepšie urobiť kožný test pred inštaláciou balíček na vašej tvári.

3. Banana pleťová maska

Jedným z najbežnejších druhov ovocia nájdené v každej domácnosti, banán je považovaný za powerhouse energie. No, banány sú powerhouseindeed, a to nielen pre vaše telo, ale pre vašu pokožku rovnako.

Budete potrebovať

 • ½ banánu
 • ½ lyžičky. Med
 • 1 lyžička. Citrónová šťava

Inštrukcie�

 1. Mash banán a pridáme med a citrónovú šťavu k nemu.
 2. Dobre premiešajte a naneste ju na vyčistenú pleť.
 3. Nechaj to na dobu asi 20 minút a umyte.

Používanie�

Hoci ženy so všetkými typmi pleti môžu používať tento balík, je to naozaj pomáha tým s mastnou, akné náchylné kože.

Prečo to funguje�

Banán je plná živín, ktoré sú dôležité pre veľké zdravie kože (7). Je prevažne containsvitamin B6 a vitamín C, ktoré sú nevyhnutné pre pružnosť a integritu kože. Ďalej obsahuje antioxidanty, ktoré zmariť škody spôsobené voľnými radikálmi (8). Vitamín A zaistí vaša pleť nikdy nie šupky alebo vyschne. Budete odišiel s svieža, žiariaca pleť po vybratí akumulátora.�

Pozor

I keď tam mohol byť žiadna nežiaduce reakcie pri použití prírodného ovocného sadu, je to najlepšie urobiť kožný test pred inštaláciou balíček na vašej tvári.

4. Paradajková pleťová maska

Zahrnutie paradajok v tomto článku by mohlo prísť ako veľké prekvapenie pre všetkých, pretože väčšina ľudí si myslí, paradajky sú zelenina. Paradajky sa spadajú do kategórie ovocia, a sú nahrané s dobrotou, tou správnou dávkou, že vaša pleť potrebuje.

Budete potrebovať�

 • 1 paradajka
 • 1 polievková lyžica. Ovsená múka
 • 1 lyžička. Jogurt

Inštrukcie�

 1. Blend paradajky tak, že sa stanú hladké a dužinaté.
 2. Pridáme ovsené vločky a jogurt na paradajky.
 3. Použiť túto masku veľkoryso na tvári a krku. Nechaj to na dobu 10 minút a potom ju zmyte.

Používanie�

Paradajky môžu byť použité na akýkoľvek typ pleti. Ak jogurt nevyhovuje koži, môžete pridať mlieko a med balenie miesto pre rovnaké účinky. Tento balík je možné použiť každý týždeň.

Prečo to funguje�

Paradajky majú vysoký obsah lykopénu, ktorý má úžasné kožné dávky (9).They pomáhajú kožu absorbovať viac kyslíka, čo nielen meškanie starnutia, ale tiež chráni pokožku pred škodlivými UV lúčmi. Paradajky pomáhajú pri znižovaní tan a rozjasnenie pleti rovnako. Oni tiež obsahujú vitamín A, vitamín C, a veľa antioxidantov. Paradajky prevenciu akné, pretože pomáhajú pri uzatváraní otvorené póry. Tiež čistí a odlupovať kože a dodávajú zdravý lesk na koži.�

Pozor�

I keď tam mohol byť žiadna nežiaduce reakcie pri použití prírodného ovocného sadu, je to najlepšie urobiť kožný test pred inštaláciou balíček na vašej tvári.�

5. Orange Peel pleťová maska

Vláknina z pomaranča je zdravá a šupky z ovocia je veľmi prospešná tiež. Má živiny, ktoré osviežia a omladenie pleti.

Budete potrebovať�

 • 3 pomaranče
 • 1 polievková lyžica. Jogurt
 • 1 lyžička. Med

Inštrukcie�

 1. Šupkou tri pomaranče a zachrániť kožu.
 2. Rozbiť šupky na malé kúsky a opláchnite. Potom sa šíri von a nechajte uschnúť na slnku po dobu troch dní.
 3. Akonáhle šupky sú suché, dať im bleskový tak, že sa stanú jemný prášok.
 4. Tie by mohli uložiť pomarančová kôra prášok do čistej, suchej fľaše.
 5. Pre balenie, zmiešajte 2 TSPS. Pomarančová kôra prášok s medom a jogurt, a aplikovať na čistú pokožku. Nechaj to na dobu asi 20 minút, a potom umyte si tvár.

Používanie�

Tento balík funguje najlepšie pre ženy s mastnou pleť. Možno ho použiť raz týždenne.

Prečo to funguje�

Pomarančovej kôry divy pre vašu pokožku (10). Čistí pokožku a otvára upchaté póry, čím sa znižuje akné a čierne bodky. Oni tiež znížiť vylučovanie nadmerných olejov. Vaša pleť bude vyzerať svieža a majú krásny lesk takmer okamžite.�

Pozor

I keď tam mohol byť žiadna skutočná reakcie pri použití prírodného ovocného sadu, je to najlepšie urobiť kožný test pred inštaláciou balíček na vašej tvári.

6. Uhorky a mlieko balenie

Konečným letné ovocie, uhorky kúzlo chladné nielen pre bodybut pre vašu pleť príliš.�

Budete potrebovať

 • ½ uhorky
 • ¼ šálky mlieka
 • 1 polievková lyžica. Medu
 • 1 polievková lyžica. Hnedého cukru

Inštrukcie�

 1. Olúpať uhorku a zmiešať ju, aby pyré.
 2. Zmiešajte mlieko, med, hnedý cukor, a akonáhle sa emulguje dobre, pridajte uhorky pyré k nemu.
 3. Túto zmes Naneste na tvár a nechajte to na dobu asi 20 minút. Umyte si tvár a osušte.

Používanie�

Či je vaša pleť je mastná, suchá alebo normálne, môžete použiť tento pleťová maska. Raz alebo dvakrát týždenne používať.

Prečo to funguje�

Uhorky sú známe zmäkčiť a uvoľniť svojej koži a posilnenie spojivového tkaniva v pokožke. To ďalej prispieva k plynulejšiemu pokožku a zbaviť ju z akéhokoľvek dráždivý. To zabraňuje zadržiavaniu vody v pokožke a tiež znižuje akýkoľvek druh zápalu. Funguje to prekvapivo dobre zmierniť opálenú a spálenú pokožku (11). Čistí pokožku a otvára upchaté póry. Uhorky naozaj fungujú ako čarovnou paličkou pre vašu pokožku, a vždy sa podarí opustiť svoju kožu, svieža, omladená a zdravý, preto žiariace.�

Pozor�

I keď tam mohol byť žiadna skutočná reakcie pri použití prírodného ovocného sadu, je to najlepšie urobiť kožný test pred inštaláciou balíček na vašej tvári. Tým bude zabezpečené, žiadnu alergickú reakciu.�

7. Jahody a čokoláda balenie

Combo jahôd a čokolády znie ako exotické liečiť, a to je naozaj potešenie pre vašu pokožku. Bohatosť čokolády v kombinácii s čerstvým dobroty jahôd pracuje zázraky pre vašu pokožku.

Budete potrebovať�

 • 4 jahody
 • 1 polievková lyžica. Kakaový prášok
 • 1 lyžička. Med 

Inštrukcie

 1. Blend jahody, kým sa nestanú hladkú kašu.
 2. Pridať kakaový prášok a med k tejto buničiny.
 3. Aplikovať tento balíček na tvár a nechajte to na dobu asi 15 minút. Umyte teplou vodou a osušte pre nádherné, žiariace pleť.

Používanie�

Ženy s všetky typy pleti môžete použiť tento zhovievavý pleťová maska. Používajte raz za týždeň, keď jahody sú v sezóne.

Prečo to funguje�

Jahody sú bohaté na esenciálne vitamíny a minerály. Theycontainvitamin C, ktorý bojuje proti voľným radikálom a marí predčasnému starnutiu. Pomáhajú tiež zosvetliť pokožku, vzhľadom k ellagic kyseliny, ktorá je prítomná v nich. To tiež pomáha znižovať a vynechať škvrny a škvrny (12). Tón mangánu a antioxidanty kože, a alfa-hydroxy kyselina čistí pokožku a eliminuje mŕtve bunky (13). Tieto anthokyanových farbív chránia pokožku pred škodlivým UV žiarením a tiež znížiť poškodenie DNA a zvýšenie miery prežitia buniek. Jahody obsahujú tiež lykopén, ktorý znižuje starnutie. Jahody sú kožné záchrancovia.�

Pozor

I keď tam mohol byť žiadna skutočná reakcie pri použití prírodného ovocného sadu, je to najlepšie urobiť kožný test pred inštaláciou balíček na vašej tvári.

8. Hrozno a Apple balíček Face

Obaja to sú základné plody, ktoré majú všetci radi a tešia sa. Zdá sa, že vaša pleť je príliš miluje.

Budete potrebovať�

 • ½ apple
 • 7 hrozno 

Inštrukcie�

 1. Prelínajú jablko a hrozno, až sa stane hladká, jemná pasta.
 2. Naneste na čistú pokožku, a nechať to na dobu pol hodiny. Umyte a osušte.

Používanie�

Bez ohľadu na váš typ pleti, môžete bez obáv použiť tento pleťová maska ​​dvakrát týždenne.

Prečo to funguje�

Jablká majú dostatočné množstvo vitamínu C, ktorý pomáha budovať kolagénu v koži. Kolagén je základným konštrukčným prvkom kože, ktorá tiež udržuje svoju vodotesnú bariéru. Jablká tiež obsahujú meď, ktorá je dôležitá pre udržanie zdravej pokožky. Meď pomáha pri tvorbe melanínu, súčasť, ktorá určuje farbu kože, a tiež chráni pred škodlivým UV žiarením (14). Jablká tiež obsahujú vitamín A, ktorý pomáha pri vývoji zrelé, funkčné kože.

Hrozno sú bohaté na vitamín C, ktorý pomáha v tónovanie a spevnenie pokožky. Posilňujú červených krviniek a tiež zlepšiť elasticitu kože. Hrozno sú vitamín E, ktorý hydratuje a chráni pokožku. Hrozno tiež chráni pokožku proti akné a pupienkov.�

Pozor

I keď tam mohol byť žiadna skutočná reakcie pri použití prírodného ovocného sadu, je to najlepšie urobiť kožný test pred inštaláciou balíček na vašej tvári.

9. Hydratačná Mango pleťová maska

Kráľ všetkých druhov ovocia, mango, okrem toho, že veľmi chutí, je tiež bohatá na vitamíny, minerály a esenciálne živiny. To je veľká prísada pre pleťové masky robí.

Budete potrebovať�

 • 1 zrelé mango
 • 2-3 lyžičky. Fuller je krajina

Inštrukcie�

 1. Odstrániť všetky buničiny z zrelého manga a roztlačíme ju, až kým nie je hladké. Pridajte Valcha krajinu k nej, a urobiť hrubú hladké pasty.
 2. Aplikovať tento balíček na tvár a krk a nechajte to na dobu asi 30 minút.
 3. Akonáhle sa balíček vyschne, umyte si ich, jemne drhnúť v krúživými pohybmi. Uvidíte, ako jemná a hydratovaná pokožka vyzerá okamžite.

Používanie�

Tento balík funguje dobre pre všetky typy pleti. Manga sú sezónne a horúca fruitsby prírody. Tento balík môžete použiť raz za dva týždne.

Prečo to funguje�

Plod sám obsahuje kolagén, ktoré firmy a vyhladzuje pokožku. To tiež zabraňuje predčasnému starnutiu. Manga pomoc pri čistení pleti a vyčistenie pórov. Theyare skvelé hydratačné látky, bohaté na vitamíny A a C, ktoré pomáhajú tón a omladenie pleti. Manga skutočne pomôcť, aby vaša pleť vyzerať bezchybné a krásne.

Pozor�

I keď tam mohol byť žiadna skutočná reakcie pri použití prírodného ovocného sadu, je to najlepšie urobiť kožný test pred inštaláciou balíček na vašej tvári.�

Ovocie vytvárajú skvelé prísady pre starostlivosť o pleť. Sú to prírodné a naplnený základné živiny, že žiadne množstvo chemikálií môžete dať. Ak hľadáte k okamžitému žiariaca pleť, musíte osloviť chladničku a vybičovať ovocie balenie rovno. Výsledky sú okamžité a zaručená.

load...